Zbiórka Mecz o Wszystko - zdjęcie główne

Mecz o Wszystko

391 300 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 821 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jaroslaw Turowski - awatar

Jaroslaw Turowski

Organizator zbiórki

Sebastian to 16latek który realizując swoje marzenia i pasję uległ poważnemu wypadkowi. Podczas meczu piłkarskiego doznał kontuzji uszkadzając kręgi szyjne wraz z uszkodzeniem rdzenia kręgowego co spowodował czterokończynowy paraliż. Chłopak jest już po pierwszej operacji której wyniki poznamy niebawem. Przebywa obecnie w szpitalu i jest utrzymywany w śpiączce. Rokowania są niepewne. Jedyne co jest pewne, to fakt, że będzie potrzebował ogromnego wsparcia finansowego w procesie dalszego leczenia i niezbędnej rehabilitacji, nie znamy dokładnej kwoty, chcąc jednak jak najszybciej przystąpić do pomocy i leczenia organizujemy tę zbiórkę, gdyż rodzina nie posiada środków finansowych umożliwiających sprawne leczenie i rehabilitację Seby. Jeżeli możecie dołożyć złotówkę, dwie, 100 to pomóżcie !!! Każdą złotówkę rozliczymy, każdą złotówkę wydamy na Sebastiana i jego potrzeby, w przypadku nie wykorzystania pełnej puli resztę środków przekażemy na podobny cel. 

Kochani Sebastian Ocimek to wspaniały młody człowiek którego marzeniem było zawodowo grać w piłkę nożna mając taki cel, przykładał się do jego realizacji w sposób niebywały. Ciężka praca przed treningiem, ciężka regularna praca na treningu, sumienne wykonywanie zadań po treningu wzór postępowania młodego piłkarza. Po ukończeniu 16 roku życia zadebiutował w seniorskiej drużynie KS Pojezierze Prostki w meczu regionalnego Pucharu Polski, gdzie był wyróżniającą się postacią. Kolejnym krokiem był debiut w meczu ligowym kiedy to na skutek nieszczęśliwszego wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa wraz uszkodzeniem rdzenia kręgowego co spowodował czterokończynowy paraliż. 

 Nie zostawiajmy Sebastiana samego w tym meczu o wszystko. Zawsze grał zespołowo teraz  również potrzebuje swojego teamu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jaroslaw Turowski - awatar

  Jaroslaw Turowski

  07.10.2020
  07.10.2020

  Hejka dobrzy ludzie. Oto kilka informacji na temat naszego wojownika: Seba przez dwa dni był pionizowany na 20 stopni na razie tylko 20 stopni. Niestety po tym zaczęło mu piszczeć w uszach i zaczęło rosnąć tętno więc lekarze zmniejszyli nachylenie do 15%. Seba mocno walczy niestety raz czuje się lepiej czasem czuje się gorzej i jest bardzo zmęczony. Ma odłączony tlen nawilżony i jak na razie do tej pory oddycha samodzielnie, Lekarze obserwują go czy będzie sobie dalej radził z oddychaniem czy jednak go podłączyć do tlenu. Ciągle jest rehabilitowany nie zależnie czy ma dobry nastrój czy zły to dzielnie pracuje.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2021
  27.11.2021

  Dasz radę, duuużo zdrowia i wytrwałości!

 • Gastolek Tomek - awatar

  Gastolek Tomek

  26.10.2021
  26.10.2021

  Koszulka a Podpisami Piasta Gliwice

 • Piotr M. - awatar

  Piotr M.

  17.10.2021
  17.10.2021

  Wracaj do zdrowia mistrzu.

 • Arkadiusz Stoszek - awatar

  Arkadiusz Stoszek

  16.10.2021
  16.10.2021

  powrotu do zdrowia

 • Julita Gieszczyk - awatar

  Julita Gieszczyk

  14.10.2021
  14.10.2021

  Licytacja jaj- festiwal kulinarny

391 300 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 821 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jaroslaw Turowski - awatar

Jaroslaw Turowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 821

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Dawid Idzikowski - awatar
Dawid Idzikowski
160
Grzegorz Biernat - awatar
Grzegorz Biernat
130
Ewa Sadowska pierniki z Mikołajem - awatar
Ewa Sadowska pierniki z Mikołajem
60
Olga Kołaszewska, radio samochodowe - awatar
Olga Kołaszewska, radio samochodowe
60
Marta Kalicka Licytacja pierniki - awatar
Marta Kalicka Licytacja pierniki
30
bocik - awatar
bocik
100
Arbi - awatar
Arbi
100
Tymek - awatar
Tymek
10
Tomasz Szulc - awatar
Tomasz Szulc
790

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij