Zbiórka Nowe serce dla Sharana - zdjęcie główne

Nowe serce dla Sharana

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Czeszejko - awatar

Patryk Czeszejko

Organizator zbiórki

Jestem studentem informatyki. Obecnie zmagam się z pisaniem pracy dyplomowej. Dzisiaj (5.12.18r.), dzień przed Mikołajkami, los podarował mi straszne zdarzenie. W drodze do warsztatu samochodowego, mój "Zielono-Oki" Sharan wydał z siebie ostatnie tchnienia. Uszkodzeniu uległo serce samochodu, czyli silnik. Potrzebuję funduszy na zakup nowego. Na chwilę obecną ciężko jest mi zorganizować kwotę równą kosztowi zakupu nowego silnika oraz montażu, tak więc zwracam się do Was o pomoc. Wiem że tematyka zbiórki jest dosyć nietuzinkowa, ale internet jest po to, aby korzystać z dostępnych jego zasobów, tak więc jestem tutaj aby prosić Was o wsparcie. Sharan jest już u nas w rodzinie długi czas. Zawsze śpieszył z pomocą gdy rodzina potrzebowała jakiegoś pilnego wyjazdu, lub w transporcie z punktu A do punktu B. Służył również gdy trzeba było coś przewieźć i był bardzo pomocny dzięki swojej dużej przestrzeni załadunkowej w bagażniku. Rozumiem że możliwe jest dla wielu osób, iż nie ma sensu reperować już tego samochodu, ponieważ swoje już przeżył i pora dać mu odpocząć na wieki, ale ja nie dopuszczam tej myśli do siebie i tym bardziej nie mam pieniędzy na nowy samochód, więc silnik jest niezbędny od zaraz. Jeszcze raz proszę Was o wsparcie w mojej zbiórce. Pozdrawiam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Czeszejko - awatar

Patryk Czeszejko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij