Zbiórka Uśmiech serca dla pacjenta - zdjęcie główne

Uśmiech serca dla pacjenta

250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo.

Stowarzyszenie Pacjentów i Przyjaciół Kliniki Kardiologii na Banacha aktywnie wspiera pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi. Od wielu miesięcy prowadzi akcje informacyjno-społeczne w zakresie profilaktyki pierwotnej oraz wtórnej dotyczące chorób serca. 

Jesteśmy Stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS oraz działamy w Radzie Organizacji Pacjentów przy Rzeczniku Praw Pacjenta.


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i w tym okresie wielu z nas spędzi ten czas z bliskimi i z osobami, którymi kocha. 

Niestety każdego roku część osób ten świąteczny czas zmuszona jest spędzić go w samotności w otoczeniu szpitalnych urządzeń. Zamiast słuchać naszych pięknych kolęd, śmiechu swoich bliskich - osoby te słuchają dźwięki urządzeń monitorujących stan ich zdrowia lub dźwięk urządzeń podtrzymujących ich przy życiu. 

Sprawmy wspólnie aby ten ŚWIĄTECZNY CZAS był również dla pacjentów hospitalizowanych w Klinice Kardiologii był czasem podczas, którego będą mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie...  


Każda zebrana złotówka z tej zbiórki zostanie przeznaczona na zakup małych prezentów lub wsparcie pacjentów hospitalizowanych na oddziale kardiologicznym w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

ARTUR - awatar
ARTUR
100
Marcin - awatar
Marcin
50
Monika Mizielińska-Chmielewska - awatar
Monika Mizielińska-Chmielewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij