Zbiórka Sprzęt medyczny dla serca Emilki - miniaturka zdjęcia

Sprzęt medyczny dla serca Emilki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt medyczny dla serca Emilki - zdjęcie główne

Sprzęt medyczny dla serca Emilki

270 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania R-ka - awatar

Ania R-ka

Organizator zbiórki


Emilka - 3- letnia dziewczynka, ktòra od chwili narodzin walczy  z ciężką postacią wrodzonej wady serca- Atrezja płucna z towarzyszacym Zespołem Fallota i dodatkową chorobą wrodzonej Hipoplazji tętnic plucnych* ( choroba ta cechuje sie brakiem rozwoju tetnic odpowiedzialnych za transport tlenu do pluc od serca)

Dlatego tak śmiertelnie groźna jest ta wada.

W jej krótkim dotad życiu panuje strach przed badaniami, ciągła walka i zmeczenie o każdy oddech, siniejace usta i cale ciało, brak energii do zabawy.

Emilka nie wie jak  wygląda słodkie dzieciństwo zdrowego dziecka za to od początku zna bòl, cierpienie, strach a drugim domem są klinika i personel lekarski EMILKA  już przez całe życie będzie wymagała leczenia i rehabilitacji. 

Za sobą ma dwie bardzo ciężkie operację RATUJACE ZYCIE  I OBIE na otwartym sercu- jedna w USD W Krakowie 2017 a drugą 09.2019.w Münster w Niemczech dzięki hojności i szlachetności  darczyńców o cudownie  pięknych sercach na sie pomaga.pl.

Prof.Malec dokonał korekty serduszka Emilki jako jedyny nie powiedział że to nie możliwe!!!

 Lecz choroba znowu się odezwała  w czasie pandemii i  co najgorsze, że żaden Ośrodek Kliniczny w Polsce nie jest w stanie jej pomóc a jedyna pomoc jest mozliwa  w ośrodku UKM w Niemczech tam gdzie znaja kazdy milimetr serca, ktòre umożliwia mojemu dziecku życie  i szansę na leczenie aczkolwiek nie potrafię powiedzieć ile jej Bòg zapisał lat życia.

Jako matka nie potrafię się poddać bez walki , ciężkiej walki owianej ciężkimi łzami,  rozpaczą...Oraz  Ci co ja bardzo kochają : TATA,  siostry i ciocie i wszyscy przyjaciele co tak pięknie dopingują Emilki chęć do Życia.

Obecnie Emilka  jest po cewnikowaniu serca u prof.E.Malca.Jednak zabieg ten zaskoczył nas diagnozą  gdyż okazało się, że niewłaściwie podjęte decyzję i działania bądź zaniechanie pewnych kroków w leczeniu wady serca Emilki co miało miejsce w Polsce przyczyniło się do ciężkich skutków ubocznych na płucach i sercu.

O 2 lata za późno zamknięty ubytek w przegrodzie międzykomorowej i niedorozwój tętnicy  płucnej lewej stawia sytuację leczenia w Polsce w niekorzystnym świetle.

Okazuje się, że te braki zabiegowe wpłynęły bardzo ciężko na nadciśnienie płucne oraz niewydolność serca. 

Nie Poddajemy się bez Walki.❗❗❗

W tym miejscu  kochani darczyńcy Proszę o pomoc🙏🙏.

O zgromadzenie środków na koszty tlumaczenia dokumentacji .

Abyśmy mogli dać dziecku ostatnią szansę na drogę do naprawienia serduszka.Nie ma nic gorszego dla Rodzica jak walka o życie dziecka

Niebawem znowu otrzymamy kosztorys z Münster i bedziemy musieli Błagać serdecznych ludzi o POMOC w sfinansowaniu dojazdu do kliniki i podjęcia leczenia. 

Lecz musimy sami zorganizować duza kwotę na pobyt przy dziecku po operacji ,którą zaproponuje nam osrodek w Münster.

Niestety musimy posiadac srodki czterokrotnie wieksze niz w  Polsce aby oplacic pobyt w pokoju przy klinice podczas obserwacji i kontroli pooperacyjnej dziecka.


Jezeli w Münster nie dadza sobie rady to ostanim przystankiem są USA.

Są to ogromne koszty .

 W tym miejscu Proszę Was dobrzy ludzie o wsparcie zbiòrki na to przedsięwzięcie. 

Proszę....Cię ..Z głębi 💓💓💔💔

Pomòż NAM .

..A razem wspólnymi siłami poradzimy sobie aby Emilka mogła tak jak inne dzieci oddychać i cieszyć się Życiem

Wiem ,ze jako matka Blagam Was o pomoc ,ze jest to bardzo trudne zrozumieć ,ze czlowiek musi zachować resztki godnosci zeby uzbierać fundusze ale nic wiecej nie pozostało mi w tym miejscu.

TYLKO NADZIEJA I MIŁOŚĆ 

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 

Aby jej serduszko miało siłę bić dla NIEJ💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Mama z Tatą 

Emilka ma swój profil fb

https://www.facebook.com/SerduszkoEmilki/

Ròwnież na sie pomaga można poznać jej historię. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
270 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania R-ka - awatar

Ania R-ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna Bednarz - awatar
Grażyna Bednarz
100
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zdrowiej Maluszku - awatar
Zdrowiej Maluszku
50
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij