Zbiórka Sprzęt medyczny dla serca Emilki - miniaturka zdjęcia

Sprzęt medyczny dla serca Emilki

Zbiórka Sprzęt medyczny dla serca Emilki - zdjęcie główne

Sprzęt medyczny dla serca Emilki

60 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ania R-ka - awatar

Ania R-ka

Organizator zbiórki


Emilka - 3- letnia dziewczynka, ktòra od chwili narodzin walczy  z ciężką postacią wrodzonej wady serca- Atrezja płucna.

Atrezja płucna jest krytycznym  zespołem wad  fallota oraz  Hipoplazja  tętnic płucnych .( niedorozwój) Emilki tętnice nie mają zdolności do rosniecia. 

Jej życiu towarzyszą szpitale, kliniki, ból i strach przed badaniami cewnikowanie serca czy inne Tk angio.

Tak nie wygląda słodkie dzieciństwo zdrowego dziecka lecz ciężka walka o życie.  EMILKA  już przez całe życie będzie wymagała leczenia i rehabilitacji. 

Za sobą ma dwie bardzo ciężkie operację RATUJACE ZYCIE  I OBIE na otwartym sercu- jedna w USD W Krakowie 2017 a drugą 09.2019.w Münster w Niemczech dzięki hojności i szlachetności  darczyńców o cudownie  pięknych sercach na sie pomaga.pl.

Prof.Malec dokonał korekty serduszka Emilki jako jedyny nie powiedział że to nie możliwe!!!

 Lecz choroba znowu się odezwała  w czasie pandemii i  co najgorsze, że żaden Ośrodek Kliniczny w Polsce nie jest w stanie jej pomóc a jedyna pomoc płynie w ośrodku UKM w Niemczech tam gdzie znaja kazdy milimetr serca, ktòre umożliwia mojemu dziecku życie  i szansę na leczenie aczkolwiek nie potrafię powiedzieć ile jej Bòg zapisał lat życia.

Jako matka nie potrafię się poddać bez walki , ciężkiej walki owianej ciężkimi łzami,  rozpaczą...Oraz  Ci co ja bardzo kochają : TATA,  siostry i ciocie i wszyscy przyjaciele co tak pięknie dopingują Emilki chęć do Życia.

Obecnie Emilka  jest po cewnikowaniu serca u prof.E.Malca na zabieg ten  fundusze pozyskałam dzięki ofiarności darczyńców z siepomaga ,którzy nie zostawili Emili serduszka w Potrzebie i ponownie dali jej nadzieję na pomoc w leczeniu.

Jednak zabieg ten zaskoczył nas diagnozą  gdyż okazało się, że niewłaściwie podjęte decyzję i działania bądź zaniechanie pewnych kroków w leczeniu wady serca Emilki co miało miejsce w Polsce przyczyniło się do ciężkich skutków ubocznych na płucach i sercu. 

Teraz Emilka musi przejść leczenie farmakologiczne i tlenoterapię aby można było myśleć o dalszym postępowaniu operacyjnym.

O 2 lata za późno zamknięty ubytek w przegrodzie międzykomorowej i niedorozwój tętnicy  płucnej lewej stawia sytuację leczenia w Polsce w niekorzystnym świetle.

Okazuje się, że te braki zabiegowe wpłynęły bardzo ciężko na nadciśnienie płucne oraz niewydolność serca. 

Wszystko przez brak zdecydowania w leczeniu i tak dobrze ,że zadziałała intuicja matki i zwróciłam się o pomoc do prof.Malca. 

Jednak trochę za późno....

Teraz Muszę postarac sie z Wasza pomocą kochani darczyńcy o zgromadzenie środków na zakup aparatu i sprzętu specjalistycznego ujetego na zdjęciach tj koncentratory tlenu, mobilny sprzęt do pomiaru saturacji i  i pracy serca oraz ciśnieniomierz dzieciecy.

Są to ogromne koszty. 

 Przewidzieć początkową rehabilitację dziecka i tu w tym miejscu Proszę Was dobrzy ludzie o wsparcie zbiòrki na to przedsięwzięcie. 

Proszę....Cię ..Z głębi 💓💓💔💔

Pomòż NAM .

..A razem wspólnymi siłami poradzimy sobie aby Emilka mogła tak jak inne dzieci oddychać i cieszyć się Życiem A sprzęt zakupiony będzie wspierał naszą  kontrolę nad Naszym Skarbem przez długie lata.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 

Aby jej serduszko miało siłę bić dla NIEJ💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Mama z Tatą 

Emilka ma swój profil fb

https://www.facebook.com/SerduszkoEmilki/

Ròwnież na sie pomaga można poznać jej historię. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ania R-ka - awatar

Ania R-ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij