Zbiórka Ratujmy serduszko małej Zuzi - miniaturka zdjęcia

Ratujmy serduszko małej Zuzi

Zbiórka Ratujmy serduszko małej Zuzi - zdjęcie główne

Ratujmy serduszko małej Zuzi

11 381 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Wpłać teraz
 

Zuzia urodziła sie 18.09.2014r. z ciężką wadą wrodzoną pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca (HLHS).

Dzień po narodzinach przewieziono ją do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie jeszcze tego samego dnia przeszła zabieg interwencyjny z balonikowaniem. W 15 dobie życia Rodzice odprowadzili Zuzię pod salę bloku operacyjnego.  Zuzia przeszła I etap korekcji wady, operacje Norwooda. W marcu 2015 roku Zuzia przeszła cewnikowanie serduszka, po którym została zakwalifikowana do operacji Glenna. 

Operacja ta miała odbyć się między szóstym a ósmym miesiącem życia, jednak NFZ ciągle kazał czekać na termin... Zuzia czuła się coraz gorzej, była coraz słabsza, a Jej twarz była z dnia na dzień coraz bardziej sina...  Dziecko z tą wadą nie mogło czekać w nieskończoność. Konieczny był drugi etap korekcji wady jej serduszka. Kiedy Zuzia skończyła 16 mies. Rodzice zdecydowali się zoperować ją w klinice w Munster. Zuzanka z sali operacyjnej wyjechała oddychając samodzielnie, szybko odzyskała siły i po dwóch tygodniach wróciła z Rodzicami do domu.

Aby Zuzia mogła żyć i funkcjonować jak zdrowe dziecko potrzebny jest III etap korekcji wady serca. Większość kwoty potrzebnej do operacji jest już zebrane, ale nadal brakuje ok. 30 tys zł. Dlatego w imieniu tego małego Aniołka prosimy o wsparcie... 

Dziękujemy za każdą kwotę, którą przeznaczycie na ratowanie serduszka Zuzi. 


PS: Informujemy, że zgodnie z polskim prawem podatkowym darowizny przekazane na rzecz tego dziecka za pośrednictwem naszej Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą temu zagadnieniu http://www.pomaganiejestproste.com.pl/korzysci-podatkowe






Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • dla Zuzi od Zuzi - awatar

  dla Zuzi od Zuzi

  23.11.17
  23.11.17

  Życzymy Ci Zuziu udanej operacji i jak najszybszego powrotu do zdrowia, byś mogła cieszyć się życiem i swoimi rodzicami którzy walczą o Ciebie i kochają Cie ponad Zycie

 • Magda Kowalska - awatar

  Magda Kowalska

  09.05.17
  09.05.17

  Wracaj do zdrówka malutka :(:(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.17
  07.05.17

  Powodzenia

 • Bożena Brzozowska - awatar

  Bożena Brzozowska

  27.04.17
  27.04.17

  Jeśli możesz, pomóż.

 • Maciej Olejniczak - awatar

  Maciej Olejniczak

  30.03.17
  30.03.17

  Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni życia.

11 381 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 294

Pawel Wozniak - awatar
Pawel Wozniak
50
Sówek - awatar
Sówek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
dla Zuzi od Zuzi - awatar
dla Zuzi od Zuzi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monia - awatar
Monia
5
Magda Kowalska - awatar
Magda Kowalska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij