Zbiórka Ratujmy serduszko małej Zuzi - miniaturka zdjęcia

Ratujmy serduszko małej Zuzi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujmy serduszko małej Zuzi - zdjęcie główne

Ratujmy serduszko małej Zuzi

11 451 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 296 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zuzia urodziła sie 18.09.2014r. z ciężką wadą wrodzoną pod postacią zespołu niedorozwoju lewego serca (HLHS).

Dzień po narodzinach przewieziono ją do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie jeszcze tego samego dnia przeszła zabieg interwencyjny z balonikowaniem. W 15 dobie życia Rodzice odprowadzili Zuzię pod salę bloku operacyjnego.  Zuzia przeszła I etap korekcji wady, operacje Norwooda. W marcu 2015 roku Zuzia przeszła cewnikowanie serduszka, po którym została zakwalifikowana do operacji Glenna. 

Operacja ta miała odbyć się między szóstym a ósmym miesiącem życia, jednak NFZ ciągle kazał czekać na termin... Zuzia czuła się coraz gorzej, była coraz słabsza, a Jej twarz była z dnia na dzień coraz bardziej sina...  Dziecko z tą wadą nie mogło czekać w nieskończoność. Konieczny był drugi etap korekcji wady jej serduszka. Kiedy Zuzia skończyła 16 mies. Rodzice zdecydowali się zoperować ją w klinice w Munster. Zuzanka z sali operacyjnej wyjechała oddychając samodzielnie, szybko odzyskała siły i po dwóch tygodniach wróciła z Rodzicami do domu.

Aby Zuzia mogła żyć i funkcjonować jak zdrowe dziecko potrzebny jest III etap korekcji wady serca. Większość kwoty potrzebnej do operacji jest już zebrane, ale nadal brakuje ok. 30 tys zł. Dlatego w imieniu tego małego Aniołka prosimy o wsparcie... 

Dziękujemy za każdą kwotę, którą przeznaczycie na ratowanie serduszka Zuzi. 


PS: Informujemy, że zgodnie z polskim prawem podatkowym darowizny przekazane na rzecz tego dziecka za pośrednictwem naszej Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą temu zagadnieniu http://www.pomaganiejestproste.com.pl/korzysci-podatkowe


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • dla Zuzi od Zuzi - awatar

  dla Zuzi od Zuzi

  23.11.2017
  23.11.2017

  Życzymy Ci Zuziu udanej operacji i jak najszybszego powrotu do zdrowia, byś mogła cieszyć się życiem i swoimi rodzicami którzy walczą o Ciebie i kochają Cie ponad Zycie

 • Magda Kowalska - awatar

  Magda Kowalska

  09.05.2017
  09.05.2017

  Wracaj do zdrówka malutka :(:(

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2017
  07.05.2017

  Powodzenia

 • Bożena Brzozowska - awatar

  Bożena Brzozowska

  27.04.2017
  27.04.2017

  Jeśli możesz, pomóż.

 • Maciej Olejniczak - awatar

  Maciej Olejniczak

  30.03.2017
  30.03.2017

  Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni życia.

11 451 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 296 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 296

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pawel Wozniak - awatar
Pawel Wozniak
50
Sówek - awatar
Sówek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
dla Zuzi od Zuzi - awatar
dla Zuzi od Zuzi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij