Zbiórka na sezon taneczny - zdjęcie główne

na sezon taneczny

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Necolette Chylińska - awatar

Necolette Chylińska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Chciałybyśmy się przedstawić. Jesteśmy grupą taneczną z Bydgoszczy. W poprzednim sezonie tanecznym zostałyśmy połączone w jedną formację z dwóch różnych grup, co okazało się strzałem w 10. Sezon 2018/2019 był naszym pierwszym wspólnym i całkiem owocnym okresem. Cały rok pilnie uczestniczyłyśmy w treningach, wyjeżdżałyśmy na turnieje i zdobywałyśmy czołowe miejsca. Jesteśmy bardzo pracowite i chciałybyśmy dalej móc się rozwijać w tym kierunku. Niestety to wiąże się z kosztami. Każdy wyjazd, każdy strój kosztuje. Nie mówiąc o dodatkowych rzeczach typu noclegi wyżywienie itd. Naszym tegorocznym celem są Mistrzostwa Świata, które odbędą w Płocku 11.10.2019. Chciałybyśmy mieć z tej okazji równe dresy z nazwą naszego zespołu, i do tego opłacić koszty związane ze wpisowym, które jest w euro i jest zdecydowanie droższe niż na turniejach ogólnopolskich.  Pisałyśmy do wielu firm o wsparcie lecz niestety żadna nie wyraziła chęci współpracy. Nadal piszemy maile i prośby do małych i dużych przedsiębiorstw o choćby małe wsparcie jakim są bluzy zespołowe. Jest nas w grupie 13 w wieku od 12 do 18 lat. Liczymy na to ,że ktoś będzie chciał nam pomóc  w tym małym przedsięwzięciu, choć zdajemy sobie sprawę ze to nie takie proste. 

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany pomocą lub współpracą zapraszamy na naszą strone na instagramie jazzpoint_official. Będzie nam niezmiernie miło jeśli Państwo zajrzycie na tę stronę żeby poznać nas trochę bliżej.

Bardzo dziękujemy za przeczytanie naszej prośby.


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Necolette Chylińska - awatar

Necolette Chylińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij