Zbiórka Pomoc dla zwierząt z Jasła - zdjęcie główne

Pomoc dla zwierząt z Jasła

2 270 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Jurusik - awatar

Edyta Jurusik

Organizator zbiórki

Kochani Jasło to bardzo trudny teren.

Jest tu straszna bezdomność.  Wynika to z braku sterylizacji zwierząt. Najgorsza jest sytuacja na wsiach.

Porzucone kocięta znajdowane są w lasach, nad rzekami, na polach, w krzakach. Odebrane od matek skazane są na pewną śmierć.

My jako wolontariusze pomagamy jak możemy.

Ratujemy te kocięta. Leczymy je, odchowujemy i szukamy nowych domów.

Obecnie sytuacja jest tragiczna. Codziennie telefony z prośbami o pomoc zwierzętom.

Nie mamy za co je leczyć ani zakupić karmy. 

Doszły kelejne wyrzucone z auta. Jest ich piątka. Mają około 5 tygodni. 

Obecnie 16 kociąt jest pod naszą opieką.

Pomóżcie nam bo bez was nie damy rady odchować je i będą musiały pojechać do schroniska, a tam nie mają szans na przeżycie ze względu na choroby zakaźne.

Oprócz kociąt pod naszą opieką są zwierzęta chore, 70 kotów wolnożyjąch , które leczymy i dokarmiamy.

Prosimy pomóżcie nam pomagać.

Ochrona Zwierząt Jasło

Wolontariusze


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 270 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Jurusik - awatar

Edyta Jurusik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
35
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
15
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij