Zbiórka Pomoc dla zwierząt z Jasła  - zdjęcie główne

Pomoc dla zwierząt z Jasła

1 178 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Jurusik - awatar

Edyta Jurusik

Organizator zbiórki

Kochani Jasło to bardzo trudny teren.

Jest tu straszna bezdomność.  Wynika to z braku sterylizacji zwierząt. Najgorsza jest sytuacja na wsiach.

Porzucone kocięta znajdowane są w lasach, nad rzekami, na polach, w krzakach. Odebrane od matek skazane są na pewną śmierć.

My jako wolontariusze pomagamy jak możemy.

Ratujemy te kocięta. Leczymy je, odchowujemy i szukamy nowych domów.

Obecnie sytuacja jest tragiczna. Tyle kociąt jest pod naszą opieką.

Nie mamy za co je leczyć ani zakupić karmy.

Prosimy pomóżcie nam pomagać.

Wolontariusze Jasło.


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 178 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Jurusik - awatar

Edyta Jurusik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Krystyna Adamczyk - awatar
Krystyna Adamczyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20
Sylwia Dyrkacz - awatar
Sylwia Dyrkacz
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Emilia - awatar
Emilia
5
Roksana - awatar
Roksana
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Joanna Pikuła - awatar
Joanna Pikuła
100
Hubert Szpyrka - awatar
Hubert Szpyrka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij