Zbiórka Ratunek dla psów na Ukrainie! - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla psów na Ukrainie!

Ola Lizak - awatar

Ola Lizak

Organizator zbiórki

Dzień dobry, Drodzy darczyńcy niestety nie udało nam się zebrać potrzebnej kwoty na auto, niestety musielibyśmy zebrać też pieniądze na cło. Podejdziemy jeszcze raz do tematu, bo auto Mariny jeździ, ale jest w strasznym stanie. Zimą już nie ma szans, żeby nim jechać, więc niestety są wstrzymane wyjazdy Mariny do wiosny. Pieniądze ze zbiórki zostały rozliczone (kupiłam z nich euro i dałam Marinie). Poniżej filmik z podziękowaniami i zdjęcie (przepraszam, że niewyraźne, byślimy wszyscy w pośpiechu, zmęczeni...) . Marina wyjkorzysta te pieniądze na najpilniejsze potrzeby schroniska, a jest ich mnóstwo.. 

Poniżej link do podziękowań i link do grupy, gdzie są wszystkie rozliczenia. Zachęcam też do udziału w kolejnych zbiórkach. Nie poddajemy się, zbieramy na pomoc, ratunek dla schroniska, na samochód może.. jeszcze kiedyś pomyślimy.. Walczymy!!!

https://www.facebook.com/groups/2061831827433938/permalink/2241062522844200/

Kochani Dobroczyńcy! Zwracamy się do Was dzisiaj z wielką prośbą o pomoc dla wspaniałej osoby, która poświęciła swoje życie na ratowanie bezdomnych psów i kotów z ulic miasta Dniepropietrowsk na Ukrainie. Mowa tutaj o Marinie- skromnej kobiecie o Wielkim sercu ,która 5 lat temu otworzyła schronisko Shelter Friend na Ukrainie :https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/
 Aby pomagać tym najbardziej skrzywdzonym i niechcianym przez los zwierzętom często po strasznych przejściach na ulicy... okaleczonych, po pobiciach, wypadkach samochodowych, postrzeleniach i innych tragicznych okolicznościach.
 Marina często jeździ do pobliskich krajów (Polska ,Niemcy, Holandia) aby móc przewozić pieski do adopcji ,a w szczególności odbierać zebrane w Polsce dary rzeczowe oraz jedzenie dla zwierząt znajdujących się w schronisku.
 Przez ostatnie dni Marina i schronisko zmaga się z wielkim problemem jakim jest zepsute auto. Silnik w samochodzie używanym do ratowania psów i kotów z ulic oraz do ogólnego przemieszczania się jest zepsuty. Wysłużył już swoje a naprawa lub wymiana na nowy nie opłaca się. Jest to van z 2000 roku. Kochani bardzo chcielibyśmy pomoc Marinie i zebrać środki finansowe na zakup używanego troszkę młodszego vana, aby schronisko mogło znowu normalnie funkcjonować.

Kochani, same nie damy pomóc Marinie w zebraniu funduszy na samochód dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc i wsparcie naszego pomysłu choćby jedna złotówką. Każdy grosz jest w tej chwili na wagę złota i życia zwierząt, które teraz nie mogą być ratowane że względu na brak możliwości dojazdu do nich.

Bardzo prosimy o pomoc dla Mariny i zwierząt pod jej opieką, które liczą na nią każdego dnia.

Wiem, że niektórzy z Was myślą- czemu mam pomagać Ukrainie? Nasza ludzka historia jest skomplikowana i pełna bolesnych krzywd. Ale te psy i koty nie wybierały gdzie mieszkać. One z tą historią nie mają nic wspólnego. Są skazane na ludzi tam. A tam...Tam jest inaczej niż w Polsce. Mniej empatii, mniej ludzkich odruchów. Wśród ogólnej znieczulicy jest kilka osób o wielkich sercach. Dlatego to robimy. Żeby nie stracili siły i wiary..

Pomożecie?

Kim ja jestem - jestem zwyczajną osobą. Tak jak Wy. Mam pracę, swoje życie. Rok temu postanowiłam adoptować psa. I tak trafiłam na Darię, która pomaga schronisku od jakiegoś czasu. A do mojego domu trafiła Milanka. Cudny, kochany pies. Razem z Milaną przyjechała Marina- prowadząca schronisko. Tak się poznałyśmy. Ponieważ mieszkam na trasie jej przejazdu- zbieram dla niej dary, odkładam "zaskórniaki"(prezenty urodzinowe to już teraz pieniądze dla Mariny :)), żeby ją wspomóc. A ona przejazdem wpada i zbiera. W 2017 roku zostałam honorowym członkiem Fundacji Pan i Pani Pies im. Maćka Kozłowskiego za wsparcie ich działań, ale przede wszystkim za adopcję Pielgrzyma:

https://www.facebook.com/events/1738201389730093/permalink/1818148628402035/

Moją wiarygodność może też potwierdzić Pani Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.18
  26.06.18

  Dzien dobry, Wplata poszla. Prosze o kontakt na moj e-mail adres margaretakn@hotmail.com Pozdrowienia Margareta Karlsson

 • Marta Dabrowski - awatar

  Marta Dabrowski

  25.06.18
  25.06.18

  Piękna inicjatywa. Trzymam kciuki.

 • Aleksandra Withsplendor - awatar

  Aleksandra Withsplendor

  19.06.18
  19.06.18

  Powodzenia Anioly ❤

 • Anna Kuziemska - awatar

  Anna Kuziemska

  06.04.18
  06.04.18

  Torba + bransoletka

 • cats eye - awatar

  cats eye

  06.04.18
  06.04.18

  Powodzenia!

  • Ola Lizak - awatar

   Ola Lizak - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   przyda się! tyle potrzeb wokół, ale nie wolno popaść w obojętność! walczymy dalej! serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty!!! to dla nas ogromna pomoc, a przede wszystkim nadzieja i siła dla Mariny!

Ola Lizak - awatar

Ola Lizak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 105

monika - awatar
1 000
monika
Waldemar Joanna morawscy - awatar
100
Waldemar Joanna morawscy
sylwia hajbowicz - awatar
50
sylwia hajbowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
300
Anonimowy Darczyńca
Ewa Bainaud - awatar
50
Ewa Bainaud
Zuzanna - awatar
20
Zuzanna
Beata - awatar
50
Beata
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Karolina - awatar
15
Karolina

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij