Zbiórka Cegiełka na Siedlisko Znajdki. - miniaturka zdjęcia

Cegiełka na Siedlisko Znajdki. Jak założyć taką zbiórkę?

Cegiełka na Siedlisko Znajdki.

10 812 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

DLACZEGO RUSZAMY ZE ZBIÓRKĄ NA SIEDLISKO?

Życie wymusiło na nas nowe zadanie - POMOC dla ludzi i zwierząt wojny!

Dlatego zapożyczyliśmy się i ruszyliśmy z pracami nad przygotowaniem przytuliska dla ludzkich i zwierzęcych ofiar wojny na Ukrainie!

Sami ledwo wiążemy koniec z końcem, ale nie mogliśmy pozostać obojętni!

Na naszą pomoc czekają bezradni ludzie i ich przerażone zwierzęta!!!!

CO ZBUDUJEMY DZIĘKI ZBIÓRCE?

Budujemy Siedlisko Znajdki, które będzie bezpieczną przystanią dla opiekunów i ich zwierzęcych towarzyszy niedoli z terenów objętych wojną i rozpaczą…

Środki ze zbiórki pomogą nam przygotować dodatkowe pokoje dla psów, kotów i innych potrzebujących zwierząt, które zostały ranne, przerażone i zamknięte w domach, pośród wybuchów bomb!!!

Jesteśmy  w kontakcie z wolontariuszami na Ukrainie - wiele zwierząt straciło dom i opiekunów w chaosie wojny i potrzebna jest dla nich nasza pomoc!!!!

To wysiłek ogromny, koszt jest przerażający, ale to szansa na dobre przytulisko, które zdziała wiele dobrego przez kolejne lata. 

To będzie Siedlisko bez krat, zimna, deszczu lejącego się na głowę… PO PROSTU PRZYTULNE I BEZPIECZNE!

Chcemy pomagać bezdomnym Znajdkom najlepiej, jak umiemy, niezależnie od tego skąd przybyły do nas zwierzaki! 

MAMY DLA UCHODŹCÓW I ICH ZWIERZAKÓW WOLNE MIEJSCA W DOMU!

Obecnie mamy dostępny dom mieszkalny, który jest gotowy na przyjęcie opiekunów uciekających przed wojną wraz z czworonogami. 

Przyjmiemy każdego potrzebującego uchodźcę wraz z jego pupilem! 

Jeśli potrzebujesz pomocy lub znasz kogoś, kto jej potrzebuje, to zadzwoń do nas!

PROSIMY CIĘ - POMÓŻ NAM W WALCE O BEZPIECZEŃSTWO LUDZI I ZWIERZĄT!

Dołącz do nas i podaruj ofiarom wojny tymczasowy dom!

Wspierając zbiórkę na Siedlisko Znajdki wspierasz ludzi i zwierzęta, które potrzebują pomocy!

Serdecznie Ci dziękujemy za Twoje wsparcie!

#SolidarnizUkrainą


Przyjechał do nas pierwszy transport zwierząt z Ukrainy💔💔💔💔🥺🥺🥺

Koty i sunia Lenka. Niestety tak jak się spodziewaliśmy wszystkie są w opłakanym stanie psychicznym. Sunia płacze przez sen, koty są bardzo zestresowane i niestety chore.

Wszystkie zostały zachipowane na fundacje Znajdki, przeszły profilaktykę i pierwsze badania. Przed nimi kwarantanna.  Potrzebują też chwili aby dojść do siebie bo przyjechały ogromnie zestresowane.

przepraszamy za jakość zdjęć ale były robione o 3 w nocy 🥺

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  08.04.2022
  08.04.2022

  Jurand pokonał setki kilometrów z Ukrainy, gdzie trwa piekło wojny aby trafić do Znajdek i być bezpiecznym.. 💔💔💔

  To około 3 letni kocurek, ogromnie wystraszony.. parę dni zajęło nam przekonanie go, aby coś zjadł.. bał się ruszyć a każdy głośniejszy dźwięk powodował u niego panikę 💔

  Kocurek ma się już znacznie lepiej, choć nadal zachowuje dystans.. Prosimy o wsparcie Juranda oraz pozostałych zwierząt, które otrzymały u nas schronienie.,

  Zdjęcie aktualizacji 92 324

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.2022
  17.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.2022
  14.04.2022

  MAM NA IMIĘ BARTŁOMIEJ, ODKĄD MOJA ŻONA UMARŁA ROK TEMU UMARŁA NA RAKA MIESZKAM Z UKOCHANĄ KOTKĄ MOJEJ ŻONY. W STYCZNIU U KOTKI WYKRYTO RAKA. W ŚWIĘTA SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM NA BADANIA, MUSIMY ZROBIĆ KOLEJNE BADANIA. BŁAGAM O KAŻDĄ ZŁOTÓWKE. ZOSTAŁA MI JUŻ TYLKO KOTKA. https://www.pomagamyzwierzakom.pl/b5kurlp7c9

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2022
  01.04.2022

  MÓJ CZESIU UMIERA NA RAKA. A JA NIE MAM ZA CO GO LECZYĆ. PRZEZE MNIE ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ DALEJ ŻYCIEM ODEJDZIE W MĘCZARNIACH. PROSZĘ POMÓŻCIE. https://www.pomagamyzwierzakom.pl/ce868mhpr5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2022
  23.03.2022

  BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ, NIE MAM JAK URATOWAĆ MOJEGO PRZYJACIELA, ON UMIERA, NIE MAMY NA LEKI, KROPLÓWKI I BADANIA. NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. https://www.pomagamyzwierzakom.pl/ijbbo1cf98

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2022
  17.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/gdy-umiera-przyjaciel,476

10 812 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 216 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 216

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AaWa - awatar
AaWa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Zuzanna Kuźniak - awatar
Zuzanna Kuźniak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanna - awatar
Hanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij