Dom dziecka i edukacja

22 286 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Załuski - awatar

Krzysiek Załuski

Organizator zbiórki

Mam na imię Krzysztof. Od kilku miesięcy koresponduje z Ugandyjczykiem, który jest nauczycielem, opiekującym sie czterdziestoma ośmioma porzuconymi dziećmi (bezdomnymi dziećmi). Część z nich zostało sierotami przez AIDS, które zbiera żniwo w tamtym rejonie świata, część została porzucona przez biedę, jeszcze inni uciekły przed patologią. Większość problemów powstała przez brak odpowiedniej edukacji. Na fb powstała strona poświęcona tej inicjatywę - znajdą tam państwo najświeższe informacje  https://www.facebook.com/profile.php?id=61553784839293

Edhiruma jest młodym nauczycielem, który porzucił wygodę, i myślenie o sobie, podejmując się tej misji. Jest bardzo pokornym człowiekiem, wykonuje wszystkie zalecenia, dotyczące rozwoju tego przedsiemwzięcia, i tak powstała fundacja w Afryce

Naszym wspólnym marzeniem jest wybudować dom dla tych dzieci, aby mogły bezpiecznie osiągać dorosłość pod okiem wykształconego, uczciwego autorytetu. 

Z przyjacielem opłaciliśmy podróż znajomego Polaka, do miejsca, w którym przebywają dzieci, sprawdziliśmy także autentyczność słow Edhirumy (opiekuna tych dzieci) na temat ich sytuacji, i tak powstał materiał z relacji, którą  przedstawiam w filmie na yt.Z przyjaciółmi (Polakami) uzbieraliśmy już kwotę pozwalającą na zakup potrzebnej ziemi - poprosiliśmy Edhirumę żeby zdobył wszelkie pozwolenia i załatwił prawne zawiłości związane z prowadzeniem "domu dziecka". Kolejnym etapem będzie budowa. 

Edukacja jest częściowo płatna w Ugandzie, dla tego bezdomne dzieci są skazane na to co spotkało ich rodziców - bieda, choroby, patologiczne zachowania itd.  Możesz być człowiekiem, który  zmieni ich trudną rzeczywistość. Damian podarował artykuły szkolne w lutym, kędy dzieci zaczynały szkołę po wakacjach   👇

Chcemy także uruchomić program "Adopcja na odległość" - co to oznacza? Zgłaszasz chęć uczestnictwa w programie,  stajesz się sponsorem jednego konkretnego dziecka, które dzięki tobie osiągnie wykształcenie i dobry start w dorosłe życie. 

 Każda pomoc (nie tylko finansowa) jest wskazana. Jeśli umiesz tworzyć strony internetowe, jeśli potrafisz zarządzać multimediami, jeśli nic nie potrafisz ale masz dobre chęci - pomódl się

Zapraszam do współpracy.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysiek Załuski - awatar

  Krzysiek Załuski

  20.06.2024
  20.06.2024

  Za nami:
  -Kupno ziemi
  -Kopanie i montaż sudni
  -Równanie terenu i usunięcie korzeni
  -Fundamenty pod dom
  -Murowanie ścian

  Zdjęcie aktualizacji 145 589

22 286 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Załuski - awatar

Krzysiek Załuski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ola gdn - awatar
ola gdn
50
Beton - awatar
Beton
100
Krzysztof Z - awatar
Krzysztof Z
100
Adrianna Włodarczyk - awatar
Adrianna Włodarczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij