Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - miniaturka zdjęcia

nowy piec dla dzieciaków

Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - zdjęcie główne

nowy piec dla dzieciaków

160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Celem akcji jest zebranie kwoty potrzebnej na zakup nowego pieca kominkowego wraz z montażem oraz odbiorem technicznym dla świetlicy wiejskiej w miejscowości Sierpnica.

Nazywam się Karol, jestem mieszkańcem wsi Sierpnica, niewielkiej wsi na dolnym śląsku. Chciałbym aby Wasz wkład tą zbiórkę pomógł dzieciakom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.


Kominek którym aktualnie ogrzewana jest świetlica  z racji swojego wieku został wskazany przez kominiarza do natychmiastowej wymiany. Kominek oraz rura odprowadzająca są przepalone i zagrażają bezpieczeństwu przebywających tam dzieci.

Świetlica Wiejska w Sierpnicy to prężnie działające  miejsce w którym dzieci ze wsi mają możliwość spotkania się oraz rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, kulinarnych oraz  przyrodniczych . Dzięki staraniu opiekunów oraz rodziców miejsce tętni życiem a dzieci za każdym razem wychodzą z niej szczęśliwe.

kwota o którą wnioskuję nie jest kwotą dużą, wierzę , że każda złotówka którą Państwo wesprzecie nasz projekt będzie niesamowitą radością dla dzieciaków z Sierpnicy.

Jeżeli kwota o którą prosimy będzie większa za resztę pieniędzy zakupimy produkty plastyczne potrzebne do funkcjonowania świetlicy


Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza świetlica zapraszamy na fanpaga

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Wiejska-w-Sierpnicy-402264089860396/?fref=tsSerdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom także tym, którzy z wielu powodów nie mogli wpłacić pieniędzy, ale udostępnili te akcje.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Michał - awatar
Michał
10
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij