Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - miniaturka zdjęcia

nowy piec dla dzieciaków

Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - zdjęcie główne

nowy piec dla dzieciaków

160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Celem akcji jest zebranie kwoty potrzebnej na zakup nowego pieca kominkowego wraz z montażem oraz odbiorem technicznym dla świetlicy wiejskiej w miejscowości Sierpnica.

Nazywam się Karol, jestem mieszkańcem wsi Sierpnica, niewielkiej wsi na dolnym śląsku. Chciałbym aby Wasz wkład tą zbiórkę pomógł dzieciakom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.


Kominek którym aktualnie ogrzewana jest świetlica  z racji swojego wieku został wskazany przez kominiarza do natychmiastowej wymiany. Kominek oraz rura odprowadzająca są przepalone i zagrażają bezpieczeństwu przebywających tam dzieci.

Świetlica Wiejska w Sierpnicy to prężnie działające  miejsce w którym dzieci ze wsi mają możliwość spotkania się oraz rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, kulinarnych oraz  przyrodniczych . Dzięki staraniu opiekunów oraz rodziców miejsce tętni życiem a dzieci za każdym razem wychodzą z niej szczęśliwe.

kwota o którą wnioskuję nie jest kwotą dużą, wierzę , że każda złotówka którą Państwo wesprzecie nasz projekt będzie niesamowitą radością dla dzieciaków z Sierpnicy.

Jeżeli kwota o którą prosimy będzie większa za resztę pieniędzy zakupimy produkty plastyczne potrzebne do funkcjonowania świetlicy


Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza świetlica zapraszamy na fanpaga

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Wiejska-w-Sierpnicy-402264089860396/?fref=tsSerdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom także tym, którzy z wielu powodów nie mogli wpłacić pieniędzy, ale udostępnili te akcje.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Michał - awatar
Michał
10
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij