Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - zdjęcie główne

nowy piec dla dzieciaków

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Celem akcji jest zebranie kwoty potrzebnej na zakup nowego pieca kominkowego wraz z montażem oraz odbiorem technicznym dla świetlicy wiejskiej w miejscowości Sierpnica.

Nazywam się Karol, jestem mieszkańcem wsi Sierpnica, niewielkiej wsi na dolnym śląsku. Chciałbym aby Wasz wkład tą zbiórkę pomógł dzieciakom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.


Kominek którym aktualnie ogrzewana jest świetlica  z racji swojego wieku został wskazany przez kominiarza do natychmiastowej wymiany. Kominek oraz rura odprowadzająca są przepalone i zagrażają bezpieczeństwu przebywających tam dzieci.

Świetlica Wiejska w Sierpnicy to prężnie działające  miejsce w którym dzieci ze wsi mają możliwość spotkania się oraz rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, kulinarnych oraz  przyrodniczych . Dzięki staraniu opiekunów oraz rodziców miejsce tętni życiem a dzieci za każdym razem wychodzą z niej szczęśliwe.

kwota o którą wnioskuję nie jest kwotą dużą, wierzę , że każda złotówka którą Państwo wesprzecie nasz projekt będzie niesamowitą radością dla dzieciaków z Sierpnicy.

Jeżeli kwota o którą prosimy będzie większa za resztę pieniędzy zakupimy produkty plastyczne potrzebne do funkcjonowania świetlicy


Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza świetlica zapraszamy na fanpaga

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Wiejska-w-Sierpnicy-402264089860396/?fref=tsSerdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom także tym, którzy z wielu powodów nie mogli wpłacić pieniędzy, ale udostępnili te akcje.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Michał - awatar
Michał
10
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij