Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - zdjęcie główne

nowy piec dla dzieciaków

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Celem akcji jest zebranie kwoty potrzebnej na zakup nowego pieca kominkowego wraz z montażem oraz odbiorem technicznym dla świetlicy wiejskiej w miejscowości Sierpnica.

Nazywam się Karol, jestem mieszkańcem wsi Sierpnica, niewielkiej wsi na dolnym śląsku. Chciałbym aby Wasz wkład tą zbiórkę pomógł dzieciakom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.


Kominek którym aktualnie ogrzewana jest świetlica  z racji swojego wieku został wskazany przez kominiarza do natychmiastowej wymiany. Kominek oraz rura odprowadzająca są przepalone i zagrażają bezpieczeństwu przebywających tam dzieci.

Świetlica Wiejska w Sierpnicy to prężnie działające  miejsce w którym dzieci ze wsi mają możliwość spotkania się oraz rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, kulinarnych oraz  przyrodniczych . Dzięki staraniu opiekunów oraz rodziców miejsce tętni życiem a dzieci za każdym razem wychodzą z niej szczęśliwe.

kwota o którą wnioskuję nie jest kwotą dużą, wierzę , że każda złotówka którą Państwo wesprzecie nasz projekt będzie niesamowitą radością dla dzieciaków z Sierpnicy.

Jeżeli kwota o którą prosimy będzie większa za resztę pieniędzy zakupimy produkty plastyczne potrzebne do funkcjonowania świetlicy


Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza świetlica zapraszamy na fanpaga

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Wiejska-w-Sierpnicy-402264089860396/?fref=tsSerdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom także tym, którzy z wielu powodów nie mogli wpłacić pieniędzy, ale udostępnili te akcje.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Michał - awatar
Michał
10
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij