Zbiórka nowy piec dla dzieciaków - miniaturka zdjęcia

nowy piec dla dzieciaków

Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Celem akcji jest zebranie kwoty potrzebnej na zakup nowego pieca kominkowego wraz z montażem oraz odbiorem technicznym dla świetlicy wiejskiej w miejscowości Sierpnica.

Nazywam się Karol, jestem mieszkańcem wsi Sierpnica, niewielkiej wsi na dolnym śląsku. Chciałbym aby Wasz wkład tą zbiórkę pomógł dzieciakom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.


Kominek którym aktualnie ogrzewana jest świetlica  z racji swojego wieku został wskazany przez kominiarza do natychmiastowej wymiany. Kominek oraz rura odprowadzająca są przepalone i zagrażają bezpieczeństwu przebywających tam dzieci.

Świetlica Wiejska w Sierpnicy to prężnie działające  miejsce w którym dzieci ze wsi mają możliwość spotkania się oraz rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, kulinarnych oraz  przyrodniczych . Dzięki staraniu opiekunów oraz rodziców miejsce tętni życiem a dzieci za każdym razem wychodzą z niej szczęśliwe.

kwota o którą wnioskuję nie jest kwotą dużą, wierzę , że każda złotówka którą Państwo wesprzecie nasz projekt będzie niesamowitą radością dla dzieciaków z Sierpnicy.

Jeżeli kwota o którą prosimy będzie większa za resztę pieniędzy zakupimy produkty plastyczne potrzebne do funkcjonowania świetlicy


Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasza świetlica zapraszamy na fanpaga

https://www.facebook.com/%C5%9Awietlica-Wiejska-w-Sierpnicy-402264089860396/?fref=tsSerdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom także tym, którzy z wielu powodów nie mogli wpłacić pieniędzy, ale udostępnili te akcje.Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Karol Szyszka - awatar

Karol Szyszka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Michał - awatar
10
Michał
Michał - awatar
50
Michał
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij