Projekt Silna Kobieta

101 zł  z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Elzbieta Kosakowska - awatar

Elzbieta Kosakowska

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem fotografem. Robię reportaże, portrety i fotografię artystyczną. Oprócz tego jestem też małą kobietką, która fascynuje się psychologią człowieka i układa swoją mentalność. Poprzez to, powstała idea projektu "Silna kobieta", który na za zadanie pokrzepiać niżej wymienione osoby. 

Pragnę stworzyć coś pięknego dla wszystkich kobiet, które nie wierzą w siebie, bądź zmagają się z jakimś problemem, jest im w życiu ciężko, czują się zagubione, samotne, dużo w życiu przeszły, nie czują się atrakcyjne bądź doświadczyły na swojej drodze nie miłych wydarzeń np. utrata bliskiego, odrzucenie, depresja,  aborcja, rak, gwałt, mobbing, molestowanie, wypadek, alkoholizm w rodzinie, toksyczny partner, choroba.

Na bazie pełnych bólu i cierpienia historii kobiet z którymi współpracuję, chcę pokazać, że pomimo problemów jakie ma każdy z nas i które są różnej rangi (wszystkie są równie ważne, bo oddziałują na psychikę w dużym stopniu dla każdego), można odnaleźć w sobie siłę o której nie wiemy i  przezwyciężyć przeciwności losu- być szczęśliwą, pełną akceptacji i miłości do siebie kobietą, która jest pewna siebie i osiąga sukcesy czy to zawodowe czy osobiste i ma spokój ducha. 

Powstanie z tego album fotograficzny, być może podcast lub ebook jeśli wszystkie kobietki się zgodzą a także mój główny cel- plenerowa wystawa fotograficzna na dużym formacie. Zależy mi aby te historie trafiły do jak największej ilości kobiet, gdyż nie wszyscy ludzie wierzą, że da się im pomóc.

Jest to dla mnie ważny projekt, gdyż wypływa z mojego wnętrza. Jeszcze 9 lat temu sama potrzebowałam tego typu pokrzepienia i wsparcia, a nie dostałam, dlatego chcę go komuś dać, bo wiem, że gdzieś tam na świecie są ludzie którzy usilnie tego potrzebują. Chcę im pokazać, że jest po co żyć, że warto przejść przez piekło, żeby potem cieszyć się życiem, że zawsze jest nadzieja nawet jak się jej nie widzi, że kobieta chociaż delikatna to jest silna.

Dzięki uzbieranym datkom będę mogła wydrukować fotografie kobiet wraz z opisem ich przeżyć na dużym formacie 80x100 lub większym jeśli budżet pozwoli oraz stworzyć album. Będę mogła dotrzeć do uczestniczek projektu a każdej kobiecie uczestniczącej w projekcie zrobię sesję zdjęciową za darmo, aby poczuły się piękne i docenione. 

Koszt fotowydruku jednego zdjęcia na płycie PCV naświetlanym UV to od 117zł za metr kwadratowy. (Planuję ich zrobić 20). Stworzenie albumu około 200-300zł w zależności od liczby stron. Wynajem pokojów oraz dojazd do kobiet indywidualnie średnio wyjdzie 80zł/doba +120zł autobus w dwie strony. Chętnych kobiet na ten moment mam 42, lecz nie uda mi się dotrzeć do wszystkich. 

Wszystko wykonam z własnego sprzętu. Realizacja potrwa 2-3 miesiące.

Jeśli jesteś kobietą, o której piszę, proszę udostępnij to abym mogła ci pomóc.

Dziękuję wszystkim osobom, którzy mnie wspierają w tym projekcie i trzymają kciuki za pomyślność :) Nie ukrywam, że psychicznie jest to ciężkie czytać o tak smutnych i przykrych doświadczeniach tak wspaniałych kobiet. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 9 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Elzbieta Kosakowska - awatar

Elzbieta Kosakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij