Zbiórka Podarujmy lepsze życie Sindi - miniaturka zdjęcia

Podarujmy lepsze życie Sindi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Podarujmy lepsze życie Sindi - zdjęcie główne

Podarujmy lepsze życie Sindi

0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Pączkowska - awatar

Natalia Pączkowska

Organizator zbiórki

Jestem Natalia, w ostatnim czasie przygarnęłam kota, który miał od właściciela trafić do schroniska z powodów mieszkaniowych. Jednak nie do końca była to prawda. Sindi, bo tak nazywa się ten kochany kotek. Została mi wręczona od razu, gdy wykazałam jakiekolwiek zainteresowanie kotem. Po zabraniu jej do domu okazało się, że bardzo mało je i jest wyczuwalny nieprzyjemny zapach z pyska. Od razu, gdy to zauważyłam zabrałam kota do weterynarza. Okazało się, że Sindi cierpi na plazmocytarne zapalenie dziąseł. Na początku dostała antybiotyk, na który niestety nie zareagowała. Później zostały jej podane sterydy, które miały utrzymać ją w dobrym stanie nawet na 2 tygodnie (koszt 150zł), jednak działały jedynie dwa dni. Po tym zapadła decyzja, że trzeba jej usunąć wszystkie zęby. Koszt takiego zabiegu to 400zł, ale z nim łączą się również inne koszty jak badania przed zabiegiem (200zł) oraz kuracja lekami po zabiegu (około 300-350zł).  Niestety jestem osobą studiującą i utrzymującą się samodzielnie i nie stać mnie na pokrycie całkowitych kosztów leczenia. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Sindi.  Mam nadzieję, że uda nam się zebrać potrzebną sumę, jednak będę wdzięczna za każdą złotówkę, którą wpłacicie na ten cel. Niestety sama, bez żadnego wsparcia nie będę w stanie go sfinansować przez dłuższy czas, a odwlekanie zabiegu w czasie działa na niekorzyść Sindi. Nie chcę oddawać jej do schroniska, bo wiem, że nie da sobie tam rady. Jest wesołym kotem kochającym człowieka i kartony, ale niestety nie odnajduje się w nowych miejscach, szczególnie takich z innymi zwierzętami. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Pączkowska - awatar

Natalia Pączkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij