Zbiórka Pomoc siostrom Watkowskim - zdjęcie główne

Pomoc siostrom Watkowskim

426 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Andrzejczak - awatar

Aneta Andrzejczak

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Małgosia i Darek byli szczęśliwą kochającą się rodziną. We wrześniu 2017 roku nagle w wieku 38 lat zmarła Gosia zostawiając Darka z trzema córkami Victorią 7 lat Lilianą 6 oraz 4 letnią Laurą.Darek wychowuje córki sam , pracuje.Wynajmowane przez Darka mieszkanie jest za małe i nie sprzyja właściwemu funkcjonowaniu rodziny. Dziewczynki razem z tatą mieszkają w jednym pokoju.Burmistrz Trzciela obiecał przeznaczyć mieszkanie komunalne . Darek otrzymał dom jednorodzinny z ogrodem.Każda z dziewczynek będzie miała własny pokój.Dom niestety wymaga remontu praktycznie od zera . Niestety Dariusza nie stać na taki remont.Z piękną inicjatywą i pomocną dłonią wyszedł Adam Szablewski i fundacja Faurecja , który przebiegł i przejechał rowerem trasę 300km w 3 dni aby nazbierać pieniążków na remont dla Dariusza i dziewczynek.Udało się uzbierać kwote 13tys. Pieniądze te przeznaczone zostały na piec do centralnego ogrzewania , hydraulika i elektryka.Rodzina jest pod opieką Fundacji Serce na dłoni z której również otrzymuje pomoc finansową . Niestety by wyremontować dom potrzeba dodatkowych środków. Pomóżmy dziewczynkom żyć w normalnych warunkach. Viktoria i Liliana chodzą do pierwszej klasy.Marzą o własnych pokojach , swoich kącikach i biurkach by móc spokojnie odrabiać lekcje. Nadzieja w ludziach dobrej woli , którzy mogą pomóc.Za okazaną pomoc w imieniu dziewczynek dziekuję -ciocia dziewczynek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
426 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Andrzejczak - awatar

Aneta Andrzejczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Miłek - awatar
Miłek
50
Bogdan - awatar
Bogdan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonim - awatar
anonim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij