Zbiórka Pomoc siostrom Watkowskim - miniaturka zdjęcia

Pomoc siostrom Watkowskim

Zbiórka Pomoc siostrom Watkowskim - zdjęcie główne

Pomoc siostrom Watkowskim

426 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Andrzejczak - awatar

Aneta Andrzejczak

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Małgosia i Darek byli szczęśliwą kochającą się rodziną. We wrześniu 2017 roku nagle w wieku 38 lat zmarła Gosia zostawiając Darka z trzema córkami Victorią 7 lat Lilianą 6 oraz 4 letnią Laurą.Darek wychowuje córki sam , pracuje.Wynajmowane przez Darka mieszkanie jest za małe i nie sprzyja właściwemu funkcjonowaniu rodziny. Dziewczynki razem z tatą mieszkają w jednym pokoju.Burmistrz Trzciela obiecał przeznaczyć mieszkanie komunalne . Darek otrzymał dom jednorodzinny z ogrodem.Każda z dziewczynek będzie miała własny pokój.Dom niestety wymaga remontu praktycznie od zera . Niestety Dariusza nie stać na taki remont.Z piękną inicjatywą i pomocną dłonią wyszedł Adam Szablewski i fundacja Faurecja , który przebiegł i przejechał rowerem trasę 300km w 3 dni aby nazbierać pieniążków na remont dla Dariusza i dziewczynek.Udało się uzbierać kwote 13tys. Pieniądze te przeznaczone zostały na piec do centralnego ogrzewania , hydraulika i elektryka.Rodzina jest pod opieką Fundacji Serce na dłoni z której również otrzymuje pomoc finansową . Niestety by wyremontować dom potrzeba dodatkowych środków. Pomóżmy dziewczynkom żyć w normalnych warunkach. Viktoria i Liliana chodzą do pierwszej klasy.Marzą o własnych pokojach , swoich kącikach i biurkach by móc spokojnie odrabiać lekcje. Nadzieja w ludziach dobrej woli , którzy mogą pomóc.Za okazaną pomoc w imieniu dziewczynek dziekuję -ciocia dziewczynek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
426 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Andrzejczak - awatar

Aneta Andrzejczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Miłek - awatar
Miłek
50
Bogdan - awatar
Bogdan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonim - awatar
anonim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij