Zbiórka SISTRUM* działania 2019 - miniaturka zdjęcia

SISTRUM* działania 2019

Zbiórka SISTRUM* działania 2019 - zdjęcie główne

SISTRUM* działania 2019

530 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Stowarzyszenie Sistrum – Przestrzeń Kultury Lesbijskiej* podejmuje tematykę kobiecej nieheteronormatywności za pośrednictwem artaktywistycznych działań: filmu, performensu osobistego i politycznego, literatury, sztuk plastycznych itd. Do tej pory wszystkie nasze działania finansowałyśmy z prywatnych środków. Chcemy Was zaprosić do współtworzenia tej bezpiecznej przestrzeni, w której  nie oceniamy i nie szufladkujemy, i w której każda z kobiet ma możliwość opowiedzenia o swoim doświadczeniu - wybierając najodpowiedniejszą dla siebie formę sztuki.

http://sistrum.org.pl/

Jako Stowarzyszenie działamy zaledwie od grudnia 2017 roku, ale osoby tworzące organizację mają wieloletnie doświadczenie w działalności w społeczności LGBT+, jak i w artystycznej działalności pozainstytucjonalnej, skierowanej szczególnie do lesbijek i kobiet nieheteronormatywnych.

Od stycznia do czerwca 2018 roku przeprowadziłyśmy serię 6 spotkań w zaprzyjaźnionej przestrzeni Stołu Powszechnego w Warszawie: wykłady, warsztaty, pokazy filmowe, prezentacje performensów.

http://sistrum.org.pl/dzialania/stol-powszechny/

Chcemy zorganizować 6 kolejnych spotkań. Tym razem do prowadzenia warsztatów zapraszamy uczestniczki poprzedniej edycji. Jest to realizacja jednego z celów naszego Stowarzyszenia: budowania Przestrzeni Kultury Lesbijskiej*. Bezpiecznego miejsca do tworzenia i rozwoju.

Mamy ogromną prośbę o pomoc we współfinansowaniu tego projektu.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w warsztatach, także poprzez media społecznościowe.

strona: http://sistrum.org.pl/

FB: https://www.facebook.com/stowarzyszeniesistrum/

instragram: @sistrum_stowarzyszenie


Wszystkie zgromadzone środki przeznaczone zostaną na:

– wynajem/zakup sprzętu audio/video 

– materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów

– wynagrodzenie dla kobiet prowadzących warsztaty/spotkania

– materiały promocyjne i edukacyjne

–  transport/przejazdy

- prowizję dla portalu Pomagam.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Stowarzyszenie Sistrum - Przestrzeń Kultury Lesbijskiej - awatar

    Stowarzyszenie Sistrum - Przestrzeń Kultury Lesbijskiej

    02.04.19
    02.04.19

    Dziękujęmy bardzo naszym Donatorkom za wpłaty:) Każdy grosz od Was to kropelka do naszego wspólnego działania:)

530 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Edyta Anna Bednarek - awatar
Edyta Anna Bednarek
200
Małgorzata Dobrowolska - awatar
Małgorzata Dobrowolska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szer - awatar
Szer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Justyna - awatar
Justyna
30
Andzia - awatar
Andzia
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij