Zbiórka Uratujmy siwego - zdjęcie główne

Uratujmy siwego

5 000 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz
 

Miał mieć piękne życie, bo ma pochodzenie arabskie,  jednak w prawdziwym życiu liczy się zysk a nie rodowód ... Piękne konie też idą na mięso gdy stają się niepotrzebne, albo generują koszty zamiast dochodu.

Siwy ma 17 lat i kiepski życiorys, poniewierany z rąk do rąk w końcu trafił do handlarza. Gdzieś w międzyczasie utracono jego dokumenty , żeby jeszcze dosadniej zaznaczyć , że jest niczym. Stracił dom, byle jaką przeszłość ...nawet imię . Teraz liczy się już tylko jego waga.

Siwy jest ogierem.  W tym wieku mało kto podejmie się kastracji, co skreśla go z listy żywych jeszcze bardziej.


Czy uda się go ocalić ? Czasu jest bardzo mało . Zaledwie do wtorku. Potrzeba ogromnej mobilizacji.  Kwota zbiórki obejmuje cenę konia, transport i kastrację , którą trzeba wykonać zanim zostanie dołączony do stada.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata Lewandowska - awatar

  Małgorzata Lewandowska

  16.05.17
  16.05.17

  Żyj długo i zdrowo! 👍👍👍

 • agar - awatar

  agar

  15.05.17
  15.05.17

  Trzymam kciuki za chłopaka. Oby zaznał jeszcze dobrej marchewki i miłego szczotkowania :)

 • Laura - awatar

  Laura

  13.05.17
  13.05.17

  50,00

 • Julia Jurys - awatar

  Julia Jurys

  13.05.17
  13.05.17

  Prosze wszystkich o wplaty.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.17
  12.05.17

  WPŁACAJCIE

5 000 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 116

olaf - awatar
olaf
50
Małgorzata Lewandowska - awatar
Małgorzata Lewandowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Kacprzyk - awatar
Iwona Kacprzyk
50
Renata Deleżuch - awatar
Renata Deleżuch
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij