Zbiórka Uratujmy siwego - zdjęcie główne

Uratujmy siwego

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Miał mieć piękne życie, bo ma pochodzenie arabskie,  jednak w prawdziwym życiu liczy się zysk a nie rodowód ... Piękne konie też idą na mięso gdy stają się niepotrzebne, albo generują koszty zamiast dochodu.

Siwy ma 17 lat i kiepski życiorys, poniewierany z rąk do rąk w końcu trafił do handlarza. Gdzieś w międzyczasie utracono jego dokumenty , żeby jeszcze dosadniej zaznaczyć , że jest niczym. Stracił dom, byle jaką przeszłość ...nawet imię . Teraz liczy się już tylko jego waga.

Siwy jest ogierem.  W tym wieku mało kto podejmie się kastracji, co skreśla go z listy żywych jeszcze bardziej.


Czy uda się go ocalić ? Czasu jest bardzo mało . Zaledwie do wtorku. Potrzeba ogromnej mobilizacji.  Kwota zbiórki obejmuje cenę konia, transport i kastrację , którą trzeba wykonać zanim zostanie dołączony do stada.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata Lewandowska - awatar

  Małgorzata Lewandowska

  16.05.2017
  16.05.2017

  Żyj długo i zdrowo! 👍👍👍

 • agar - awatar

  agar

  15.05.2017
  15.05.2017

  Trzymam kciuki za chłopaka. Oby zaznał jeszcze dobrej marchewki i miłego szczotkowania :)

 • Laura - awatar

  Laura

  13.05.2017
  13.05.2017

  50,00

 • Julia Jurys - awatar

  Julia Jurys

  13.05.2017
  13.05.2017

  Prosze wszystkich o wplaty.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2017
  12.05.2017

  WPŁACAJCIE

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 116

olaf - awatar
olaf
50
Małgorzata Lewandowska - awatar
Małgorzata Lewandowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Kacprzyk - awatar
Iwona Kacprzyk
50
Renata Deleżuch - awatar
Renata Deleżuch
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij