Zbiórka koń TOAST - środki na operację - miniaturka zdjęcia

koń TOAST - środki na operację

Zbiórka koń TOAST - środki na operację - zdjęcie główne

koń TOAST - środki na operację

205 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem Jeździeckim , które utrzymuje się z pracy wolontariuszy tj instruktorów i wachmistrzów oraz działającego społecznie zarządu. Mamy 27 koni , w dużej części nasze konie mają 15 lat i więcej ( co dla konia jest już wiekiem mocno dorosłym ). 

Okres zimowy jest zawsze dla nas ciężkim czasem gdyż wpływy z jazd konnych spadają praktycznie do zera. Dodatkowo pojawiają się niespodziewane wydatki : 

Nasz szarżowy konik Toast trafił kilka dni temu do Szpitala Koni na Służewcu z rozpoznaniem kolki jelitowej. Po zbadaniu okazało się ,że po raz kolejny jelita konia uwięzły między śledzioną , a nerką.  Konieczna jest więc szybka operacja konia aby ta sytuacja zagrażająca życiu konia już się nie powtórzyła. Koszty zabieg szacujemy na  3.000 zł + leczenie przedszpitalne + transport + koszty pobytu konia w szpitalu. Zwracamy się więc do Państwa , miłośników zwierząt i ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie. Pieniądze można wpłacać na konto : SJ Szarża , ul. Szarży 3 , 05-805 Popówek ,  z dopiskiem Operacja Toast. Przy przekazywaniu środków można się też posłużyć platformą Pay Pal używając naszego adresu mailowego [email protected] Za wszelkie , choćby najmniejsze wsparcie dziękujemy w imieniu naszego stowarzyszenia oraz konia Toasta. Zapraszamy też do skorzystania z Wydarzeń , które z tej okazji zorganizowali nasi członkowie - wejdź na www.facebook.com/sjszarza 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
205 zł z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij