Zbiórka koń TOAST - środki na operację - miniaturka zdjęcia

koń TOAST - środki na operację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka koń TOAST - środki na operację - zdjęcie główne

koń TOAST - środki na operację

205 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem Jeździeckim , które utrzymuje się z pracy wolontariuszy tj instruktorów i wachmistrzów oraz działającego społecznie zarządu. Mamy 27 koni , w dużej części nasze konie mają 15 lat i więcej ( co dla konia jest już wiekiem mocno dorosłym ). 

Okres zimowy jest zawsze dla nas ciężkim czasem gdyż wpływy z jazd konnych spadają praktycznie do zera. Dodatkowo pojawiają się niespodziewane wydatki : 

Nasz szarżowy konik Toast trafił kilka dni temu do Szpitala Koni na Służewcu z rozpoznaniem kolki jelitowej. Po zbadaniu okazało się ,że po raz kolejny jelita konia uwięzły między śledzioną , a nerką.  Konieczna jest więc szybka operacja konia aby ta sytuacja zagrażająca życiu konia już się nie powtórzyła. Koszty zabieg szacujemy na  3.000 zł + leczenie przedszpitalne + transport + koszty pobytu konia w szpitalu. Zwracamy się więc do Państwa , miłośników zwierząt i ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie. Pieniądze można wpłacać na konto : SJ Szarża , ul. Szarży 3 , 05-805 Popówek ,  z dopiskiem Operacja Toast. Przy przekazywaniu środków można się też posłużyć platformą Pay Pal używając naszego adresu mailowego [email protected] Za wszelkie , choćby najmniejsze wsparcie dziękujemy w imieniu naszego stowarzyszenia oraz konia Toasta. Zapraszamy też do skorzystania z Wydarzeń , które z tej okazji zorganizowali nasi członkowie - wejdź na www.facebook.com/sjszarza 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
205 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij