Zbiórka koń TOAST - środki na operację - miniaturka zdjęcia

koń TOAST - środki na operację

Jesteśmy Stowarzyszeniem Jeździeckim , które utrzymuje się z pracy wolontariuszy tj instruktorów i wachmistrzów oraz działającego społecznie zarządu. Mamy 27 koni , w dużej części nasze konie mają 15 lat i więcej ( co dla konia jest już wiekiem mocno dorosłym ). 

Okres zimowy jest zawsze dla nas ciężkim czasem gdyż wpływy z jazd konnych spadają praktycznie do zera. Dodatkowo pojawiają się niespodziewane wydatki : 

Nasz szarżowy konik Toast trafił kilka dni temu do Szpitala Koni na Służewcu z rozpoznaniem kolki jelitowej. Po zbadaniu okazało się ,że po raz kolejny jelita konia uwięzły między śledzioną , a nerką.  Konieczna jest więc szybka operacja konia aby ta sytuacja zagrażająca życiu konia już się nie powtórzyła. Koszty zabieg szacujemy na  3.000 zł + leczenie przedszpitalne + transport + koszty pobytu konia w szpitalu. Zwracamy się więc do Państwa , miłośników zwierząt i ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie. Pieniądze można wpłacać na konto : SJ Szarża , ul. Szarży 3 , 05-805 Popówek ,  z dopiskiem Operacja Toast. Przy przekazywaniu środków można się też posłużyć platformą Pay Pal używając naszego adresu mailowego szarza@szarza.pl Za wszelkie , choćby najmniejsze wsparcie dziękujemy w imieniu naszego stowarzyszenia oraz konia Toasta. Zapraszamy też do skorzystania z Wydarzeń , które z tej okazji zorganizowali nasi członkowie - wejdź na www.facebook.com/sjszarza 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij