Zbiórka Remont kościoła w Skąpem - zdjęcie główne

Remont kościoła w Skąpem

2 400 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ks Leszek Wilk - awatar

Ks Leszek Wilk

Organizator zbiórki

Jesteśmy parafią rzymskokatolicką, która powstała po wojnie w 1949 roku. Minęło już ponad 70 lat istnienia parafii. 

W 2017 roku parafianie ufundowali nowy dach na kościele i wyremontowali wieżę.  Za tę ofiarność Parafian bardzo dziękuję. Uzbierać 150 tys. zł w ciągu 1,5 roku to nie lada wyczyn dla wioski, która liczy 400 mieszkańców. 

W 2022 roku została wykonana izolacja murów kościoła, zewnętrzna opaska, nowe krawężniki, wyrównanie terenu wokół kościoła i piękny chodnik na zewnątrz; 

wykonano nowe przyłącze prądowe. 

Teraz szykujemy się do wymiany sufitu (sypie się z niego pył), wykonania nowych parapetów okiennych i malowania wnętrza. 

Zbieramy na to fundusze. 

Kościół nie jest wpisany do rejestru zabytków. Nie można więc pozyskać funduszy na zabytek, skoro nim nie jest. 

Kościół nie był malowany wewnątrz już od ponad trzydziestu lat. 

Może z Państwa pomocą uda nam się odnowić wnętrze. Zawilgocone ściany, miejscami odpadające tynki i brudne ściany - tak wygląda rzeczywiśtość naszej świątyni.  

Dziękuję za każde wsparcie.

W intencji darczyńców chętnie odprawię mszę świętą - proszę tylko o kontakt telefoniczny na numer 739 501 502.  

Proboszcz ks. Leszek Wilk 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2022
  26.04.2022

  Niech Maryja pomoże zebrać potrzebne pieniążki. Szczęść Boże.

  • Ks Leszek Wilk - awatar

   Ks Leszek Wilk - Organizator zbiórki

   26.04.2022
   26.04.2022

   Bóg zapłać :)

2 400 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ks Leszek Wilk - awatar

Ks Leszek Wilk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Marta Józefacka - awatar
Marta Józefacka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Barbara I Andrzej Górnowicz - awatar
Barbara I Andrzej Górnowicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Górnowicz - awatar
Barbara Górnowicz
200
Barbara Górnowicz - awatar
Barbara Górnowicz
200
Marta Józefacka - awatar
Marta Józefacka
100
Leszek - awatar
Leszek
66
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij