Zbiórka Skarga Do Strasburga - Pandora - zdjęcie główne

Skarga Do Strasburga - Pandora

550 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Kochani.
Skaryszew i "Wstępy" już za nami . Jednak to nie jest KONIEC !
Wszyscy którzy śledzą działania Fundacji Pandora wiedzą , iż zgłosiliśmy manifestację na targu w Skaryszewie podczas tzw Wstępów.
Otrzymaliśmy zgodę , którą jednak zaraz wycofano , twierdząc , iż Burmistrz Skaryszewa ma podejrzenia , że nasza manifestacja i ludzie na niej obecni będą stwarzać zagrożenie zarówno dla zwierząt tam obecnych jak i samych handlarzy...
Odwołaliśmy się od tej decyzji do Sądu w Radomiu . Ten podtrzymał stanowisko włodarza miasta Skaryszew - Pana Kumięgi . Idąc za ciosem i prawem które w tej sytuacji stało po naszej stronie znów odwołaliśmy się do Sądu Apelacyjnego w Lublinie.
Niestety również tam naruszono nasze prawo do wolności zgromadzeń i odrzucono naszą argumentację .
Nie jest to miejsce i czas aby debatować nad Polskim Sądownictwem , zatem w porozumieniu z adwokatami , którzy współpracują z naszą Fundacją , doszliśmy do jedynego słusznego rozwiązania - SKŁADAMY SKARGĘ DO STRASBURGA.

Nie możemy pozwolić na to , aby łamano nasze prawa do wolności zgromadzeń! Tym bardziej w Skaryszewie , gdzie nagminnie łamane są prawa zwierząt ! Gdzie konie przywożone na targ trafiają do rzeźni , są bite , kopane i upodlone do granic możliwości !

Zbiórka zostaje stworzona z faktu , iż nie mamy możliwości jako Fundacja która jeszcze nie korzysta z przekazania nam 1%  , pokryć kosztów związanych z napisaniem skargi oraz jej prowadzeniem przez profesjonalnego pełnomocnika. 

Prosimy wszystkich , których los koni nie jest obojętny o wsparcie.
Każda złotówka się liczy!

Burmistrz Skaryszewa , celowo nie wyraził zgody na naszą manifestację - podpierając się pismami ludzi którzy nie są kompetentni do wyrażania takich czy innych opinii.
Wygrana w Strasburgu będzie ogromnym krokiem w przód - który niewątpliwie może nas przybliżyć do zlikwidowania targów koni rzeźnych w Polsce !

Wpłat można dokonywać również bezpośrednio na konto Fundacji. Numery konta na naszej stronie internetowej : www.fundacjapandora.org  w zakładce Kontakt oraz Wspieraj Nas.

Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.

www.fundacjapandora.org


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna Ł - awatar

  Joanna Ł

  09.03.2018
  09.03.2018

  Trzymam mocno kciuki aby prawda była po naszej stronie

  • Fundacja Pandora - awatar

   Fundacja Pandora - Organizator zbiórki

   09.03.2018
   09.03.2018

   Głęboko wierzymy , że się uda. Jak nie drzwiami to oknem. Nam tak szybko ust nie zamkną . Raz jeszcze dziękujemy

550 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Kossakowska-Krajewska - awatar
Anna Kossakowska-Krajewska
20
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Iwona - awatar
Iwona
100
Halina Bajeczna - awatar
Halina Bajeczna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Joanna Ł - awatar
Joanna Ł
30
Aneta Urbanik - awatar
Aneta Urbanik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij