Zbiórka Diana - Skazana za niewinność - miniaturka zdjęcia

Diana - Skazana za niewinność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Diana - Skazana za niewinność - zdjęcie główne

Diana - Skazana za niewinność

2 012 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Można patrzeć, a nie widzieć. Można w lustrze widzieć odbicie twarzy, nie będąc jednak człowiekiem… Nie liczymy na sprawiedliwość, bo ona w żadnym stopniu nie umniejszy cierpienia Diany, nie odczaruje horroru w jakim latami żyła. Nie zamieni ciągłej nocy wypełnionej bólem, strachem, głodem, na dni pełne słońca. Nie cofniemy tego, co było, lecz możemy dni, które teraz nadejdą, wypełnić opieką i troską. Możemy i z całego serca pragniemy lepszego jutra dla tej wdzięcznej i kruchej istoty.

Diana została znaleziona przy drodze. Zapewne w miejscu, w którym porzucił ją jej oprawca. Stan w jakim do nas trafiła wskazuje na znęcanie się nad nią poprzez długotrwałe zaniedbywanie. Nie trzeba nic pisać, wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, że przeszła prawdziwe piekło na ziemi.

Niedawno musiała wydać na świat potomstwo, kolejne w swoim około ośmioletnim życiu. Okaleczona, z licznymi guzami na listwie mlecznej, z podejrzeniem ropomacicza, z nieleczoną raną na tylnej kończynie i przerośniętymi pazurami… Nie znająca miłości, nie znająca spacerów, znająca człowieka z jego najgorszej strony. Obraz ludzkiego bestialstwa namalowany ręka człowieka.

 A teraz spójrz Ty, który nie tylko patrzysz, lecz widzisz. Dobrym sercem nie naprawimy tego zła, a chęciami dobrymi tylko piekło jest wybrukowane…

Potrzebujemy wsparcia finansowego, po raz kolejny, by podjąć walkę o lepszy los Diany. Potrzebujemy Waszej pomocy, by móc na jej psim pysku zobaczyć pierwsze oznaki radości z życia bez bólu, zła i strachu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Edyta Maria - awatar

  Edyta Maria

  11.11.2021
  11.11.2021

  Zdrowiej mała Diano <3

 • Beti S. - awatar

  Beti S.

  03.11.2021
  03.11.2021

  Trzymaj się Serduszko🐕❤ Od teraz musi być już tylko lepiej🥰🐕❤

2 012 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 39

K.M. Makowscy - awatar
K.M. Makowscy
250
Bożena Czarnecka - awatar
Bożena Czarnecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marlena - awatar
Marlena
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij