Zbiórka Dookoła Polski Fiatem 126p - zdjęcie główne

Dookoła Polski Fiatem 126p

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Ignaczak - awatar

Damian Ignaczak

Organizator zbiórki

Cześć, 

Nazywamy sie Damian i Wiktor i jesteśmy braćmi. Dzieli nas 9 lat różnicy, ale łączą nas podobne pasje. Damiana do podróży, a Wiktora do motoryzacji. My chcemy scalić te dwie pasje w jedną wielką przygodę.

Jako przedstawiciele obecnego pokolenia wychowaliśmy się na samochodach o innym, lepszym komforcie. Chcemy zmierzyć się z wyzwaniem jakie podejmowali się 35 lat temu nasi dziadkowie i ojcowie, wybierając się na wakacje do Bułgarii, Węgier czy Jugosławii. W tej sytuacji trzeba podkreślić, że Jugosławii już nie ma, ale Fiat 126p nadal żyje i ma się dobrze. Tylko praktyczne poddanie się takiej próbie, przybliży nam realia tamtych czasów, czasów PRL-u. 

W te wakacje, a dokładnie 1 lipca, chcemy spełnić jedno z naszych marzeń i objechać Polskę Fiatem 126p. Naszym celem bedzie pokonanie w ciągu 15 dni trasy liczącej w sumie ponad 4500 km. Dzięki temu wyjazdowi bedziemy mogli połączyć nasze zainteresowania, scalić je w jedność i poczuć to, co czuły poprzednie pokolenia oraz smak przygody. Nie chcemy jednak aby była to taka zwykła podróż z punktu A do punktu B. Podczas tej wyprawy chcemy odwiedzić interesujące miejsca związane z trasą naszego przejazdu wzdłuż granic Polski. Chcemy odwiedzić ciekawe miejsca nad Naszym pięknym Morzem, zbadać tajemnicze Góry, czy przejżeć malownicze Mazury.  Chcemy również, aby nasz wyjazd miał formę pewnego rodzaju podtrzymania tradycji, oraz zwrócenia uwagi jak wiele możliwości dawał ten pojazd tysiącom Polaków w poprzedniej epoce. 

Jesteśmy bardzo zdeterminowani, jednak nie same chęci i plany pozwolą nam spełnic nasze marzenia. Kwota, którą chcemy uzbierać pozwoli nam na techniczne przygotowanie maluszka do wyjazdu. Zebrane pieniądze przeznaczymy także na pićko dla maluszka i jedzenie dla nas. Parę złotych przyda się także na noclegi.

Dziękujemy za każdą złotóweczke, każda suma zbliża nas co raz bardziej do realizacji Naszego planu. Malutkimi kroczkami do celu :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Ignaczak - awatar

Damian Ignaczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij