Zbiórka Dookoła Polski Fiatem 126p - miniaturka zdjęcia

Dookoła Polski Fiatem 126p

Zbiórka Dookoła Polski Fiatem 126p - zdjęcie główne

Dookoła Polski Fiatem 126p

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Damian Ignaczak - awatar

Damian Ignaczak

Organizator zbiórki

Cześć, 

Nazywamy sie Damian i Wiktor i jesteśmy braćmi. Dzieli nas 9 lat różnicy, ale łączą nas podobne pasje. Damiana do podróży, a Wiktora do motoryzacji. My chcemy scalić te dwie pasje w jedną wielką przygodę.

Jako przedstawiciele obecnego pokolenia wychowaliśmy się na samochodach o innym, lepszym komforcie. Chcemy zmierzyć się z wyzwaniem jakie podejmowali się 35 lat temu nasi dziadkowie i ojcowie, wybierając się na wakacje do Bułgarii, Węgier czy Jugosławii. W tej sytuacji trzeba podkreślić, że Jugosławii już nie ma, ale Fiat 126p nadal żyje i ma się dobrze. Tylko praktyczne poddanie się takiej próbie, przybliży nam realia tamtych czasów, czasów PRL-u. 

W te wakacje, a dokładnie 1 lipca, chcemy spełnić jedno z naszych marzeń i objechać Polskę Fiatem 126p. Naszym celem bedzie pokonanie w ciągu 15 dni trasy liczącej w sumie ponad 4500 km. Dzięki temu wyjazdowi bedziemy mogli połączyć nasze zainteresowania, scalić je w jedność i poczuć to, co czuły poprzednie pokolenia oraz smak przygody. Nie chcemy jednak aby była to taka zwykła podróż z punktu A do punktu B. Podczas tej wyprawy chcemy odwiedzić interesujące miejsca związane z trasą naszego przejazdu wzdłuż granic Polski. Chcemy odwiedzić ciekawe miejsca nad Naszym pięknym Morzem, zbadać tajemnicze Góry, czy przejżeć malownicze Mazury.  Chcemy również, aby nasz wyjazd miał formę pewnego rodzaju podtrzymania tradycji, oraz zwrócenia uwagi jak wiele możliwości dawał ten pojazd tysiącom Polaków w poprzedniej epoce. 

Jesteśmy bardzo zdeterminowani, jednak nie same chęci i plany pozwolą nam spełnic nasze marzenia. Kwota, którą chcemy uzbierać pozwoli nam na techniczne przygotowanie maluszka do wyjazdu. Zebrane pieniądze przeznaczymy także na pićko dla maluszka i jedzenie dla nas. Parę złotych przyda się także na noclegi.

Dziękujemy za każdą złotóweczke, każda suma zbliża nas co raz bardziej do realizacji Naszego planu. Malutkimi kroczkami do celu :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Damian Ignaczak - awatar

Damian Ignaczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij