Zbiórka Zagłodzony młody Skubi  - zdjęcie główne

Zagłodzony młody Skubi

2 747 zł  z 2 650 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Skubi, patrząc w obiektyw aparatu fotografcznego zawsze ma minę jakby się dziwił. Ciekawe czemu. Temu, że mimo wszystko żyje, czy temu, że został uratowany, a może temu, że jeszcze komuś na nim zależy i walczy o niego, dba, leczy? A może Skubi jest zdziwiony widząc, że ten świat nie jest aż tak zły, jak do tej pory myślał?  Cóż, tego się nie dowiemy.

Ten biedny, prawie zagłodzony pies, został znaleziony na pograniczu Warszawy  i Józefowa. Od razu zajęliśmy się potrzebującym zwierzakiem. Skubi tego samego wieczora trafił do lecznicy. Od razu podano mu serię kroplówek, pobrano krew, zaaplikowano antybiotyki. Pies był bardzo wychudzony, ledwo stał na nogach. 

Prawdopodobnie pomoc przyszła w ostatniej chwili. Wolimy nie myśleć, co by się stało, gdyby przyszła za późno. Ze Skubiego lało się wyjątkowo śmierdzącą biegunką. Może od jakiegoś czasu szukał czegokolwiek do jedzenia, jadł byle co by zaspokoić wielki głód, oszukać burczenie w brzuchu i przykre ssanie w żołądku. 

Skubi jest smutnym, jeszcze bardzo zrezygnowanym, ale przyjaznym psem. Jest cały czas leczony, ma wielki stan zapalny organizmu, podwyższone parametry nerkowe i wątrobowe. Otrzymuje kroplówki i antybiotyki, ma wciąż biegunkę. Potrzebujemy środków finansowych na pokrycie kosztów leczenia Skubiego, na zakup specjalistycznej, drogiej karmy weterynaryjnej. 

Skubi wciąż się dziwi. Dziwi się będąc głaskanym. Dziwi się, że dostał ciepłe ubranko, dzięki któremu już tak nie trzęsie się z zimna. Mamy nadzieję, że za niedługi czas zdziwienie zastąpi ufność i radość na widok człowieka. Oprócz pomocy finansowej ten pies potrzebuje MIŁOŚCI!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł Ochowicz - awatar

  Paweł Ochowicz

  04.12.2016
  04.12.2016

  Pieniążki poszły. Niewiele ale zawsze coś, liczy się każda złotówka.

 • Ciapkowa - awatar

  Ciapkowa

  02.12.2016
  02.12.2016

  Wracaj do zdrowia Psinko...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2016
  02.12.2016

  wplacone :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2016
  02.12.2016

  przelew mały ale poszedł :) niech psinka dochodzi do siebie dużo zdrówka :))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2016
  01.12.2016

  Kochany zwierzaczku oby Ci się polepszyło!!!

2 747 zł  z 2 650 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Ochowicz - awatar
Paweł Ochowicz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Białasik - awatar
Beata Białasik
5
Aga Bakanowska - awatar
Aga Bakanowska
100
Jolka - awatar
Jolka
20
Magda Szaniawska - awatar
Magda Szaniawska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
anonimowy darczyńca. - awatar
anonimowy darczyńca.
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij