Zbiórka Siano dla stadniny - zdjęcie główne

Siano dla stadniny

2 311 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Gajda - awatar

Ewa Gajda

Organizator zbiórki

Kiedy prawie rok temu na kozielską Wyspę wróciły konie, stadnina z miejsca zatętniła życiem. Po dwudziestu latach zapomnienia miejsce to praktycznie z dnia na dzień stało się jednym z najpopularniejszych celów spacerów i wycieczek okolicznych mieszkańców. Przybywało również osób, które właśnie tutaj chciały zacząć swoją przygodę z jazdą konną, rekreacyjną bądź sportową. Przestronne korytarze wypełniały podekscytowane głosy i śmiechy, w stronę miękkich chrapów wyciągały się dłonie z przysmakami, parking pełen był samochodów, w których rodzice przywozili swoje pociechy na jazdy. Codziennie przez stajnię przewijały się dziesiątki osób, a stajnia przyjmowała wszystkich, bez względu czy na to czy ktoś wsiadał na konia, czy po prostu chciał tylko popatrzeć. A często na patrzeniu się nie kończyło, bo można było konia pogłaskać, przytulić, poczęstować.

Dzisiaj szerokimi korytarzami roznosi się jedynie echo końskich kroków, zniknęły dzieci, rodzice, ciepłe ręce, radosne głosy, końskie smaczki, a przystajenny parking świeci pustkami. Wirus w koronie skutecznie uwięził jeźdźców i zwiedzających w domach. Zostały konie, które, choć bezpieczne dla ludzi i wirusa nie przenoszą, bezpośrednio odczuwają skutki ogarniętego pandemią świata. Zostały konie, którym trzeba zapewnić siano, paszę,owies, świeżą słomę i codzienna dawkę ruchu,. Stajnia, z wiadomych względów, zawiesiła wszystkie jazdy, czyli swoje główne źródło utrzymania, a przecież zostały konie, których nie można jak samochodu wstawić do garażu i zapomnieć w oczekiwaniu nadejścia lepszych czasów.

Dzisiaj jako miłośnicy zwierząt i sympatycy kozielskiej stadniny, za zgodą właściciela stajni, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Wiemy, że w podobnej sytuacji znalazło się dziesiątki stajni w całej Polsce wierzymy jednak, że dzięki Wam uda się przetrwać zły czas, i stajnia na nowo będzie rozbrzmiewać radosnym gwarem, konie powiozą swoich jeźdźców, a mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków i walorów, jakie oferuje im to historyczne miejsce.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na siano, owies i słomę dla koni, a o efektach zbiórki będziemy informować Was na bieżąco.

Będziemy wdzięczni za wpłaty na zakup siana, udostępnianie zbiórki wśród znajomych i wpieranie stajni dobrym słowem. 

Zapraszamy na stronę stadniny:

https://www.facebook.com/390174935163851/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 311 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Gajda - awatar

Ewa Gajda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Michał - awatar
Michał
50
Agni - awatar
Agni
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Nikoś - awatar
Nikoś
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Diana - awatar
Diana
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij