Zbiórka ŚLEPY,GŁUCHY,STARY i PORZUCONY ! - miniaturka zdjęcia

ŚLEPY,GŁUCHY,STARY i PORZUCONY !

Zbiórka ŚLEPY,GŁUCHY,STARY i PORZUCONY ! - zdjęcie główne

ŚLEPY,GŁUCHY,STARY i PORZUCONY !

1 607 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać teraz
 

Już brak nam słów aby wyrazić jacy ludzie są okrutni dlatego piszemy tylko o psie, a nie o człowieku, który zgotował mu taki los.

Ślepaczek pojawił się z rana na nieogrodzonej letniskowej działce u pewnego sędziwego małżeństwa. Państwo już mieli wyjeżdżać z działki ( i to na kilka dni !!! ), gdy zobaczyli, że trawa przy sośnie jakoś niepokojąco się porusza. Gdy podeszli bliżej ujrzeli obraz nędzy i rozpaczy. I zostali na działce...

Mały czarno-biały piesek leżał skulony w zaroślach, ale najgorsze co zobaczyli to jego oczy. Jedno oczko pokryte bielmem, a w drugim jakby to bielmo było zgniecione. 

Piesek cały się trząsł, przez co ruszała się tez roślinność przylegająca do niego. To zapewne uratowało mu życie. Za kilka bowiem dni gdy Państwo wróciliby na działkę piesek bez wody i jedzenia nie przeżyłby, a obok innych dobrych ludzi jak na lekarstwo.

Piesek oczywiście nie widzi, okazało się , że też nie słyszy. Do tego jest stary jak świat.

Jest słaby, mało wstaje, raczej woli leżeć. Gdy w końcu uda mu się wstać, to ledwo chodzi i powłóczy tylnymi łapkami. Do tego jest mocno wychudzony, czego może nie widać na zdjęciach bo ma sporo sierści.

O co WAS prosimy? Jak się zapewne domyślacie o wsparcie. 

Bez WASZEJ pomocy nie damy rady zaopiekować się tym biedactwem. 

Chcemy przygarnąć Ślepaczka pod skrzydła fundacji, ale jego opieka weterynaryjna będzie bardzo kosztowna. Pieska KONIECZNIE I PILNIE musi obejrzeć dobry okulista, na szczęście mamy takiego w Łodzi oddalonej od miejsca pobytu pieska o około 50 km. To naprawdę blisko - zawieziemy go niezwłocznie i będziemy wozić na badania i konsultacje tyle, ile będzie trzeba. Nie sądzimy aby te zmęczone  życiem gałki oczne były do uratowania ( chociaż? ) , ale zrobimy wszystko by jego schyłek życia był inny niż jego dotychczasowe życie. Pieska powinien obejrzeć też ortopeda, bo dziwnie ciągnie tylne łapki za sobą. Ślepaczkowi trzeba też zrobić szerokie badania by sprawdzić ogólny stan jego zdrowia. Psiak będzie też potrzebował wyjątkowo dobrej specjalistycznej karmy i oczywiście opieki, być może całodobowej. Kto spotkał się w życiu z chorym psem, ten wie, że to nie są tanie rzeczy.

Znalezienie dla niego domu graniczy z cudem, więc pewnie z nami zostanie już do końca. 

Miejmy nadzieję, że nie nastąpi on zbyt szybko i póki co Ślepaczek poczuje na sobie dobry dotyk zapoczątkowany przez to cudowne małżeństwo, które zaniepokoiła ta ruszająca się pod sosenką trawa.

Wierzymy, że możemy jak zawsze na WAS liczyć, że nie przejdziecie obojętnie obok tego apelu, jak nie przeszło to wspaniałe małżeństwo.

Za każdą wpłaconą złotówkę serdecznie dziękujemy i kłaniamy się nisko.

Jeden człowiek skrzywdził, drugi w ostatniej chwili zauważył, a teraz MY wszyscy możemy go uratować i sprawić, że będzie miał godną starość i ofiarowaną miłość.

Błagamy WAS o uratowanie Ślepaczka !

DZIĘKUJEMY !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  28.08.17
  28.08.17

  Jesteśmy już po dwóch wizytach u specjalisty. Po konsultacji u weterynarza wiemy już, że niestety Dropsik nie będzie widział. Największym teraz problemem jest lewe oko, które wygląda jakby był na nim wrzód. Jest w nim pęknięta rogówka i przez to pęknięcie wydostaje się tęczówka. Dropsik dostaje kolejną porcję 3 rodzajów kropli. Walka trwa czy uda się utrzymać tę lewą gałkę oczną, czy trzeba ją będzie amputować. Weterynarz prowadzący leczenie twierdzi, że pies prawdopodobnie został wcześniej przez kogoś uderzony w oko... Po przepisanych lekach poprawiła się natomiast Dropsikowi ruchomość tylnych łapek, wcześniej trudno było mu się poruszać. Na ostatniej wizycie lekarz zadecydował o włączeniu Dropsikowi leków na serce, te leki psiak będzie musiał dostawać do końca życia. Miesięczny koszt zakupu leków na serce dla Dropsika to kwota około 100 zł. Do tej pory za leczenie Dropsika zapłaciliśmy 584 zł. Za dwa tyg kolejna wizyta. Bardzo prosimy o dalsze wsparcie dla tego dzielnego psiaka :)

  Zdjęcie aktualności 7 393

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.17
  01.09.17

  Trzymamy kciuki za psinkę :)

 • melissa - awatar

  melissa

  29.08.17
  29.08.17

  Trzeba walczyć o zdrowie tego pieska.

 • Adam - awatar

  Adam

  18.08.17
  18.08.17

  Zdrowiej :)

 • poruszona - awatar

  poruszona

  06.08.17
  06.08.17

  Oby jakość Twojego życia uległa poprawie, psinko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.17
  27.07.17

  Powodzenia piesku!

1 607 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 60

Waldemar - awatar
Waldemar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bari - pies, który pomaga potrzebującym zwierzakom - awatar
Bari - pies, który pomaga potrzebującym zwierzakom
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Fudali - awatar
Magdalena Fudali
5
Monika - awatar
Monika
50
Magda sz - awatar
Magda sz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Dorszewicz - awatar
Łukasz Dorszewicz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij