Zbiórka Słoma w budach zimą = życie - zdjęcie główne

Słoma w budach zimą = życie

1 950 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Zima to przepiękna pora roku, lecz bardzo ciężka zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, żeby była dla naszych podopiecznych jak najmniej dokuczliwa.

Zwierzęta starsze, schorowane oraz takie, które nie dają sobie rady na mrozie zamieszkują boksy wewnętrzne, które zawsze u nas pękają w szwach.

Silniejsza reszta z nich musi wiec zamieszkiwać boksy zewnętrzne.

Psiaki maja ocieplane budy, świnki i koziołek chlewiki oraz stajenkę.

Każdego dnia pracujemy bez wytchnienia od świtu do nocy, by zwierzaki miały pełne brzuszki i było im ciepło. Pełnowartościowa karma schodzi u nas dziesiątkami kilogramów dziennie, tak samo makarony, ryże, kasze oraz warzywa dla naszych zwierząt gospodarskich.

Tego potrzebujemy najbardziej w okresie zimowym.

Na wagę złota jest u nas SŁOMA. To właśnie dzięki niej nasi milusińscy nie marzną, zakopując się w niej niczym w najcieplejszej pierzynce.

Słoma jest tak naprawdę najważniejsza, by zapewnić im ciepło. Codziennie dokładamy ją do bud, chlewików i stajenki, wiec zimą  wykorzystujemy jej ogromna ilości.

Chcesz pomoc przetrwać nam zimę? Podaruj nam kilka kostek słomy, lub dołóż się do jej zakupy. Dzięki Tobie żaden psi nosek, ani świński ryjek nie będzie zmarznięty.

Komentarze


 • Karolina Zajkowska - awatar

  Karolina Zajkowska

  08.01.2019
  08.01.2019

  ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2019
  08.01.2019

  Niech żadnemu pieskowi nie będzie zimno 😘

1 950 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób

Wpłaty: 65

Irmina Jakubas - awatar
Irmina Jakubas
100
MGon - awatar
MGon
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Dominika Maruszewska - awatar
Dominika Maruszewska
20
Dorota Duda - awatar
Dorota Duda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Grzymała - awatar
Agata Grzymała
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
la_civetta - awatar
la_civetta
10
Yellow - awatar
Yellow
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij