Zbiórka Dla Karolka na normalne życie - miniaturka zdjęcia

Dla Karolka na normalne życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Karolka na normalne życie - zdjęcie główne

Dla Karolka na normalne życie

1 568 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Gawin - awatar

Dorota Gawin

Organizator zbiórki

 Karolek urodził się 3 mają 2018 roku. Gdy miał nie całe 2 miesiące , w czasie hospitalizacji na zapalenie płuc,  doszło u niego do skrętu jelita. W bardzo szybkim czasie doznał ciężkiej niewydolności wielonarzadowej, skazy krwotocznej. Wielokrotnie operowany , dializowany. W skutek czego wycięto mu całe jelito cięknie,  część dwunastnicy oraz część jelita grubego. Po 3 miesiącach walki o życie,  doszło u niego do wylewu krwi do mózgu 4 stopnia, co mocno zdeformowało jego czaszkę. Na ta chwilę Karolek jest żywiony tylko i wyłącznie pozajelitowo ,  polega to na codziennym podawaniu substancji odżywczych, budulcowych i energetycznych droga dożylną. Przez specjalny cewnik typu Broviac,  założony operacyjnie do żyły głównej. Podaż mieszanki odbywa się przez specjalną pompę 16 godzin w ciągu każdej doby. Żołądek Karolka zaszyty jest na głucho, nie ma ciągłości przewodu pokarmowego. Dlatego też do żołądka założona jest gastrostomia która odbarcza jego żołądek z soków trawiennych. Karolek ma również założona zastawke przedsionkowo-dostercowa w główce,  którą odpływa płyn mózgówo rdzeniowy do żyły głównej koło serduszka. Na ta chwilę Karolek wymaga intensywnej rehabilitacji wielu specjalistów. Pieniążki zebrane przeznaczymy na rehabilitacje , sprzęt który Karolek będzie w danej chwili potrzebował. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę przekazana na pomoc Karolkowi. Zapraszamy na stronę na fb https://www.facebook.com/Karolek-Gawin-2233648693589316  tam jest wszystko jeszcze dokładniej opisane jak dużo w swym życiu przeszedł NASZ WOJOWNIK

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Gawin - awatar

  Dorota Gawin

  04.03.2020
  04.03.2020

  Karolek jest stale rehabilotowany dzięki czemu sam siedzi 😍😍😍 dla nas jest to duży sukces.

  Zdjęcie aktualizacji 45 466

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Siedlaczek - awatar

  Siedlaczek

  04.03.2020
  04.03.2020

  ❤❤❤❤❤❤

 • Sylwia Bogus - awatar

  Sylwia Bogus

  04.03.2020
  04.03.2020

  Dużo zdrówka 🍀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2019
  18.02.2019

  Karolek :))

1 568 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Gawin - awatar

Dorota Gawin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Klos - awatar
Agnieszka Klos
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Darczynca - awatar
Darczynca
10
Aleksander - awatar
Aleksander
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij