Zbiórka Dla Karolka na normalne życie - miniaturka zdjęcia

Dla Karolka na normalne życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Karolka na normalne życie - zdjęcie główne

Dla Karolka na normalne życie

1 568 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Gawin - awatar

Dorota Gawin

Organizator zbiórki

 Karolek urodził się 3 mają 2018 roku. Gdy miał nie całe 2 miesiące , w czasie hospitalizacji na zapalenie płuc,  doszło u niego do skrętu jelita. W bardzo szybkim czasie doznał ciężkiej niewydolności wielonarzadowej, skazy krwotocznej. Wielokrotnie operowany , dializowany. W skutek czego wycięto mu całe jelito cięknie,  część dwunastnicy oraz część jelita grubego. Po 3 miesiącach walki o życie,  doszło u niego do wylewu krwi do mózgu 4 stopnia, co mocno zdeformowało jego czaszkę. Na ta chwilę Karolek jest żywiony tylko i wyłącznie pozajelitowo ,  polega to na codziennym podawaniu substancji odżywczych, budulcowych i energetycznych droga dożylną. Przez specjalny cewnik typu Broviac,  założony operacyjnie do żyły głównej. Podaż mieszanki odbywa się przez specjalną pompę 16 godzin w ciągu każdej doby. Żołądek Karolka zaszyty jest na głucho, nie ma ciągłości przewodu pokarmowego. Dlatego też do żołądka założona jest gastrostomia która odbarcza jego żołądek z soków trawiennych. Karolek ma również założona zastawke przedsionkowo-dostercowa w główce,  którą odpływa płyn mózgówo rdzeniowy do żyły głównej koło serduszka. Na ta chwilę Karolek wymaga intensywnej rehabilitacji wielu specjalistów. Pieniążki zebrane przeznaczymy na rehabilitacje , sprzęt który Karolek będzie w danej chwili potrzebował. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę przekazana na pomoc Karolkowi. Zapraszamy na stronę na fb https://www.facebook.com/Karolek-Gawin-2233648693589316  tam jest wszystko jeszcze dokładniej opisane jak dużo w swym życiu przeszedł NASZ WOJOWNIK

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Gawin - awatar

  Dorota Gawin

  04.03.2020
  04.03.2020

  Karolek jest stale rehabilotowany dzięki czemu sam siedzi 😍😍😍 dla nas jest to duży sukces.

  Zdjęcie aktualizacji 45 466

Komentarze


 • Siedlaczek - awatar

  Siedlaczek

  04.03.2020
  04.03.2020

  ❤❤❤❤❤❤

 • Sylwia Bogus - awatar

  Sylwia Bogus

  04.03.2020
  04.03.2020

  Dużo zdrówka 🍀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2019
  18.02.2019

  Karolek :))

1 568 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Gawin - awatar

Dorota Gawin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Klos - awatar
Agnieszka Klos
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Darczynca - awatar
Darczynca
10
Aleksander - awatar
Aleksander
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij