Zbiórka Odbudujmy dom Kacprowi - miniaturka zdjęcia

Odbudujmy dom Kacprowi

Zbiórka Odbudujmy dom Kacprowi - zdjęcie główne

Odbudujmy dom Kacprowi

15 640 zł z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Wpłać teraz
 
Arkadiusz Mroczyk - awatar

Arkadiusz Mroczyk

Organizator zbiórki

16 kwietnia zdarzyła się tragedia w rodzinie Kacpra. Od zwarcia w instalacji elektrycznej zapalił się jego dom, odcinając drogę ucieczki pozostałym członkom rodziny znajdującej się na poddaszu. Kacper uratował siostrę oraz jej dziecko podstawiając drabinę do okna.  Z rzeczy Kacpra ocalał jedynie garnitur, który był przygotowany na egzamin ósmoklasisty. Cała rodzina pozostała bez rzeczy i środków do życia (spaliły się nawet lekarstwa dla Kacpra i jego mamy). Kilka lat temu rodzina w tragiczny sposób straciła ojca. Cała rodzina liczy 8 osób.

Liczymy na wsparcie finansowe w celu odbudowy rodzinnego domu Kacpra!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Słupi Wielkiej


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tadeusz - awatar

  Tadeusz

  13.05.19
  13.05.19

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.19
  21.04.19

  Powodzenia 😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.04.19
  17.04.19

  Życzę dużo siły i zdrowia

 • Anastazja Kasprzak - awatar

  Anastazja Kasprzak

  17.04.19
  17.04.19

  Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece ❤️

15 640 zł z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób
Wpłać teraz
 
Arkadiusz Mroczyk - awatar

Arkadiusz Mroczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 195

Sylwia Hałas - awatar
Sylwia Hałas
20
Tadeusz - awatar
Tadeusz
200
Jarek - awatar
Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Polonia Środa Sekcja Biegowa - awatar
Polonia Środa Sekcja Biegowa
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Erni - awatar
Erni
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monia - awatar
Monia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij