Zbiórka Smacznego  - zdjęcie główne

Smacznego

70 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Celem tej zbiórki jest sfinansowanie obiadów dla polskich uczniów, którzy są w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej. 

Nadchodzi nowy rok szkolny! Wszyscy bardzo dobrze widzimy jak ostatnio podrożały produkty żywnościowe. W codziennej naszej pracy mamy kontakt z rodzinami w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Na przestrzeni ostatnich miesięcy widzimy na własne oczy jak pogarszają się warunki wielu domostw. Wiemy, że obiad w szkole może okazać się jedynym ciepłym posiłkiem w ciągu dnia dla wielu dzieci. Nasze obserwacje potwierdzają również pracownicy szkół, z którymi na stałe współpracujemy. W zeszłym roku koszt 1 obiadu wynosił od 4 do 8 zł w zależności od miejscowości. Szacujemy, że w nadchodzącym roku wzrośnie i będzie się wahał od 5 do 10 zł. 

Zebrane środki przeznaczymy w pierwszej kolejności na zakup obiadów dla uczniów ze szkół, z którymi już współpracujemy. Każdy zakupiony posiłek jest konsultowany z kierownictwem danej placówki. 

Oczywiście Ty również możesz zgłosić do naszego projektu szkołę, w której są dzieciaki, które tej pomocy potrzebują. W tym celu prosimy skorzystać z formularza z naszej strony: https://www.fabrykaradosci.org/pomoc Zajmiemy się każdym zgłoszeniem, a lista szkół pojawi się na naszej stronie internetowej.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę. Naprawdę wspólnie możemy pomóc wielu polskim dzieciom. 

Udostępniając tę zbiórkę również pomagasz ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Bo trzeba pomagać - awatar
Bo trzeba pomagać
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij