Zbiórka Rower dla Marzeny chorej na SM. - miniaturka zdjęcia

Rower dla Marzeny chorej na SM. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rower dla Marzeny chorej na SM. - zdjęcie główne

Rower dla Marzeny chorej na SM.

3 619 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Witczak - awatar

Tadeusz Witczak

Organizator zbiórki

Jestem Tadeusz Witczak, od 12 lat partner życiowy Marzeny Szmyt chorującej od ponad 20 lat na Stwardnienie Rozsiane. Marzena w swojej uciążliwej dolegliwości funkcjonuje w miarę dobrze przy mojej pomocy. Jest osobą niepełnosprawną ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającą opieki. W mieszkaniu porusza się o kuli łokciowej a na zewnątrz przy pomocy osoby pomocnej.  Pieniądze w kwocie 4500 zł będą wykorzystane na zakup roweru trójkołowego rehabilitacyjnego ze wspomaganiem elektrycznym TOLEK.  Rower TOLEK  w bardzo dużym i znacznym stopniu poprawi sprawność w poruszaniu się. Rehabilitacja to codzienna jedyna szansa Marzeny Szmyt na zachowanie sprawności i samodzielności jaką posiada.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tadeusz Witczak - awatar

  Tadeusz Witczak

  17.02.2017
  17.02.2017

  Dziś w nocy zrobiłem pierwszy przelew na zbiórkę dla mojej Marzeny. Miałem wolne 20 zł ponieważ zrezygnowałem na tydzień z kupienia swoich leków, FOKUSIN, LISINORATIO, ESCITALOPRAM i RISTIDIC. Z innych kardiologicznych ,które mam zalecone przez mojego kardiologa nie mogę opuszczać ich stosowania. Te dwie dychy przeznaczyłem na początek mojej zbiórki. Na dzień dzisiejszy nie mogłem z niczego więcej zrezygnować, bo 895 zł mojego świadczenia emerytalnego nie za wiele pozwala mi na szaleństwo. Pozdrawiam osoby , które chciały by wesprzeć moją zbiórkę. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

  Zdjęcie aktualizacji 2 945

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.2017
  15.06.2017

  Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2017
  16.04.2017

  Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, spełnienia najskrytszych marzeń.

 • Maria Werner - awatar

  Maria Werner

  15.04.2017
  15.04.2017

  🎁😁

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2017
  12.04.2017

  Tyle udało mi się zaoszczędzić dzisiaj na świątecznych zakupach, jest to mój tzw. biblijny WDOWI GROSZ.

 • Arek - awatar

  Arek

  12.04.2017
  12.04.2017

  :-)

3 619 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tadeusz Witczak - awatar

Tadeusz Witczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Aldons - awatar
Aldons
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
To Ja - awatar
To Ja
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
zajączek ☺ - awatar
zajączek ☺
40
Maria Werner - awatar
Maria Werner
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij