Zbiórka Nasi Emeryci proszą o wsparcie - zdjęcie główne

Nasi Emeryci proszą o wsparcie

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Śmieszek...

Mam prawie piętnaście lat. Znalazłem się w schronisku dla zwierząt. Byłem bardzo chory, tak bardzo, że tylko leżałem i już mi się nie chciało żyć...

Wypatrzyli mnie tam. Ludzie o dobrych sercach zabrali mnie ze schroniska i umieścili najpierw w Klinice dla zwierząt. Tam zrobiono mi mnóstwo badań, dostawałem dużo leków i kroplówek, aż poczułem, że w moje stare, schorowane ciało wstępuje nowa ochota do życia.

Z Kliniki pojechałem do hotelu dla zwierząt. Teraz w nim mieszkam. Jestem na emeryturze. Jest tu bardzo fajnie - troskliwa opiekunka, dobre jedzenie, zielona trawa i inne beagle.

Jestem głęboko wdzięczny. Życie jest piękne...

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

Tales...

Mam niecałe szesnaście lat. Byłem w schronisku dla zwierząt. Zabrali mnie stamtąd. Ludzie o dobrych sercach wzięli mnie ze schroniska i umieścili w hotelu dla zwierząt.

Jestem chory. Mam Przewlekłą Niewydolność Nerek. Ostatnio miałem kryzys, było ze mną bardzo źle, ale po lekach znów czuję się dobrze.

Mieszkam z moim kolegą Śmieszkiem, który jest w podobnym wieku.

Dziękuję.

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

Sibo...

Ja mam dziewięć lat. Też byłem w schronisku dla zwierząt. Zostałem stamtąd zabrany i pojechałem do hotelu. Mieszkam razem ze Śmieszkiem i Talesem.

Mam problemy ze skórą. Właściwie nie wiadomo, co mi dolega, miałem mnóstwo badań, ale one niczego nie wykazały. Brałem różne lekarstwa, coraz to inne, ale one pomagały tylko na krótko, kiedy przestawałem je brać, wszystko wracało. W tej chwili biorę steryd. Jest ok.

Dobrze mi tutaj, dziękuję.

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

A teraz my...

Nasze seniorki mieszkają w hotelu dla zwierząt i prawdopodobnie będą w nim mieszkać już do końca.

Opłaty hotelowe, specjalna karma dla Talesa, kontrolne badania, to są ogromne koszty!

Jeżeli ktoś zechciałby wspomóc emeryturę naszych seniorów, będziemy bardzo wdzięczni!

Za każdy dar serca, składamy gorące podziękowania!

Komentarze


  • Rafał - awatar

    Rafał

    29.04.2016
    29.04.2016

    chociaż tyle mogę pomóc

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Przemo - awatar
Przemo
76
Przemo - awatar
Przemo
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Iwona - awatar
Iwona
10
Hanna - awatar
Hanna
15
Tom - awatar
Tom
50
Anna - awatar
Anna
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij