Zbiórka Nasi Emeryci proszą o wsparcie - zdjęcie główne

Nasi Emeryci proszą o wsparcie

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Śmieszek...

Mam prawie piętnaście lat. Znalazłem się w schronisku dla zwierząt. Byłem bardzo chory, tak bardzo, że tylko leżałem i już mi się nie chciało żyć...

Wypatrzyli mnie tam. Ludzie o dobrych sercach zabrali mnie ze schroniska i umieścili najpierw w Klinice dla zwierząt. Tam zrobiono mi mnóstwo badań, dostawałem dużo leków i kroplówek, aż poczułem, że w moje stare, schorowane ciało wstępuje nowa ochota do życia.

Z Kliniki pojechałem do hotelu dla zwierząt. Teraz w nim mieszkam. Jestem na emeryturze. Jest tu bardzo fajnie - troskliwa opiekunka, dobre jedzenie, zielona trawa i inne beagle.

Jestem głęboko wdzięczny. Życie jest piękne...

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

Tales...

Mam niecałe szesnaście lat. Byłem w schronisku dla zwierząt. Zabrali mnie stamtąd. Ludzie o dobrych sercach wzięli mnie ze schroniska i umieścili w hotelu dla zwierząt.

Jestem chory. Mam Przewlekłą Niewydolność Nerek. Ostatnio miałem kryzys, było ze mną bardzo źle, ale po lekach znów czuję się dobrze.

Mieszkam z moim kolegą Śmieszkiem, który jest w podobnym wieku.

Dziękuję.

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

Sibo...

Ja mam dziewięć lat. Też byłem w schronisku dla zwierząt. Zostałem stamtąd zabrany i pojechałem do hotelu. Mieszkam razem ze Śmieszkiem i Talesem.

Mam problemy ze skórą. Właściwie nie wiadomo, co mi dolega, miałem mnóstwo badań, ale one niczego nie wykazały. Brałem różne lekarstwa, coraz to inne, ale one pomagały tylko na krótko, kiedy przestawałem je brać, wszystko wracało. W tej chwili biorę steryd. Jest ok.

Dobrze mi tutaj, dziękuję.

Zdjęcie opisu zbiórki Nasi Emeryci proszą o wsparcie

A teraz my...

Nasze seniorki mieszkają w hotelu dla zwierząt i prawdopodobnie będą w nim mieszkać już do końca.

Opłaty hotelowe, specjalna karma dla Talesa, kontrolne badania, to są ogromne koszty!

Jeżeli ktoś zechciałby wspomóc emeryturę naszych seniorów, będziemy bardzo wdzięczni!

Za każdy dar serca, składamy gorące podziękowania!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Rafał - awatar

    Rafał

    29.04.2016
    29.04.2016

    chociaż tyle mogę pomóc

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Stowarzyszenie BwP - awatar

Stowarzyszenie BwP

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Przemo - awatar
Przemo
76
Przemo - awatar
Przemo
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Iwona - awatar
Iwona
10
Hanna - awatar
Hanna
15
Tom - awatar
Tom
50
Anna - awatar
Anna
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij