Pomoc w leczeniu Hermana

377 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Prus - awatar

Joanna Prus

Organizator zbiórki

Jestem właścicielka tego 4 miesięcznego chłopczyka. 

31.05 Herman został potrącony przez samochód i odniósł sporo obrażeń . Zwichnięcie jednego z kręgów szyji, zachłystowe zapalenie płuc, pęknięcie kości jarzmowej, pęknięcie dolnej część żuchwy. Natomiast, bardzo poważnie została uszkodzona lewa łapka . Weterynarze i neurolog stwierdzili u niego porażenie nerwu promieniowego-bez odpowiedniej pomocny weterynaryjnej i bardzo kosztownych badań w tym badanie rezonansem magnetycznym, aby dokładnie ocenić stan uszkodzonego nerwu i podjąć odpowiednie leczenie. Bez tego badania pomoc Hermanowi jest znacznie utrudniona . Ostatecznoscią jest amputacja łapy dla komfortu i zmniejszenia bólu przy chodzeniu i obcieraniu zewnętrznej strony . Innym rozwiązaniem jest orteza. 

Nie poddajemy się ! Chcemy pomoc Hermanowi ,aby odzyskał minimalna sprawność w lewej łapce. Żeby mogł samodzielnie stanąć na poduszki i poruszać się na 4 łapkach .

Za okazaną pomoc i przekazanie jakiejkolwiek kwoty na badanie rezonansem magnetycznym dla Hermana , z całego serduszka bardzo mocno dziękujemy ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
377 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Prus - awatar

Joanna Prus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Nowicka - awatar
Marta Nowicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Blada - awatar
Blada
30
Djrr - awatar
Djrr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magdalena Furtak - awatar
Magdalena Furtak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij