Zbiórka Pomoc w leczeniu Hermana - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu Hermana

Pomoc w leczeniu Hermana

377 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Prus - awatar

Joanna Prus

Organizator zbiórki

Jestem właścicielka tego 4 miesięcznego chłopczyka. 

31.05 Herman został potrącony przez samochód i odniósł sporo obrażeń . Zwichnięcie jednego z kręgów szyji, zachłystowe zapalenie płuc, pęknięcie kości jarzmowej, pęknięcie dolnej część żuchwy. Natomiast, bardzo poważnie została uszkodzona lewa łapka . Weterynarze i neurolog stwierdzili u niego porażenie nerwu promieniowego-bez odpowiedniej pomocny weterynaryjnej i bardzo kosztownych badań w tym badanie rezonansem magnetycznym, aby dokładnie ocenić stan uszkodzonego nerwu i podjąć odpowiednie leczenie. Bez tego badania pomoc Hermanowi jest znacznie utrudniona . Ostatecznoscią jest amputacja łapy dla komfortu i zmniejszenia bólu przy chodzeniu i obcieraniu zewnętrznej strony . Innym rozwiązaniem jest orteza. 

Nie poddajemy się ! Chcemy pomoc Hermanowi ,aby odzyskał minimalna sprawność w lewej łapce. Żeby mogł samodzielnie stanąć na poduszki i poruszać się na 4 łapkach .

Za okazaną pomoc i przekazanie jakiejkolwiek kwoty na badanie rezonansem magnetycznym dla Hermana , z całego serduszka bardzo mocno dziękujemy ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
377 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Prus - awatar

Joanna Prus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Nowicka - awatar
Marta Nowicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Blada - awatar
Blada
30
Djrr - awatar
Djrr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magdalena Furtak - awatar
Magdalena Furtak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij