Zbiórka Chopper dla studentki! - miniaturka zdjęcia

Chopper dla studentki!

Zbiórka Chopper dla studentki! - zdjęcie główne

Chopper dla studentki!

12 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Sara Zych - awatar

Sara Zych

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Sara. Jestem studentką II roku inżynierii biomedycznej na Politechnice Łódzkiej. Pochodzę z małej miejscowości nad Zbiornikiem Jeziorsko, a od 2 lat mieszkam z dala od domu rodzinnego, wynajmując mieszkanie w Łodzi. Przez blisko 10 lat grałam w orkiestrze na saksofonie altowym, jednak po wyprowadzce do Łodzi, która pochłania sporo pieniędzy musiałam podjąć pracę i z niej zrezygnować. Pracuje w weekendy, aby się utrzymać. Nigdy nie byłam typem człowieka, który chciał żyć na garnuszku rodziców, staram się być w miarę moich możliwości samodzielna, więc jak wiadomo na zachcianki nie zostaje zbyt wiele. Jednak każdy może mieć marzenia! 

Chciałabym prosić Was o pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia o motocyklu! Wiatr we włosach (pod kaskiem :D ) i wspólne wycieczki z tatą na moim wyśnionym chopperze to coś o czym marzę. Jeżeli będę miała już na czym śmigać, zamierzam także dołączyć do Klubu Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Na początek chciałabym zacząć od czegoś małego, aby nabrać wprawy i pewności za kierownicą - Honda Shadow 125 to mój cel. Myślę, że to dobry wybór - manualna skrzynia biegów i komfort jazdy w trasach, idealne specyfikacje dla początkujących, a przy okazji czterosuwowy, widlasty silnik sprawi, że na zlot z tatą nie będzie się wstyd wybrać.

Jednak finanse to coś co hamuje mój ogromny zapał, staram się coś odłożyć jednak jak wszyscy podejrzewacie praca w weekendy plus utrzymanie nie pozwalają za bardzo poszaleć. Nie chciałabym także moimi zachciankami obciążać bliskich, bo nie jest to niezbędne do życia jednak bardzo frustrujące, gdy nie możesz pozwolić sobie na spełnienie marzeń. Pomysł na zbiórkę na pomagam.pl podsunął mi jeden z moich znajomych, po tym jak zobaczył, że ktoś uzbierał pieniądze na rower. Po krótkiej rozmowie stwierdziłam, że też spróbuję, bo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Wiadomo sezon już się zaczął, chciałabym wyruszyć z tatą chociaż na zamknięcie sezonu, jednak nawet jeżeli małymi krokami to mam nadzieję, że dotrę do celu - kiedyś, a z waszą pomocą może już niedługo. Jeżeli macie ochotę mnie wspomóc, będę  bardzo wdzięczna. Obiecuję, że jeżeli kupię motocykl, każdemu pomagającemu wyślę moje zdjęcie na nim w formie pocztówki. :)

Na zdjęciu ja przy Hondzie Shadow 500 mojego taty.


Do zobaczenia na trasie (mam nadzieję już niedługo)! :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.17
  24.12.17

  Życzę uzbierania całej kwoty. Sam zbieram na domek na działkę. Jeżdżę na skuterze więc rozumiem twoje hobby. Powodzenia !

 • xDDDDDD - awatar

  xDDDDDD

  26.06.17
  26.06.17

  xDDDDDD

12 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Sara Zych - awatar

Sara Zych

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
xDDDDDD - awatar
xDDDDDD
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij