Sara Zych - awatar

Sara Zych

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Sara. Jestem studentką II roku inżynierii biomedycznej na Politechnice Łódzkiej. Pochodzę z małej miejscowości nad Zbiornikiem Jeziorsko, a od 2 lat mieszkam z dala od domu rodzinnego, wynajmując mieszkanie w Łodzi. Przez blisko 10 lat grałam w orkiestrze na saksofonie altowym, jednak po wyprowadzce do Łodzi, która pochłania sporo pieniędzy musiałam podjąć pracę i z niej zrezygnować. Pracuje w weekendy, aby się utrzymać. Nigdy nie byłam typem człowieka, który chciał żyć na garnuszku rodziców, staram się być w miarę moich możliwości samodzielna, więc jak wiadomo na zachcianki nie zostaje zbyt wiele. Jednak każdy może mieć marzenia! 

Chciałabym prosić Was o pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia o motocyklu! Wiatr we włosach (pod kaskiem :D ) i wspólne wycieczki z tatą na moim wyśnionym chopperze to coś o czym marzę. Jeżeli będę miała już na czym śmigać, zamierzam także dołączyć do Klubu Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Na początek chciałabym zacząć od czegoś małego, aby nabrać wprawy i pewności za kierownicą - Honda Shadow 125 to mój cel. Myślę, że to dobry wybór - manualna skrzynia biegów i komfort jazdy w trasach, idealne specyfikacje dla początkujących, a przy okazji czterosuwowy, widlasty silnik sprawi, że na zlot z tatą nie będzie się wstyd wybrać.

Jednak finanse to coś co hamuje mój ogromny zapał, staram się coś odłożyć jednak jak wszyscy podejrzewacie praca w weekendy plus utrzymanie nie pozwalają za bardzo poszaleć. Nie chciałabym także moimi zachciankami obciążać bliskich, bo nie jest to niezbędne do życia jednak bardzo frustrujące, gdy nie możesz pozwolić sobie na spełnienie marzeń. Pomysł na zbiórkę na pomagam.pl podsunął mi jeden z moich znajomych, po tym jak zobaczył, że ktoś uzbierał pieniądze na rower. Po krótkiej rozmowie stwierdziłam, że też spróbuję, bo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Wiadomo sezon już się zaczął, chciałabym wyruszyć z tatą chociaż na zamknięcie sezonu, jednak nawet jeżeli małymi krokami to mam nadzieję, że dotrę do celu - kiedyś, a z waszą pomocą może już niedługo. Jeżeli macie ochotę mnie wspomóc, będę  bardzo wdzięczna. Obiecuję, że jeżeli kupię motocykl, każdemu pomagającemu wyślę moje zdjęcie na nim w formie pocztówki. :)

Na zdjęciu ja przy Hondzie Shadow 500 mojego taty.


Do zobaczenia na trasie (mam nadzieję już niedługo)! :)


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.12.17
  24.12.17

  Życzę uzbierania całej kwoty. Sam zbieram na domek na działkę. Jeżdżę na skuterze więc rozumiem twoje hobby. Powodzenia !

 • xDDDDDD - awatar

  xDDDDDD

  26.06.17
  26.06.17

  xDDDDDD

Sara Zych - awatar

Sara Zych

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
xDDDDDD - awatar
1
xDDDDDD
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij