Zbiórka MONAR SOKOLNIKI -Nie dla COVIDA - zdjęcie główne

MONAR SOKOLNIKI -Nie dla COVIDA

11 813 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób
Wiola Spruch - awatar

Wiola Spruch

Organizator zbiórki

                                                KOCHANI !

Pandemia Covid-19 postawiła nas przed koniecznością stworzenia oddziału przejściowego ( na pierwsze dwa tygodnie pobytu),   dla osób ,które chcą podjąć leczenie uzależnienia w naszym ośrodku.

W ośrodku  Monar w Sokolnikach nie mamy możliwości wydzielenia takiego oddziału w istniejącym budynku. Naszym pomysłem na rozwiązanie problemu jest zakup domku holenderskiego i ustawienie go na naszym terenie. Powstanie tego oddziału przejściowego jest konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom leczącym się w ośrodku i nie dopuścić do rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19.

Osoby, które przychodzą - pierwsze 2 tygodnie spędzą na oddziale przejściowym, gdzie będzie monitorowany ich stan zdrowia i po przeprowadzeniu testu na Covid-19 ,jeśli wynik będzie ujemny będą mogły  bezpiecznie dla siebie i innych włączyć się w społeczność terapeutyczną.

Koszt domku holenderskiego to kwota około 40.000 zł.

Jest to suma, która przekracza nasze możliwości finansowe ,dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby wspomóc nasza akcję. Covid-19 nie może być przeszkodą w  podejmowaniu leczenia tym, którzy chcą zmienić swoje życie.

Będziemy cieszyć się z każdej złotówki, każdej przekazanej sumy – nawet najmniejszej, która przybliży nas do realizacji naszego zamierzenia.

Szczególny apel kierujemy do ludzi Monaru, naszych neofitów, sympatyków i przyjaciół:

Kochani potraktujcie to jak 3 dzwonki na Społeczność – musimy szybko rozwiązać ten problem.

Pozostajemy z nadzieją.

Kadra i społeczność Ośrodka MONAR w Sokolnikach

https://monar-sokolniki.plAktualizacje


 • Wiola Spruch - awatar

  Wiola Spruch

  01.09.2020
  01.09.2020

  Kochani
  dziękujemy serdecznie wszystkim wspierającym naszą zbiórkę.
  Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak licznie i hojnie nam pomagacie.
  My również odpowiemy pomocą dla każdego kto będzie jej potrzebował.
  Jesteście wspaniali !
  Zbiórka trwa!
  Walczymy dalej !

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2020
  16.09.2020

  Powodzenia❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2020
  01.09.2020

  Powodzenia 😊

 • Barney czyli Daniel - awatar

  Barney czyli Daniel

  30.08.2020
  30.08.2020

  z pozdrowieniami od Barneya:)

 • Artur Kłusek - awatar

  Artur Kłusek

  28.08.2020
  28.08.2020

  Poszło robaczku całuski

 • Piotr Gałaj - awatar

  Piotr Gałaj

  28.08.2020
  28.08.2020

  Uda się.

11 813 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób
Wiola Spruch - awatar

Wiola Spruch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 128

j.s.klein - awatar
j.s.klein
500
Bankier (ciągle uwikłany, ale bardzo wdzięczny) - awatar
Bankier (ciągle uwikłany, ale bardzo wdzięczny)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edzia - awatar
Edzia
20
piotr bauc - awatar
piotr bauc
200
Ewa J - awatar
Ewa J
10
slawomir klein - awatar
slawomir klein
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hostel Fundacji Arka w Zgierzu - awatar
Hostel Fundacji Arka w Zgierzu
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij