Zbiórka Solidarni z Ukrainą - zdjęcie główne

Solidarni z Ukrainą

12 261 750 zł
Wpłaciło 88 900 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Українська версія нижче 
English version below


W obliczu wojny w Ukrainie nie możemy pozostać obojętni! 🇺🇦🇵🇱

Zbiórkę prowadzi Fundacja Pomagam.pl, którą możesz wesprzeć w niesieniu pomocy Ukrainie już dziś. Przekaż nam 1,5% podatku, wpisując KRS 0000353888 w odpowiednie pole w swoim rozliczeniu PIT i pomóż nam dalej pomagać. Dziękujemy, że jesteś z nami!  

Oficjalna zbiórka jest wyrazem solidarności z naszymi sąsiadami, a jednocześnie zapewnia konkretną pomoc poszkodowanym na miejscu. Wasze wsparcie może zmienić los Ukraińców, którzy zostali dotknięci wojną.

Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki przekazujemy ukraińskiej organizacji zajmującej się pomocą humanitarną. Osoby tam pracujące wiedzą najlepiej, jakiego wsparcia Ukraińcy potrzebują w tych trudnych chwilach.

Każda złotówka to gest wsparcia i solidarności z zaatakowanymi przez Rosję. Pomóż wpłatą i udostępnij dalej, gdzie tylko się da - niech świat widzi, że jesteśmy #SolidarniZUkrainą 🇺🇦🇵🇱

Zbiórka została utworzona przez Fundację Pomagam.pl we współpracy z Fundacją "Nasz Wybór", która działa na rzecz Ukraińców w Polsce od 2014 roku. Obie organizacje czuwają nad podziałem środków i informują o sposobie ich wydatkowania. Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy!

Razem zebraliśmy już prawie 12 mln złotych  (licząc razem ze zbiórkami firmowymi) na pomoc Ukrainie! 🇺🇦 Dzięki Waszemu wsparciu zakupiliśmy już m.in. karetkę z pełnym wyposażeniem (i planujemy zakup kolejnych 3), 1 500 apteczek taktycznych, które zostały przekazane do Ukrainy oraz zaopatrzyliśmy w leki i środki medyczne Szpital Weteranów Wojny Obwodu Żytomierskiego w Berdyczowie.W Polsce natomiast została uruchomiona specjalna infolinia dla osób z Ukrainy. Część środków ze zbiórki jest przekazywana również organizacjom, które działają w punktach recepcyjnych.

Szczegóły znajdziecie na profilu Fundacji "Nasz Wybór"/Фонд "Наш вибір": https://www.facebook.com/fundacjanaszwybor oraz Ukraińskiego Domu w Warszawie / Український дім у Варшаві: https://www.facebook.com/UkrainskiDom.

kontakt dla mediów: [email protected]

 ***

У зв'язку з останніми подіями в Україні ми не можемо залишатися байдужими! 🇺🇦🇵🇱

Ми відкриваємо офіційний збір коштів, який є виявом солідарності з нашими сусідами, а також забезпечить конкретну допомогу потерпілим на місці. Ми не знаємо, як буде розвиватися ситуація в наступні дні, але точно знаємо одне - вже зараз наша підтримка може змінити долю Українців, котрих торкнулися воєнні дії Росії.

Щоб забезпечити конкретну допомогу, зібрані кошти ми перекажемо українським організаціям, що займаються гуманітарною допомогою. Люди, котрі там працюють знають найкраще, яка саме підтримка необхідна Українцям в цей тяжкий час.


Кожний злотий - це жест підтримки і солідарності з людьми, на яких напала Росія. Допоможи переказом і розповсюджуй всюди, де тільки можеш - нехай світ бачить, що ми #SolidarniZUkrainą 🇺🇦🇵🇱

Збір коштів організований Фундацією Pomagam.pl у співпраці з Фундацією "Nasz Wybór", котрі підтримують Українців з 2014 року. Обидві організації будуть наглядати за поділом коштів і інформувати про способи їх витрачання. Усі витрати пов'язані з цим збором покриє портал Pomagam.pl - 100% отриманої під час збору суми буде переказано на фонд солідарності! 


Контакт для ЗМІ:  [email protected]***

In Solidarity with Ukraine

In the light of recent war escalation in Ukraine, we cannot stand idly by!🇺🇦🇵🇱

We are launching an official crowdfunding campaign that is meant to be a symbol of solidarity with our neighbors and is simultaneously meant to provide specific aid to those in need. Our help can change the fate of Ukrainians beset by the war. 

In order to provide the best aid available, all funds collected will be given to organizations providing humanitarian aid. The people working there know best what kind of exact aid Ukrainians need in this difficult time.

Every donation is a gesture of support and solidarity with those attacked by Russia. Help them with a donation and share the project, wherever you can - let the world know that Poland is in solidarity with Ukraine. Share the tag: #SolidarniZUkrainą 🇺🇦🇵🇱

This crowdfunding campaign has been created by the Pomagam.pl Foundation in cooperation with the ‘Nasz Wybór’ (‘Our Choice’) Foundation, which works on behalf of Ukrainians in Poland since 2014. Both organizations will ensure the distribution of funds is appropriate and adequate and inform about any spendings. All costs associated with transactions regarding donations are covered by Pomagam.pl - 100% of the donation amount reaches the solidarity fund!

Together we have already collected almost 12 million PLN to help Ukraine! 🇺🇦 Thanks to your support, we have already purchased a fully equipped ambulance (and are planning to purchase 3 more), 1,500 tactical first aid kits, which were delivered to Ukraine, and provided medicines and medical supplies to the War Veterans Hospital of Zhytomyr Oblast in Berdyczów. Part of the funds from the collection is also transferred to organizations that operate at reception points.

For details, see profiles: https://www.facebook.com/fundacjanaszwybor and https://www.facebook.com/UkrainskiDom

Contact for media: [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pomagam.pl - awatar

  Fundacja Pomagam.pl

  19.08.2022
  19.08.2022

  Dziś Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej 💛💙 W tym roku ten dzień ma szczególne znaczenie. Za kilka dni minie pół roku od wybuchu wojny w Ukrainie. Przez ostatnie miesiące cała Polska niosła pomoc humanitarną tam, gdzie była najbardziej potrzebna... i nadal to robi.

  Dziękujemy za wsparcie 🇺🇦 Dzięki Tobie udało się zebrać 12 mln zł, a wszystkie środki przekazujemy Fundacji Nasz Wybór, która działa zarówno na terenach objętych wojną i współpracuje z lokalnymi organizacjami pozarządowymi, jak i wspiera uchodźców w Polsce.

  Fundusze cały czas przeznaczamy na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy. Szczególnie potrzebne są apteczki i plecaki dla ratowników medycznych.

  Wiemy, że to nie jest koniec, a najbliższe miesiące mogą okazać się trudne. Na skutek wojny wiele pól rolnych nie zostało obsianych ze względu na miny, co może doprowadzić do głodu jesienią i zimą. Najważniejsze wówczas będzie zapewnienie żywności, dlatego pomoc cały czas jest potrzebna.

  Nadal możesz wesprzeć zbiórkę Solidarni z Ukrainą! Każda wpłata przyczyni się do niesienia pomocy humanitarnej naszym wschodnim sąsiadom. Dziękujemy! ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 100 379

Komentarze


 • TUDOR HOUSE LTD - awatar

  TUDOR HOUSE LTD

  17.08.2023
  17.08.2023

  Daftmill i Tudor House LTD wspiera Ukraine!

 • Burze - awatar

  Burze

  24.07.2023
  24.07.2023

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2023
  14.03.2023

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.2023
  11.03.2023

  Módlmy się o pokój

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.2023
  02.03.2023

  Pomódl się o pokój!

12 261 750 zł
Wpłaciło 88 900 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 88 900

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Pawel Jurkowiecki - awatar
Pawel Jurkowiecki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dawid - awatar
Dawid
200
Marek - awatar
Marek
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij