Zbiórka Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca - miniaturka zdjęcia

Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca

Zbiórka Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca - zdjęcie główne

Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca

225 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Artur Zieliński - awatar

Artur Zieliński

Organizator zbiórki


Jestem Pełnomocnikiem zarządu Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca z Katowic. Działalność Stowarzyszenia  datowana jest od 1991 roku jednak od 1999 roku działamy jako Śląskie Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca. Posiadamy lokal przydzielony z Urzędu Miasta Katowice,  który składa się z biura i osobnej toalety w kamienicy z przełomu XIX/XX w. Na bieżącą działalność mamy skromne środki wpływu w postaci składek członkowskich. Jednak brakuje nam na  remont biura i toalety które są obecnie w opłakanym stanie. Ponadto sprzęt komputerowy, który służył kilkanaście lat nadaje się obecnie na złom. 

Dlatego zbieramy na:

  • komputer stacjonarny

  • monitor do komputera

  • drukarko/kopiarkę laserową

  • remont lokalu

  • Stowarzyszenie swoi członkom udziela nieodpłatnych porad prawnych w realizacji funkcji wychowawczych nad dziećmi jak również w walce o swoje prawa w instytucjach, które działają na niekorzyść dzieci i ich rodzin. 

    Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, która wpłynie na nasze konto

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
225 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Artur Zieliński - awatar

Artur Zieliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marek Gałęcki - awatar
Marek Gałęcki
10
Przemysław Piotrowski - awatar
Przemysław Piotrowski
20
Piotr Sołtysiak - awatar
Piotr Sołtysiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew Banaszewski - awatar
Zbigniew Banaszewski
50
Tomasz Szafrański - awatar
Tomasz Szafrański
20
Artur Zieliński - awatar
Artur Zieliński
20
Piotr Róg - awatar
Piotr Róg
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij