Zbiórka Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca - miniaturka zdjęcia

Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca - zdjęcie główne

Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca

225 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Artur Zieliński - awatar

Artur Zieliński

Organizator zbiórki


Jestem Pełnomocnikiem zarządu Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca z Katowic. Działalność Stowarzyszenia  datowana jest od 1991 roku jednak od 1999 roku działamy jako Śląskie Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca. Posiadamy lokal przydzielony z Urzędu Miasta Katowice,  który składa się z biura i osobnej toalety w kamienicy z przełomu XIX/XX w. Na bieżącą działalność mamy skromne środki wpływu w postaci składek członkowskich. Jednak brakuje nam na  remont biura i toalety które są obecnie w opłakanym stanie. Ponadto sprzęt komputerowy, który służył kilkanaście lat nadaje się obecnie na złom. 

Dlatego zbieramy na:

  • komputer stacjonarny

  • monitor do komputera

  • drukarko/kopiarkę laserową

  • remont lokalu

  • Stowarzyszenie swoi członkom udziela nieodpłatnych porad prawnych w realizacji funkcji wychowawczych nad dziećmi jak również w walce o swoje prawa w instytucjach, które działają na niekorzyść dzieci i ich rodzin. 

    Z góry dziękujemy za każdą złotówkę, która wpłynie na nasze konto

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
225 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Artur Zieliński - awatar

Artur Zieliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marek Gałęcki - awatar
Marek Gałęcki
10
Przemysław Piotrowski - awatar
Przemysław Piotrowski
20
Piotr Sołtysiak - awatar
Piotr Sołtysiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew Banaszewski - awatar
Zbigniew Banaszewski
50
Tomasz Szafrański - awatar
Tomasz Szafrański
20
Artur Zieliński - awatar
Artur Zieliński
20
Piotr Róg - awatar
Piotr Róg
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij