Bilet czeka na bilet

576 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Bocciarelli - awatar

Paula Bocciarelli

Organizator zbiórki

Witajcie,

nazywam się Paula. 

Moja historia ze zwierzakami nie jest żadną historią wyjątkową czy ekstremalnie wzruszającą. Myśle, że takich jak ja są miliony. Jestem właścicielką psa Hektora i kota Filiżanki. Obydwa zwierzaki zostały wzięte z fundacji i interwencji. Ale wiecie jak to jets : apetyt rośnie w miarę jedzenia... niestety u mnie miejsca w brzuszku już nie było i trzeba było znaleźć inne rozwiązanie. Któregoś dnia zobaczyłam na FB wydarzenie:Wyciągamy Psy z Radys. Zaczęłam czytać na temat tego schroniska bardzo wiele, warunków w nim panujących itp. Od razu wiedziałam, że jednego psiaka stamtąd zabiore - nie ważne czy do hoteliku czy jak ale zabiore. I pojawił się On Bilet - z wyglądu przypominającego mojego Epilepsiaka Hektora (tak Hektor ma padaczke) Dzięki kilku wspaniałym osobom udało przywieźć się go do Wrocławia, aż z Mazur.

I tu zaczyna się moja prośba.

Bilet od roku stacjonował w Hoteliku u Zamerdanych :) 

Koszt miesięczny to 400 PLN + karma (SOS Beagle pomaga nam już w organizacji karmy)

I tutaj zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mnie i dla Bileta. Dla mnie będzie to najpiękniejszy prezent urodzinowy od Was kiedy będe wiedzieć, że losy bezdomnych psiaków nie są Wam obojętne.

Dzięki temu Bilet może cieszyć się wolnoscią i radościa i wypatrywać swojego DOMU STAŁEGO! :) 

Oczywiscie jeśli tylko chciałby zająć się tym psiakiem proszę o kontakt! :)


https://www.facebook.com/hoteldlapsawroclaw/videos/1362616063940494/?epa=SEARCH_BOX


Dziekujemy

Bilet wraz z Hektorem i Filiżanką :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paula Bocciarelli - awatar

  Paula Bocciarelli

  01.05.2020
  01.05.2020

  czy te oczy mogą kłamać?

  Zdjęcie aktualizacji 48 693

Komentarze


 • Greg - awatar

  Greg

  03.09.2019
  03.09.2019

  Powodzenia! :)

  • Paula Bocciarelli - awatar

   Paula Bocciarelli - Organizator zbiórki

   11.09.2019
   11.09.2019

   Hauuuu Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie przybliża nas do celu. Wszystkiego dobrego! :D Bilet

576 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Bocciarelli - awatar

Paula Bocciarelli

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edzia - awatar
Edzia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Ela En - awatar
Ela En
50
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dariusz Zapaśnik - awatar
Dariusz Zapaśnik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij