Zbiórka Terapia po przeszczepie płuc - zdjęcie główne

Terapia po przeszczepie płuc

100 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Myśliwiec - awatar

Wiesław Myśliwiec

Organizator zbiórki

Mam 61 lat, od 2014 r. choruję na IPF-włóknienie płuc. Moja wydolność oddechowa spadła poniżej 20% i ciągle spada, mam stałą terapię tlenową, bez tlenu nie mogę funkcjonować. Od kilku miesięcy nie wychodzę z domu. Jedyny ratunek to przeszczep płuc. Chcę zbierać i zebrać pieniądze na swoje leczenie po przeszczepie. Koszty leczenia i rehabilitacji są ogromne i bez Waszej  pomocy będą dla mnie barierą nie do pokonania (na wsparcie moich bliskich liczyć nie mogę). Chciałbym jeszcze móc zobaczyć jak rosną wnuki lat 3, 7 ,11 i 13. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zosia Mal - awatar

  Zosia Mal

  18.11.17
  18.11.17

  Życzę Ci dużo zdrowia oraz wytrwałości !!! Pozdrowienia od Zosi

  • Wiesław Myśliwiec - awatar

   Wiesław Myśliwiec - Organizator zbiórki

   18.11.17
   18.11.17

   Bardzo dziękuję.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.17
  16.11.17

  Zdrówka życzę i powodzenia.

  • Wiesław Myśliwiec - awatar

   Wiesław Myśliwiec - Organizator zbiórki

   18.11.17
   18.11.17

   Bardzo dziękuję.

100 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Myśliwiec - awatar

Wiesław Myśliwiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Zosia Mal - awatar
Zosia Mal
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bozena - awatar
Bozena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij