Zbiórka W zdrowym ciele zdrowy duch - zdjęcie główne

W zdrowym ciele zdrowy duch

18 904 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy stowarzyszeniem wspierającym SOSW im. Zwycięzców Olimpiad Specjalnych w Piasecznie - placówkę edukacyjną dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nasi podopieczni to uczniowie w wieku 7-24 lat z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu. Te cudowne dzieciaki i młodzież uczą się w szkole podstawowej, a po jej ukończeniu zdobywają zawód w szkole branżowej na kierunku pracownik pomocniczy gastronomii, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, cukiernik, ogrodnik i pracownik pomocniczy fryzjera. Niektórzy kontynuują naukę w liceum lub szkole przysposabiającej do pracy. Od ubiegłego roku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nosi imię Zwycięzców Olimpiad Specjalnych, w celu promowania sportu i aktywności fizycznej - zdrowego stylu życia wśród uczniów.  Organ prowadzący placówkę - Starosta Powiatu Piaseczyńskiego rozpoczyna realizację projektu "Turkusowa Planeta", w ramach którego Ośrodek zyska nową, bezpieczną, zgodną z trendami ekologii aranżację terenu zielonego. Stowarzyszenie "Dla Was" chcąc wesprzeć te działania zmierzające do powstania kompleksu rekreacyjno-sportowego umożliwiającego aktywność fizyczną na świeżym powietrzu prosi o pomoc. Chcemy by w przestrzeni wokół szkoły znalazły się urządzenia do niezbędnej dla wszystkich naszych uczniów rehabilitacji. Za pozyskaną kwotę będziemy mogli urzeczywistnić nasz cel. Jest to marzenie naszych podopiecznych, by móc spędzać czas poza murami szkoły w atrakcyjnym dla nich miejscu z odpowiednim sprzętem. Spełnienie tego marzenia przyczyni się do podniesienia jakości pracy placówki, zapewniając jednocześnie dzieciom i młodzieży możliwość rehabilitacji ruchowej w miejscu edukacji. Dlatego liczymy na Ciebie, że nam w tym pomożesz. Razem damy radę!

Zbiórka prowadzona jest w akcji "Wspieraj lokalnie", której organizatorem jest Auchan z partnerami: Pomagam.pl i Donateo.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
18 904 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Logo Auchan
Klienci Auchan
18 654
Dorota Brzostowska - awatar
Dorota Brzostowska
200
Aldona - awatar
Aldona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij