Zbiórka Zuzancia walczy z guzem mózgu - miniaturka zdjęcia

Zuzancia walczy z guzem mózgu

Zbiórka Zuzancia walczy z guzem mózgu - zdjęcie główne

Zuzancia walczy z guzem mózgu

69 859 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 196 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Huberski - awatar

Mariusz Huberski

Organizator zbiórki

AKTUALNOSCI;

Kochani z ogromną radością chcielibyśmy Was poinformować iż dzięki waszej pomocy i wielkim serduchom Zuzancia wybudziła sie 2 tygodnie temu po 4.5 miesiącach śpiączki ...

Nie ma słów,które wyrażą wdzięczność.

Za wsparcie i każdą Waszą pomoc Dziękujemy !!!Dziękujemy każdemu z osobna za wszystko. 

W ogromie tego potwornego cierpienia i walki o życie naszej córeczki myśl,że są osoby,które łączą z nami w bólu i pragną pomóc jest bezcennym i nieocenionym wsparciem. Wiara i nadzieja jest w Was.

Zuzancia teraz potrzebuje intensywnej i długotrwałej rehabilitacji  by wrócić do pełnej sprawności. 

Pragniemy tak jak wszyscy,aby nasza córeczka mogła żyć normalne i cieszyć sie beztrosko dzieciństwem jak inne dzieci.

Oprócz ciężkiej walki z chorobą nowotworową  Zuzia musi uczyć sie wszystkiego od nowa tzn: mówienia,jedzenia,siadania, chodzenia.

Zwracamy sie do wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca o akt miłosierdzia o modlitwę za Zuzie i pomoc finansową. Tak naprawdę liczny sie każda złotówka. Pieniądze przez Państwa ofiarowane w całości zostaną wydane na rehabilitację Zuzi.

Nasza 5-letnia córeczka walczy ze źłosliwym guzem mózgu. Zatrzymajcie się na chwilę i pomóżcie nam ja obudzić! 

10 Maj 2019r...To dzień, który zmienił nasze życie  na zawsze i zasiał ogromny strach i ból w naszych sercach.

Zuzancia to 5-letnia dziewczynka z wielkimi niebieskimi oczkami ,których od ponad 2 miesięcy nie może otworzyć po operacji guza mózgu. Uwielbia kolor różowy i bardzo lubi się bawić księżniczkami oraz pięknie śpiewać. Jeszcze do niedawna była radosną i uśmiechniętą dziewczynką. Wszystko zaczęło się od sporadycznych bóli głowy oraz nagłym wystąpieniem zeza.Natychmiast odwiedzamy okulistę,neurologa.Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie...,szpital,badania, tomografia,rezonans i okrutna diagnoza rozdziera nasze serca  na milion kawałków.

 Guz mózgu-nowotwór złośliwy  Medublastomia classic.Życie naszej córeczki  zostało przeliczone na procenty i zaczęła się walka o życie.

11.05- natychmiastowa operacja ratująca życie (wycięcie guza mózgu).Operacja trwa ponad 6 godz,każda minuta oczekiwania pod drzwiami  bloku operacyjnego  była dla nas wiecznoscią i niepewnością  czy nasza malutka,ukochana córcia do nas wróci. Po operacji ,gdzie zostało usunięte 99% guza nasza księżniczka zostaje przewieziona na intensywną terapię gdzie się wybudza.Następnego dnia zaczyna ruszać rączkami, nóżkami  a także samodzielnie jeść, wypowiada pierwsze słowa, kolejnego już przytula mamę, daje jej buziaczka. Dla nas to niesamowite szczęście, łzy wzruszenia,serce szaleje z radości, że wszystko się udało.

Niestety z dnia na dzień nasza Niunia  słabnie  coraz więcej śpi, mniej je, przestaje reagować i zasypia. Zuzia zapadła w śpiączkę ,która trwa do chwili obecnej.                                                                  Ta mała nasza kruszynka przeszła już 5 operacji

- Usunięcie guza mózgu w Centrum zdrowia Matki Polki w Łodzi                                                                    - kolejny zabieg, którym jest wstawienie  zastawki do główki komorowo-otrzewnej, która reguluje nadmiar płynu rdzeniowego mózgowego                   - Sanacja ząbków, zostało  Zuzi usunięte 8 ząbków   -Wstawienie centralnego dojścia  do podawania chemii                                                                                 - kolejny zabieg wstawienie drenażu do płuc odprowadzający płyn z opłucnej                                    30.05 -nasza córeczka zostaje przewieziona do Centrum Zdrowia dziecka w Miedzylesiu ,gdzie jest podawana silnej chemioterapii.                            Od operacji minęło ponad 2 miesiące  a nasz mały Aniołek wciąż śpi. Zuzia porusza rączkami i nóżkami, uśmiecha się, wystawia języczek, reaguje A więc jest nadzieja.                                                       Każdego dnia przerażeni tkwimy przy jej szpitalnym łóżeczku ,wsluchujemy się w każdy jej odech, zrywamy się przy każdym jej drgnięciu .        Lekarze tłumaczą iż proces wybudzania jest długotrwały, że najważniejsza jest nasza obecność. Głaszczemy ją po chłodnych rączkach, opowiadamy ulubione bajeczki, śpiewamy ulubione piosenki że łzami w oczach. My nie wyobrażamy sobie życia bez naszej ukochanej córeczki. Onkologia od 2 miesięcy dla mnie i dla mojego męża to drugi dom.                                                          Zastanawiamy się ile jeszcze możemy znieść bólu jako rodzice,musimy teraz walczyć o każdy dzień naszego dziecka a nasze serce pęka z bólu każdego dnia bo nie możemy jej pomóc.                                     Ale mocno wierzymy, że Dobry Bóg  trzyma ją za rączkę tam gdzie my już nie możemy i czuwa nad nią każdego dnia...

Nasza kochana córcia wymaga długotrwałej i bardzo kosztownej rehabilitacji,która niezbędna jest do wybudzenia jej że śpiączki. Do szpitala przyjeżdżają z prywatnych klinik rehabilitanci i Zuzie rehabilitują,koszt jednej godz to 150 zl.

Dlatego my jako zrozpaczeni rodzice błagamy wszystkich ludzi dobrej woli i o wielkich sercach o pomoc finansową dla Zuzanci.

"JEŚLI DAJESZ DOBRO, POWRACA DO CIEBIE PODWÓJNIE!". Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Huberski - awatar

  Mariusz Huberski

  20.07.19
  20.07.19

  Kochani dzięki waszej pomocy Zuzia rozpoczęła rehabilitację ,dziękujemy Wam bardzo za okazałą pomoc i wsparcie,proszę Was o udostępnianie postu,ponieważ przed Nami bardzo długi okres rehabilitacji i żmudnej walki :-)

  Zdjęcie aktualizacji 34 555

Komentarze


 • Joanna Wysocka - awatar

  Joanna Wysocka

  11.03.20
  11.03.20

  Powodzenia Zuziu !!! Masz cudownych Rodziców!!! Wszystkiego dobrego dla calej Waszej Rodzinki!!!

 • Anna Bukowska - awatar

  Anna Bukowska

  20.02.20
  20.02.20

  Anna Bukowska licytacja chlebek z ziołami

 • Katarzyna Kępa - awatar

  Katarzyna Kępa

  20.02.20
  20.02.20

  Licytacja misia dla Zuzi wracaj dziecinko szybko do zdrowka❤❤❤

 • Kate Flaszka licytacja puzzle - awatar

  Kate Flaszka licytacja puzzle

  19.02.20
  19.02.20

  Trzymamy kciuki za Zuzanke ☺️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.20
  17.02.20

  Niech szybko zapomni o chorobie. Niech daje radość i szczęście.

69 859 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 196 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Huberski - awatar

Mariusz Huberski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 196

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgosia Zawisza - awatar
Małgosia Zawisza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij