Zbiórka Zuzancia walczy z guzem mózgu - miniaturka zdjęcia

Zuzancia walczy z guzem mózgu

Zbiórka Zuzancia walczy z guzem mózgu - zdjęcie główne

Zuzancia walczy z guzem mózgu

70 469 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 199 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Huberska - awatar

Aneta Huberska

Organizator zbiórki

AKTUALNOSCI;

Kochani z ogromną radością chcielibyśmy Was poinformować iż dzięki waszej pomocy i wielkim serduchom Zuzancia wybudziła sie 2 tygodnie temu po 4.5 miesiącach śpiączki ...

Nie ma słów,które wyrażą wdzięczność.

Za wsparcie i każdą Waszą pomoc Dziękujemy !!!Dziękujemy każdemu z osobna za wszystko. 

W ogromie tego potwornego cierpienia i walki o życie naszej córeczki myśl,że są osoby,które łączą z nami w bólu i pragną pomóc jest bezcennym i nieocenionym wsparciem. Wiara i nadzieja jest w Was.

Zuzancia teraz potrzebuje intensywnej i długotrwałej rehabilitacji  by wrócić do pełnej sprawności. 

Pragniemy tak jak wszyscy,aby nasza córeczka mogła żyć normalne i cieszyć sie beztrosko dzieciństwem jak inne dzieci.

Oprócz ciężkiej walki z chorobą nowotworową  Zuzia musi uczyć sie wszystkiego od nowa tzn: mówienia,jedzenia,siadania, chodzenia.

Zwracamy sie do wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca o akt miłosierdzia o modlitwę za Zuzie i pomoc finansową. Tak naprawdę liczny sie każda złotówka. Pieniądze przez Państwa ofiarowane w całości zostaną wydane na rehabilitację Zuzi.

Nasza 6-letnia córeczka walczy ze źłosliwym guzem mózgu. Zatrzymajcie się na chwilę i pomóżcie nam ja obudzić! 

10 Maj 2019r...To dzień, który zmienił nasze życie  na zawsze i zasiał ogromny strach i ból w naszych sercach.

Zuzancia to 5-letnia dziewczynka z wielkimi niebieskimi oczkami ,których od ponad 2 miesięcy nie może otworzyć po operacji guza mózgu. Uwielbia kolor różowy i bardzo lubi się bawić księżniczkami oraz pięknie śpiewać. Jeszcze do niedawna była radosną i uśmiechniętą dziewczynką. Wszystko zaczęło się od sporadycznych bóli głowy oraz nagłym wystąpieniem zeza.Natychmiast odwiedzamy okulistę,neurologa.Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie...,szpital,badania, tomografia,rezonans i okrutna diagnoza rozdziera nasze serca  na milion kawałków.

 Guz mózgu-nowotwór złośliwy  Medublastomia classic.Życie naszej córeczki  zostało przeliczone na procenty i zaczęła się walka o życie.

11.05- natychmiastowa operacja ratująca życie (wycięcie guza mózgu).Operacja trwa ponad 6 godz,każda minuta oczekiwania pod drzwiami  bloku operacyjnego  była dla nas wiecznoscią i niepewnością  czy nasza malutka,ukochana córcia do nas wróci. Po operacji ,gdzie zostało usunięte 99% guza nasza księżniczka zostaje przewieziona na intensywną terapię gdzie się wybudza.Następnego dnia zaczyna ruszać rączkami, nóżkami  a także samodzielnie jeść, wypowiada pierwsze słowa, kolejnego już przytula mamę, daje jej buziaczka. Dla nas to niesamowite szczęście, łzy wzruszenia,serce szaleje z radości, że wszystko się udało.

Niestety z dnia na dzień nasza Niunia  słabnie  coraz więcej śpi, mniej je, przestaje reagować i zasypia. Zuzia zapadła w śpiączkę ,która trwa do chwili obecnej.                                                                  Ta mała nasza kruszynka przeszła już 5 operacji

- Usunięcie guza mózgu w Centrum zdrowia Matki Polki w Łodzi                                                                    - kolejny zabieg, którym jest wstawienie  zastawki do główki komorowo-otrzewnej, która reguluje nadmiar płynu rdzeniowego mózgowego                   - Sanacja ząbków, zostało  Zuzi usunięte 8 ząbków   -Wstawienie centralnego dojścia  do podawania chemii                                                                                 - kolejny zabieg wstawienie drenażu do płuc odprowadzający płyn z opłucnej                                    30.05 -nasza córeczka zostaje przewieziona do Centrum Zdrowia dziecka w Miedzylesiu ,gdzie jest podawana silnej chemioterapii.                            Od operacji minęło ponad 2 miesiące  a nasz mały Aniołek wciąż śpi. Zuzia porusza rączkami i nóżkami, uśmiecha się, wystawia języczek, reaguje A więc jest nadzieja.                                                       Każdego dnia przerażeni tkwimy przy jej szpitalnym łóżeczku ,wsluchujemy się w każdy jej odech, zrywamy się przy każdym jej drgnięciu .        Lekarze tłumaczą iż proces wybudzania jest długotrwały, że najważniejsza jest nasza obecność. Głaszczemy ją po chłodnych rączkach, opowiadamy ulubione bajeczki, śpiewamy ulubione piosenki że łzami w oczach. My nie wyobrażamy sobie życia bez naszej ukochanej córeczki. Onkologia od 2 miesięcy dla mnie i dla mojego męża to drugi dom.                                                          Zastanawiamy się ile jeszcze możemy znieść bólu jako rodzice,musimy teraz walczyć o każdy dzień naszego dziecka a nasze serce pęka z bólu każdego dnia bo nie możemy jej pomóc.                                     Ale mocno wierzymy, że Dobry Bóg  trzyma ją za rączkę tam gdzie my już nie możemy i czuwa nad nią każdego dnia...

Nasza kochana córcia wymaga długotrwałej i bardzo kosztownej rehabilitacji,która niezbędna jest do wybudzenia jej że śpiączki. Do szpitala przyjeżdżają z prywatnych klinik rehabilitanci i Zuzie rehabilitują,koszt jednej godz to 150 zl.

Dlatego my jako zrozpaczeni rodzice błagamy wszystkich ludzi dobrej woli i o wielkich sercach o pomoc finansową dla Zuzanci.

"JEŚLI DAJESZ DOBRO, POWRACA DO CIEBIE PODWÓJNIE!". Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aneta Huberska - awatar

  Aneta Huberska

  20.07.19
  20.07.19

  Kochani dzięki waszej pomocy Zuzia rozpoczęła rehabilitację ,dziękujemy Wam bardzo za okazałą pomoc i wsparcie,proszę Was o udostępnianie postu,ponieważ przed Nami bardzo długi okres rehabilitacji i żmudnej walki :-)

  Zdjęcie aktualizacji 34 555

Komentarze


 • Joanna Wysocka - awatar

  Joanna Wysocka

  11.03.20
  11.03.20

  Powodzenia Zuziu !!! Masz cudownych Rodziców!!! Wszystkiego dobrego dla calej Waszej Rodzinki!!!

 • Anna Bukowska - awatar

  Anna Bukowska

  20.02.20
  20.02.20

  Anna Bukowska licytacja chlebek z ziołami

 • Katarzyna Kępa - awatar

  Katarzyna Kępa

  20.02.20
  20.02.20

  Licytacja misia dla Zuzi wracaj dziecinko szybko do zdrowka❤❤❤

 • Kate Flaszka licytacja puzzle - awatar

  Kate Flaszka licytacja puzzle

  19.02.20
  19.02.20

  Trzymamy kciuki za Zuzanke ☺️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.20
  17.02.20

  Niech szybko zapomni o chorobie. Niech daje radość i szczęście.

70 469 zł z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 199 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Huberska - awatar

Aneta Huberska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 199

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Małgosia Zawisza - awatar
Małgosia Zawisza
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij