Zbiórka 209 - tka dla Hospicjum - zdjęcie główne

209 - tka dla Hospicjum

11 650 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Wąsik - awatar

Karolina Wąsik

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

od kilku lat nasze Szkolne Koło Wolontariatu bierze udział w programie „Pola Nadziei”, którego celem  jest promowanie idei wolontariatu i niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjów domowych. Co roku, jesienią, w geście solidarności z osobami znajdującymi się w terminalnym okresie choroby nowotworowej, w wielu miejscach na świecie, tysiące ludzi sadzi żonkile, propagując zasady opieki paliatywnej poprzez edukację społeczną oraz kwestując na rzecz hospicjów. Ogólnopolska Kampania Pól Nadziei rozpoczyna się jesienią uroczystym tworzeniem pól, ogrodów lub kwietników żonkilowych w wielu miastach w Polsce. Żonkile bowiem są symbolem nadziei w walce z chorobą nowotworową. W tradycji chrześcijańskiej żonkil symbolizuje triumf poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią. A miłość to przede wszystkim gotowość niesienia pomocy drugiej osobie. Żonkil poprzez swoją subtelność, barwę i zapach uświadamia również wyższe cele istnienia ludzkiego symbolizując kruchość i ulotność życia.       

Dlatego też zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w „Wiosennym kiermaszu 209 – tka dla Hospicjum”. Swoją działalnością możemy sprawić, że terminalnie chorzy będą godnie żyć do końca, a każda ich chwila będzie wyjątkowa. Pamiętajmy, że „kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards).                                                                                                                                                                                                                                                 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna Szymańska - awatar

  Katarzyna Szymańska

  10.04.21
  10.04.21

  Wpłata na licytację za szkatułkę z serduszkami

 • Bożena Rucińska - awatar

  Bożena Rucińska

  28.03.21
  28.03.21

  Wpłata za licytację "chusta szydełkowa"

 • katarzyna szymańska - awatar

  katarzyna szymańska

  21.03.21
  21.03.21

  Wpłata za licytację " Wiosenny wianek"

 • katarzyna szymańska - awatar

  katarzyna szymańska

  15.03.21
  15.03.21

  Pomagajmy !

 • Karolina Wąsik - awatar

  Karolina Wąsik

  11.03.21
  11.03.21

  Zachęcamy do wsparcia akcji! Razem damy radę! Opiekunki SKW oraz dyrekcja SP 209 im. H. Ordonówny w Warszawie już dołożyły swoje cegiełki :) :)

11 650 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Wąsik - awatar

Karolina Wąsik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 272

Sylwia Szczęśniak, brylok - awatar
Sylwia Szczęśniak, brylok
15
Anna Chudoba - awatar
Anna Chudoba
10
Marta Cegiełka - awatar
Marta Cegiełka
30
Agnieszka Paderewska Radomska - awatar
Agnieszka Paderewska Radomska
10
Mariusz Kuśmierczyk woreczek - awatar
Mariusz Kuśmierczyk woreczek
17
Mariusz Kuśmierczyk breloczek - awatar
Mariusz Kuśmierczyk breloczek
15
Dorota Chojnowska - awatar
Dorota Chojnowska
20
Gustaw Mioduchowski breloczek - awatar
Gustaw Mioduchowski breloczek
21
Marta Kozikowska - awatar
Marta Kozikowska
25
Magda Si (breloki) - awatar
Magda Si (breloki)
21

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij