Zbiórka Sprzęt dla młodych mistrzów - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla młodych mistrzów Jak założyć taką zbiórkę?

Sprzęt dla młodych mistrzów

1 zł  z 8 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Budnicki - awatar

Przemysław Budnicki

Organizator zbiórki

Rok temu zaczynali prawie od zera, dziś praktycznie nie ma zawodów okręgowych bez zdobytego medalu. Tak duży postęp zrobili w ostatniego ciągu roku zawodniczy sekcji tenisa stołowego w szkole podstawowej 231 SP w Warszawie.  Kluczem do zadowolenia, sukcesów, do dalszych starań dla młodych sportowców są trzy elementy:

- doskonały zaangażowany i profesjonalny Trener Przemysław Zawadzki, który potrafi pociągnąć za sobą dzieciaki, zmotywować je, zachęcić i utrzymać motywację, (to mamy :-) ),

- miejsce SP 231 (to też mamy :-)). 

- sprzęt treningowy - tego nam brakuje :-O.

To czego potrzebują młodzi sportowcy do dalszego rozwoju to dwa nowe stoły (sekcja cały czas rośnie :-) ), oraz automatyczny profesjonalny trenażer o wartości ok 7000zł (obejrzyj film). Na filmie zawodnicy sekcji trenują z mistrzynią olimpijską Katarzyną Marszał i jej trenerką. Efekty po jednym już po pierwszym treningu były niesamowite!!!

Będziemy Ci bardzo wdzięczni za choćby mały datek wspierający pasję całej drużyny, a co z pewnością ważniejsze za wkład w to jak poprzez sport młodzi zawodnicy uczą się życia, uporu, skupienia na działaniach, smaku zwycięstwa i nauki z porażek. Dlatego w imieniu całej drużyny i Trenera DZIĘKUJĘ

Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, który zostanie przekazany SP 231 w Warszawie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 8 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Budnicki - awatar

Przemysław Budnicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij