Zbiórka Sprzęt dla młodych mistrzów - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla młodych mistrzów

Sprzęt dla młodych mistrzów

1 zł z 8 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Przemysław Budnicki - awatar

Przemysław Budnicki

Organizator zbiórki

Rok temu zaczynali prawie od zera, dziś praktycznie nie ma zawodów okręgowych bez zdobytego medalu. Tak duży postęp zrobili w ostatniego ciągu roku zawodniczy sekcji tenisa stołowego w szkole podstawowej 231 SP w Warszawie.  Kluczem do zadowolenia, sukcesów, do dalszych starań dla młodych sportowców są trzy elementy:

- doskonały zaangażowany i profesjonalny Trener Przemysław Zawadzki, który potrafi pociągnąć za sobą dzieciaki, zmotywować je, zachęcić i utrzymać motywację, (to mamy :-) ),

- miejsce SP 231 (to też mamy :-)). 

- sprzęt treningowy - tego nam brakuje :-O.

To czego potrzebują młodzi sportowcy do dalszego rozwoju to dwa nowe stoły (sekcja cały czas rośnie :-) ), oraz automatyczny profesjonalny trenażer o wartości ok 7000zł (obejrzyj film). Na filmie zawodnicy sekcji trenują z mistrzynią olimpijską Katarzyną Marszał i jej trenerką. Efekty po jednym już po pierwszym treningu były niesamowite!!!

Będziemy Ci bardzo wdzięczni za choćby mały datek wspierający pasję całej drużyny, a co z pewnością ważniejsze za wkład w to jak poprzez sport młodzi zawodnicy uczą się życia, uporu, skupienia na działaniach, smaku zwycięstwa i nauki z porażek. Dlatego w imieniu całej drużyny i Trenera DZIĘKUJĘ

Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, który zostanie przekazany SP 231 w Warszawie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 8 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Przemysław Budnicki - awatar

Przemysław Budnicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij