Zbiórka Pracownia komputerowa dla SP3 - miniaturka zdjęcia

Pracownia komputerowa dla SP3 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pracownia komputerowa dla SP3 - zdjęcie główne

Pracownia komputerowa dla SP3

370 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Chilewicz - awatar

Wojciech Chilewicz

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest wyposażenie pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej jest jedną z największych szkół bialskich. Uczęszcza do niej 680 uczniów w 28 oddziałach oraz 2 grupach oddziałów przedszkolnych.
Zajęcia szkolne odbywają się w systemie dwuzmianowym i trwają od godziny 8.00 do godziny 16.20.
Nasza szkoła zapewnia edukację na wysokim poziomie i w atrakcyjnej formie. Stwarza uczniom warunki do rozwijania zainteresowań i pasji, proponując różnorodne zajęcia pozalekcyjne oraz ułatwiając promocję młodych talentów.
Uczniowie mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania w ramach kół zainteresowań: polonistycznego, matematycznego, historycznego, przyrodniczego, ekologicznego, regionalnego, plastycznego, informatycznego o tematyce religijnej.

W szkole funkcjonują dwie pracownie komputerowe, niestety ich stan nie pozwala w pełni rozwijać zainteresowań naszych uczniów.

Komputery w znacznej części mają po kilkanaście lat, psują się, posiadają różne systemy operacyjne począwszy od Windows 3.11, poprzez 95, 98, XP, niektóre komputery posiadają system MacOS8.

Jesteśmy szkołą, która pomaga również uczniom wyrównywać szanse edukacyjne na zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych prowadzonych z różnych przedmiotów oraz zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych terapii zajęciowej.
Jesteśmy także szkołą promującą zdrowie i dbającą o bezpieczeństwo uczniów
Realizujemy programy i projekty o tematyce zdrowotnej: „Czyste powietrze wokół nas”
dla dzieci przedszkolnych, „Pierwszy dzwonek”, „Nie pal przy mnie, proszę”, „Trzymaj formę”, „Śniadanie daje moc”, „Ratujemy i uczymy ratować”, „Znajdź właściwe rozwiązanie”, „Moje dziecko idzie do szkoły”.
Ponadto przystąpiliśmy do Programów rządowych:
„Mleko w szkole”, „Owoce warzywa w szkole”, „Lekkoatletyka dla każdego”.
Jesteśmy szkołą wielokulturową, propagującą zasadę tolerancji. Do naszej placówki uczęszczają dzieci pochodzenia cudzoziemskiego. Objęte są one dodatkowymi zajęciami nauki języka polskiego oraz zajęciami dydaktyczno – wyrównawczymi.

Zapraszamy na stronę szkoły http://sp3-bialapodlaska.pl/ oraz do polubienia nas na facebooku https://www.facebook.com/sp3bialapodlaska/

Rodzice i uczniowie i grono pedagogiczne podejmują różnorodne działania aby zebrać wymaganą kwotę. 

Zbieramy elektrośmieci i makulaturę. Organizujemy festyny oraz inne akcje aby zebrać wymaganą sumę, ale to ciągle za mało.  

Prosimy o wsparcie każdego kto czuje się na siłach. 

Każda złotówka się liczy, każda złotówka ma znaczenie.


Pozdrawiamy

Rada Rodziców SP3 w Białej Podlaskiej

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Lech Siłakiewicz - awatar

    Lech Siłakiewicz

    21.03.2017
    21.03.2017

    Ja poparłem a TY?

370 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Chilewicz - awatar

Wojciech Chilewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ADRIANA SUCHARZEWSKA - awatar
ADRIANA SUCHARZEWSKA
100
Paweł S. - awatar
Paweł S.
20
Lech Siłakiewicz - awatar
Lech Siłakiewicz
10
Baczu - awatar
Baczu
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola Woźniak - awatar
Mariola Woźniak
10
Kasia J. - awatar
Kasia J.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij