Zbiórka Pracownia komputerowa dla SP3 - miniaturka zdjęcia

Pracownia komputerowa dla SP3 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pracownia komputerowa dla SP3 - zdjęcie główne

Pracownia komputerowa dla SP3

370 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Chilewicz - awatar

Wojciech Chilewicz

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest wyposażenie pracowni komputerowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej jest jedną z największych szkół bialskich. Uczęszcza do niej 680 uczniów w 28 oddziałach oraz 2 grupach oddziałów przedszkolnych.
Zajęcia szkolne odbywają się w systemie dwuzmianowym i trwają od godziny 8.00 do godziny 16.20.
Nasza szkoła zapewnia edukację na wysokim poziomie i w atrakcyjnej formie. Stwarza uczniom warunki do rozwijania zainteresowań i pasji, proponując różnorodne zajęcia pozalekcyjne oraz ułatwiając promocję młodych talentów.
Uczniowie mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania w ramach kół zainteresowań: polonistycznego, matematycznego, historycznego, przyrodniczego, ekologicznego, regionalnego, plastycznego, informatycznego o tematyce religijnej.

W szkole funkcjonują dwie pracownie komputerowe, niestety ich stan nie pozwala w pełni rozwijać zainteresowań naszych uczniów.

Komputery w znacznej części mają po kilkanaście lat, psują się, posiadają różne systemy operacyjne począwszy od Windows 3.11, poprzez 95, 98, XP, niektóre komputery posiadają system MacOS8.

Jesteśmy szkołą, która pomaga również uczniom wyrównywać szanse edukacyjne na zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych prowadzonych z różnych przedmiotów oraz zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych terapii zajęciowej.
Jesteśmy także szkołą promującą zdrowie i dbającą o bezpieczeństwo uczniów
Realizujemy programy i projekty o tematyce zdrowotnej: „Czyste powietrze wokół nas”
dla dzieci przedszkolnych, „Pierwszy dzwonek”, „Nie pal przy mnie, proszę”, „Trzymaj formę”, „Śniadanie daje moc”, „Ratujemy i uczymy ratować”, „Znajdź właściwe rozwiązanie”, „Moje dziecko idzie do szkoły”.
Ponadto przystąpiliśmy do Programów rządowych:
„Mleko w szkole”, „Owoce warzywa w szkole”, „Lekkoatletyka dla każdego”.
Jesteśmy szkołą wielokulturową, propagującą zasadę tolerancji. Do naszej placówki uczęszczają dzieci pochodzenia cudzoziemskiego. Objęte są one dodatkowymi zajęciami nauki języka polskiego oraz zajęciami dydaktyczno – wyrównawczymi.

Zapraszamy na stronę szkoły http://sp3-bialapodlaska.pl/ oraz do polubienia nas na facebooku https://www.facebook.com/sp3bialapodlaska/

Rodzice i uczniowie i grono pedagogiczne podejmują różnorodne działania aby zebrać wymaganą kwotę. 

Zbieramy elektrośmieci i makulaturę. Organizujemy festyny oraz inne akcje aby zebrać wymaganą sumę, ale to ciągle za mało.  

Prosimy o wsparcie każdego kto czuje się na siłach. 

Każda złotówka się liczy, każda złotówka ma znaczenie.


Pozdrawiamy

Rada Rodziców SP3 w Białej Podlaskiej

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Lech Siłakiewicz - awatar

    Lech Siłakiewicz

    21.03.2017
    21.03.2017

    Ja poparłem a TY?

370 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Chilewicz - awatar

Wojciech Chilewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ADRIANA SUCHARZEWSKA - awatar
ADRIANA SUCHARZEWSKA
100
Paweł S. - awatar
Paweł S.
20
Lech Siłakiewicz - awatar
Lech Siłakiewicz
10
Baczu - awatar
Baczu
50
Marcin - awatar
Marcin
50
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola Woźniak - awatar
Mariola Woźniak
10
Kasia J. - awatar
Kasia J.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij