Zbiórka Mamy spalone mieszkanie - pomocy - miniaturka zdjęcia

Mamy spalone mieszkanie - pomocy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mamy spalone mieszkanie - pomocy - zdjęcie główne

Mamy spalone mieszkanie - pomocy

29 401 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 578 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Tokarski - awatar

Tomek Tokarski

Organizator zbiórki

Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu o pomoc finansową, ponieważ spaliło się dwukrotnie moje rodzinne mieszkanie w dniu 21 wrzesień 2019r. Pierwszy raz o godz. 17 a drugi raz o 24. Zostały uszkodzone wszystkie media takie jak - kanalizacja, elektryka, woda, CO. Wszystko jest do wymiany. Odpadł tynk ze ścian, spalone są okna, futryny i drzwi. Zostaliśmy z rodzicami bez ubrań, mebli - wszystko zabrał nam pożar. W pożarze także ucierpiały mieszkania sąsiadów. Nadmieniam, że spalił się również mój sprzęt rehabilitacyjny. Jestem osobą niepełnosprawną poruszającym się na wózku inwalidzkim ze znacznym stopniem, więc nie mogę pomóc swoją osobą w sprzątaniu czy remonotowaniu spalonego mieszkania, choć chciałbym bardzo. Los nas nie rozpieszcza gdyż czepiają się naszej rodziny najcięższe choroby, a tu teraz spotkała nas taka tragedia. Przy drugim pożarze powstały bardzo duże straty, została uszkodzona elewacja budynku, media w całym pionie i klatka schodowa oraz zalani sąsiedzi a także większe u nich straty spowodowane pożarem. Jeszcze raz bardzo proszę o wsparcie finansowe i dziękuję w swoim imieniu jak i również rodziców. Bardzo proszę o poradę prawną (pro bono).

O naszej sytuacji wspomniała telewizja TVP3 Łódź:

 http://lodz.tvp.pl/44823152/ogien-zabral-im-wszystko-rodzina-potrzebuje-pomocy 

oraz Radio Łódź:

https://www.radiolodz.pl/posts/56592-po-pozarze-rodzina-tokarskich-potrzebuje-pomocy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafał Stępień - awatar

  Rafał Stępień

  25.11.2019
  25.11.2019

  Crazy Slavic35

 • Crazy Slavic 53 - awatar

  Crazy Slavic 53

  24.11.2019
  24.11.2019

  Powodzenia

 • Serafin Szczepańczyk - awatar

  Serafin Szczepańczyk

  23.11.2019
  23.11.2019

  Crazy Slavic 47

 • Dawid - awatar

  Dawid

  23.11.2019
  23.11.2019

  Crazy Slavic 18

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.2019
  23.11.2019

  Crazy Slavic 1 ///Mateusz Lukasz. Powodzenia w zebraniu kwoty!

29 401 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 578 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Tokarski - awatar

Tomek Tokarski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 578

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gienek - awatar
Gienek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Henryk Tokarski - awatar
Henryk Tokarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
rekompensata za fizyczne zużycie podeszw - awatar
rekompensata za fizyczne zużycie podeszw
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij