Zbiórka Spełnienie marzeń:) - zdjęcie główne

Spełnienie marzeń:)

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikita - awatar

Marcin Mikita

Organizator zbiórki

Cześć. Mam 17 lat, chciałbym uzbierać na crossa 250 4t. Zarabiam ale duża część pieniędzy idzie w mamy ręce, wychowuje mnie i moje dwie siostry sama już od 14 lat. Ciężko więc uzbierać tyle pieniędzy w takiej sytuacji. Moim marzeniem jest jeżdżenie z moimi kumplami, którzy mają już takie sprzęty, zazdroszczę im i moje życie by się bardzo zmieniło gdybym zdołał uzbierać pieniądze na crossa. Będę bardzo wdzięczny za każdą wpłatę :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Marcin Mikita - awatar

    Marcin Mikita

    01.07.19
    01.07.19

    Cześć. Mam 17 lat, chciałbym uzbierać na crossa 250 4t. Zarabiam ale duża część pieniędzy idzie w mamy ręce, wychowuje mnie i moje dwie siostry sama już od 14 lat. Ciężko więc uzbierać tyle pieniędzy w takiej sytuacji. Moim marzeniem jest jeżdżenie z moimi kumplami, którzy mają już takie sprzęty, zazdroszczę im i moje życie by się bardzo zmieniło gdybym zdołał uzbierać pieniądze na crossa. Jeżeli chcesz pomóc, wpłać, będę bardzo wdzięczny :)

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikita - awatar

Marcin Mikita

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij