Zbiórka Dobro powraca😀😀 - miniaturka zdjęcia

Dobro powraca😀😀

Zbiórka Dobro powraca😀😀 - zdjęcie główne

Dobro powraca😀😀

146 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sabina Brzozowa - awatar

Sabina Brzozowa

Organizator zbiórki

Prośba  


„Witam serdecznie,mam na imię Sabina. Jestem koleżanką Agusi i z tego tytułu zwracam się do Państwa w tym świątecznym czasie z prośbą o pomoc dla rodziny Agnieszki Sz.Agnieszka jest kobietą zaangażowaną zarówno w życie klasy jak i całej szkoły,do której uczęszczają moje i Jej dzieci. Od zeszłego roku szkolnego bardzo aktywnie działa w ramach Rady Rodziców i poświęca dużo serca oraz czasu  dla całej społeczności szkolnej. W związku z tragicznym zdarzeniem losowym stała się jedynym żywicielem rodziny w skład której obecnie wchodzi już czwórka dzieci, ponieważ 1 grudnia br. przyszedł na świat zdrowy , silny synek Patryk. W związku z powyższymi okolicznościami zwracam się do Państwa  z prośbą o udzielenie pomocy tejże rodzinie. Nadchodzą Święta i chciałabym aby ten czas był piękny i spokojny również dla Agi i Jej cudownych dzieci. Każda złotówka jest na wagę złota. Dla nas to tak nie wiele A będzie znaczyło tak dużo. Nie bądźmy obojętni i razem pomóżmy w spełnieniu choć tych maleńkich świątecznych potrzeb i marzeń. 

Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie życząc Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
146 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sabina Brzozowa - awatar

Sabina Brzozowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Jagna - awatar
Jagna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dobra dusza - awatar
Dobra dusza
20
Magda Lena - awatar
Magda Lena
50
Trykowska - awatar
Trykowska
20
Anonim - awatar
Anonim
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij