Zbiórka Dobro powraca😀😀 - zdjęcie główne

Dobro powraca😀😀

146 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Brzozowa - awatar

Sabina Brzozowa

Organizator zbiórki

Prośba  


„Witam serdecznie,mam na imię Sabina. Jestem koleżanką Agusi i z tego tytułu zwracam się do Państwa w tym świątecznym czasie z prośbą o pomoc dla rodziny Agnieszki Sz.Agnieszka jest kobietą zaangażowaną zarówno w życie klasy jak i całej szkoły,do której uczęszczają moje i Jej dzieci. Od zeszłego roku szkolnego bardzo aktywnie działa w ramach Rady Rodziców i poświęca dużo serca oraz czasu  dla całej społeczności szkolnej. W związku z tragicznym zdarzeniem losowym stała się jedynym żywicielem rodziny w skład której obecnie wchodzi już czwórka dzieci, ponieważ 1 grudnia br. przyszedł na świat zdrowy , silny synek Patryk. W związku z powyższymi okolicznościami zwracam się do Państwa  z prośbą o udzielenie pomocy tejże rodzinie. Nadchodzą Święta i chciałabym aby ten czas był piękny i spokojny również dla Agi i Jej cudownych dzieci. Każda złotówka jest na wagę złota. Dla nas to tak nie wiele A będzie znaczyło tak dużo. Nie bądźmy obojętni i razem pomóżmy w spełnieniu choć tych maleńkich świątecznych potrzeb i marzeń. 

Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie życząc Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
146 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sabina Brzozowa - awatar

Sabina Brzozowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Jagna - awatar
Jagna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dobra dusza - awatar
Dobra dusza
20
Magda Lena - awatar
Magda Lena
50
Trykowska - awatar
Trykowska
20
Anonim - awatar
Anonim
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij