Zbiórka Czy życie ma cenę? - miniaturka zdjęcia

Czy życie ma cenę?

Zbiórka Czy życie ma cenę? - zdjęcie główne

Czy życie ma cenę?

1 160 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

Kochani!

Dotarła do nas dramatyczna prośba o pomoc. Są sytuacje, w których jesteśmy bezsilni - poznajemy cenę życia i odkrywamy, że nas na jego ratowanie po prostu nie stać :( 

Tadzik to półtoraroczny kocurek, który był /jest częścią kochającej rodziny. To kochany i rozpieszczony przytulak, chowany z dziećmi, które nie wyobrażają sobie domu bez niego..

Dzis Tadzik czeka w klinice weterynaryjnej na decyzję czy ktoś będzie w stanie zawalczyć o jego życie. Kot miał ciężki wypadek komunikacyjny, ma poważne uszkodzenia głowy - potrzebny tomograf by ocenić jego dalsze szanse. Rodzina nie dysponuje taką kwotą, po prostu nie ma skąd wziąć na leczenie kociego synka. Pozostaje tęsknota, poczucie winy, gorzkie łzy..i szukanie pomocy u kotolubów. Postanowiliśmy pomóc i liczymy na to, że i Wy tak zadecydujecie.. Nie jesteśmy zwolennikami wypuszczania kotów samopas, zdajemy sobie sprawę z zagrożeń. Na Tadzika, jeśli przeżyje, czeka ten sam, ale niewychodzący i już zabezpieczony, bo bardzo kochający dom <3 

Sam tomograf to koszt około 600zł, dochodzą koszta pobytu i leczenia.

Tadzik liczy na nas a my liczymy na Was. Badanie musi zostać wykonane jak najszybciej, bo kot cierpi :( 

Pamiętajcie, że zwierzak każdego z nas może znaleźć się w takiej sytuacji - to nie musi być wypadek - choroba nie wybiera a kozta często rosną bardzo szybko.

Uratujmy wspólnie Tadzika!!! <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Henni - awatar

  Henni

  27.10.18
  27.10.18

  <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.18
  27.10.18

  Powodzenia rudy wojowniku!

1 160 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 22

Mirosława Laskowska - awatar
Mirosława Laskowska
20
Alison Tobias - awatar
Alison Tobias
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Katherine Ades - awatar
Katherine Ades
300
Lena - awatar
Lena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Choroszyńska - awatar
Agnieszka Choroszyńska
50
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Wąsik - awatar
Małgorzata Wąsik
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij