Zbiórka Zbiórka na weterynarza i leki - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na weterynarza i leki

Zbiórka Zbiórka na weterynarza i leki - zdjęcie główne

Zbiórka na weterynarza i leki

301 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Filip Wysocki - awatar

Filip Wysocki

Organizator zbiórki

Hej, jestem Filip i chciałbym zebrać potrzebne mi pieniądze na wizytę u weterynarza + leki dla mojego kota. 

Spock utyka na dwie tylnie łapki, ma problemy z kręgosłupem i bardzo trudno jest mu sie się poruszać - coś musiało sie stać pod moją nieobecność w domu. Ciągle warczy i syczy, martwię się ze to coś poważnego i jeśli tego szybko nie załatwię to będzie gorzej.

Nie stać mnie na wizytę ponieważ sam nie pracuję, uczę się, a zbiórka na własną rękę długo trwa, dlatego proszę was o pomoc.

Będę wdzięczny jesli wpłacicie chociaż złotówkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Roxy - awatar

  Roxy

  17.11.18
  17.11.18

  Proszę bardzo. Mam nadzieję że to pomoże

 • xyzz - awatar

  xyzz

  17.11.18
  17.11.18

  :)

 • Patryś - awatar

  Patryś

  17.11.18
  17.11.18

  Jejku mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Taka symboliczna kwota, bo na razie tylko tyle mogę wpłacić :(

301 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Filip Wysocki - awatar

Filip Wysocki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata Suchocka - awatar
Agata Suchocka
80
Roxy - awatar
Roxy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tamara - awatar
Tamara
10
Katarzyna Molitor - awatar
Katarzyna Molitor
5
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Monika Armin Milejska - awatar
Monika Armin Milejska
10
Kiki - awatar
Kiki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij