Jako Stowarzyszenie Podróżnicze Osób Niepełnosprawnych jesteśmy jedną z nielicznych grup które pomimo pewnych ograniczeń staramy się spełniać swoje morzenia o poznawaniu świata i kultur innych krajów.

Pomimo naszych ograniczeń związanych z niepełnosprawnością udało nam się odwiedzić wiele niezwykłych miejsc w Polsce jak i zagranicą, a to dzięki naszej determinacji oraz wolontariuszom i pomocy osób trzecich.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenie gdzie nawet osoby poruszające się na wózkach śmiało mogą się wybrać co sami udowodniliśmy 

Ale postanowiliśmy nie spoczywać na laurach  i łamać bariery sięgać wyżej, jednym z naszych najlepszych wyjazdów był wyjazd do Włoch i dotarcie w okolice szczytu Marmolada na wysokość 2500 m.n.p.m .

Tym razem celem naszej wyprawy jest szczyt  Aiguille du Midi, 3842 m.n.p.m,  8 km od Mont Blanc najwyższego szczytu Alp.  

Niestety wyprawa taka wiąże się z niemałymi kosztami ze względu na okres pobytu u podnóża góry w Chamonix i oczekiwanie na odpowiednie warunki pogodowe  które pozwolą nam wjechać na szczyt, dlatego prosimy o wasze wsparcie w realizacji naszego marzenia i uświadomić innym że „Można, wystarczy tylko chcieć!” 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij