Zbiórka Zdobywamy Mont Blanc - zdjęcie główne

Zdobywamy Mont Blanc

70 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jako Stowarzyszenie Podróżnicze Osób Niepełnosprawnych jesteśmy jedną z nielicznych grup które pomimo pewnych ograniczeń staramy się spełniać swoje morzenia o poznawaniu świata i kultur innych krajów.

Pomimo naszych ograniczeń związanych z niepełnosprawnością udało nam się odwiedzić wiele niezwykłych miejsc w Polsce jak i zagranicą, a to dzięki naszej determinacji oraz wolontariuszom i pomocy osób trzecich.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenie gdzie nawet osoby poruszające się na wózkach śmiało mogą się wybrać co sami udowodniliśmy 

Ale postanowiliśmy nie spoczywać na laurach  i łamać bariery sięgać wyżej, jednym z naszych najlepszych wyjazdów był wyjazd do Włoch i dotarcie w okolice szczytu Marmolada na wysokość 2500 m.n.p.m .

Tym razem celem naszej wyprawy jest szczyt  Aiguille du Midi, 3842 m.n.p.m,  8 km od Mont Blanc najwyższego szczytu Alp.  

Niestety wyprawa taka wiąże się z niemałymi kosztami ze względu na okres pobytu u podnóża góry w Chamonix i oczekiwanie na odpowiednie warunki pogodowe  które pozwolą nam wjechać na szczyt, dlatego prosimy o wasze wsparcie w realizacji naszego marzenia i uświadomić innym że „Można, wystarczy tylko chcieć!” 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Piotr Szymański - awatar
Piotr Szymański
50
Całek - awatar
Całek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij