Zbiórka Zdobywamy Mont Blanc - miniaturka zdjęcia

Zdobywamy Mont Blanc

Zbiórka Zdobywamy Mont Blanc - zdjęcie główne

Zdobywamy Mont Blanc

70 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Jako Stowarzyszenie Podróżnicze Osób Niepełnosprawnych jesteśmy jedną z nielicznych grup które pomimo pewnych ograniczeń staramy się spełniać swoje morzenia o poznawaniu świata i kultur innych krajów.

Pomimo naszych ograniczeń związanych z niepełnosprawnością udało nam się odwiedzić wiele niezwykłych miejsc w Polsce jak i zagranicą, a to dzięki naszej determinacji oraz wolontariuszom i pomocy osób trzecich.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenie gdzie nawet osoby poruszające się na wózkach śmiało mogą się wybrać co sami udowodniliśmy 

Ale postanowiliśmy nie spoczywać na laurach  i łamać bariery sięgać wyżej, jednym z naszych najlepszych wyjazdów był wyjazd do Włoch i dotarcie w okolice szczytu Marmolada na wysokość 2500 m.n.p.m .

Tym razem celem naszej wyprawy jest szczyt  Aiguille du Midi, 3842 m.n.p.m,  8 km od Mont Blanc najwyższego szczytu Alp.  

Niestety wyprawa taka wiąże się z niemałymi kosztami ze względu na okres pobytu u podnóża góry w Chamonix i oczekiwanie na odpowiednie warunki pogodowe  które pozwolą nam wjechać na szczyt, dlatego prosimy o wasze wsparcie w realizacji naszego marzenia i uświadomić innym że „Można, wystarczy tylko chcieć!” 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Piotr Szymański - awatar
Piotr Szymański
50
Całek - awatar
Całek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij