Zbiórka Akrobatyka - Spełniamy Marzenia - miniaturka zdjęcia

Akrobatyka - Spełniamy Marzenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Akrobatyka - Spełniamy Marzenia - zdjęcie główne

Akrobatyka - Spełniamy Marzenia

150 zł  z 197 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie Promocji Sportu i Aktywności Ruchowej (działająca od maja 2017 roku w ramach Stowarzyszenia SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej w Stalowej Woli) zwraca się z uprzejmą prośbą o finansowe wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego: planszy gimnastycznej. Wydatki są duże, dla nas samych trudne do zrealizowania, jednak z Państwa i Innych wsparciem wierzymy w realizację tego Projektu.

Budujemy i wciąż rozwijamy miejsce, które umożliwi aktywnie i miło spędzać czas, kształtować i rozwijać talent sportowy, promować zdrowy styl życia, miejsce które przyczyni się do upowszechniania aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także osób niepełnosprawnych. Fundamenty w postaci próbnych zajęć z Akrobatyki wskazały nam drogę, a siłę do działania dał nam przede wszystkim uśmiech dzieci, które nie miały do tej pory możliwości zmierzyć się ze swoimi marzeniami. Chcemy dać szansę wszystkim, którzy chcą uprawiać tą dyscyplinę sportową, stworzyć dla nich odpowiednie miejsce do systematycznych treningów, dać szansę młodym talentom, osiągać, jak najlepsze wyniki sportowe.
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową i stronę FB
https://sportstal.pl/ 
https://www.facebook.com/AkrobatykaStalowaWolaSportStal/

Każdą zarobioną złotówkę do tej pory inwestowaliśmy w zakup nowego sprzętu sportowego, organizację zajęć. Wszystkim, którzy dotychczas wspierali nasze działania serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie. To co już osiągnęliśmy możecie zobaczyć na naszych stronach.
Obecnie planujemy zakupić planszę gimnastyczną.
Wierzymy, że wspólnie uda nam się spełnić marzenia wielu dzieci. Za okazane wsparcie już dziś składamy serdeczne podziękowania.

Jednym z głównych celów Szkoły jest kształtowanie i rozwijanie talentu sportowego u dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia. Stąd pomysł stworzenia dodatkowej przestrzeni fitnessowej i organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Akrobatyki Sportowej, prowadzenie szkoleń, treningów sportowych, dbanie o wszechstronny rozwój psychofizyczny, uczenie zdrowej rywalizacji. Naszym celem jest również przygotowanie zawodników do reprezentowania miasta, województwa i państwa na zawodach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

W Stalowej Woli nie było dotychczas Klubów Sportowych oferujących zajęcia z Akrobatyki na tak wysokim poziomie, dzieci musiały dojeżdżać do Rzeszowa. Teraz mogą trenować na miejscu i to z najlepszymi Instruktorami należącymi do jednego z najbardziej liczących się na Podkarpaciu Klubów Sportowych. Zajęcia prowadzą Instruktorzy z Rzeszowa - Wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Pragniemy dać szansę młodym talentom, zaszczepić zamiłowanie do sportu, zachęcić wszystkie dzieci  do aktywności fizycznej.
Aby rozwój zawodników przebiegał prawidłowo, a ich poziom sportowy i umiejętności ulegały progresji szkolenie musi być procesem systematycznym opartym o właściwe podstawy metodyki szkolenia sportowego i warunki w których to szkolenie odbywa się. Dlatego nieodłącznym elementem naszej strategii działania stało się pozyskanie środków na wyposażenie sali, zakup sprzętu sportowego do ćwiczeń. Obecnie planujemy zakupić planszę gimnastyczną.

Planowany Projekt Stowarzyszenia będzie wymagał ponoszenia znacznych kosztów z których ogromem, bez pomocy innych nie będziemy mogli sobie poradzić. Dlatego liczymy na zrozumienie oraz pomoc Ludzi Dobrej Woli, do których się o taką pomoc zwracamy. Pragniemy osiągać jak najlepsze wyniki sportowe, godnie reprezentować nasze miasto, województwo, państwo  w zawodach sportowych. Jesteśmy organizacją o charakterze Non-Profit, dlatego każdą złotówkę przeznaczymy na działania statutowe.

Poniżej charakterystyka i  koszt zakupu sprzętu sportowego

Wyposażenie sali z Akrobatyki Sportowej: Plansza gimnastyczna
Koszt zakupu planszy gimnastycznej: 197 000,00 zł.


Plansza gimnastyczna
Wymiary: 14x14m
Pole ćwiczeń: 12x12m
Certyfikat: certyfikat Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej FIG

Charakterystyka:
- posiada boczne pokrycie
- idealna na zawody klasy międzynarodowej
- najnowszy system sprężyn dla optymalnego odbicia
- specjalna podstawa planszy zapewniająca komfort ćwiczących
- najwyższej jakości pokrycie z pianki zapewniające szybką reakcję
- unikalny system "sprężyn i bezpieczeństwa"
- kompozycja pokrycia pianki szytym filcem została specjalnie zaprojektowana, by nawet gimnastycy o mniejszej wadze mieli zapewnione znakomite odbicie.
- cała podstawa planszy staje się lekko skompresowana, dzięki warstwie pianki, która ma właściwości pochłaniające, gdy na planszę oddziałują większe siły
- metalowe sprężyny znajdujące się pod planszą pomagają zredukować stratę energii gimnastyka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE PROMOCJI SPORTU I AKTYWNOÅšCI RUCHOWEJ - awatar

  STOWARZYSZENIE PROMOCJI SPORTU I AKTYWNOÅšCI RUCHOWEJ

  05.01.2020
  05.01.2020

  Zapraszamy do licytacji <3
  SportStal Szkoła Akrobatyki w Stalowej Woli pragnie przekazać na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Voucher na zajęcia z Akrobatyki Sportowej dla jednej osoby o wartości 1 300,00 zł.

  https://allegro.pl/oferta/voucher-na-caloroczne-zajecia-z-akrobatyki-8832254437?fbclid=IwAR2iJ9n3mV3MPJ6qmzEg2F5PLEEEIRwjFmyh1Gi7cEDPyaBS5qsOEPagUSw

  Zdjęcie aktualizacji 42 283

150 zł  z 197 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij