Zbiórka Pomagamy Sprawnym Inaczej - zdjęcie główne

Pomagamy Sprawnym Inaczej

541 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" - awatar

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej"

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej " działa w Kłodawie od 2005 roku. Głównym naszym celem jest pomoc niepełnosprawnym,  przez lata naszej działalności opiekowaliśmy się grupą 200 osób.  Pomagamy osobom niepełnosprawnym i ich rodzicom . Udało nam się stworzyć Warsztat Terapii Zajęciowej gdzie prowadzimy działalność rehabilitacji społecznej i zawodowej.  Więcej informacji na stronie internetowej  www.sprawniinaczej.klodawa.eu oraz  na profilu stowarzyszenia na portalu facebook - WTZ Kłodawa.


W 2017 roku dotknęła nas tragedia. Zostaliśmy pozbawieni środków na prowadzenie działalności. Pieniądze tak naprawdę nie należały do nas, pochodziły one z dotacji przekazywanych przez PEFRON. Osoba która nas okradła została wskazana policji i toczy się przeciwko niej postępowanie karne. Zanim ono się zakończy, dojdziemy do momentu  w którym pozbawieni środków będziemy musieli zakończyć nasza działalność.


Nie prosimy Was o pomoc wsparcie zadłużenia, ponieważ cierpliwie czekamy na prawomocne zakończenie sprawy na drodze sądowej.  Niestety już w tej chwili  dotkliwie odczuwamy brak wsparcia zarówno ze strony organów społecznych jak i sponsorów.


Prosimy o pomoc finansową na :

- zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych podopiecznych w czasie trwania zajęć

- bieżącego regulowania należności : prąd, ogrzewanie, ubezpieczenie uczestników, telefon

- wyparzacz do naczyń-pralkę (do tej pory pierzemy ręcznie )

-chcieliśmy w okresie letnim organizować wycieczki np. do lasu

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.  Prosimy darczyńców o kontakt w celu przekazania wyrazów wdzięczności.


Adres: Stowarzyszenie Sprawni Inaczej w Kłodawie, Dąbska 29 , 62-650 Kłodawa  

Tel. 663-728-130


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
541 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" - awatar

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej"

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AgaM - awatar
AgaM
100
Powodzenia! - awatar
Powodzenia!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ku dobremu! Bądźmy pozytywni! - awatar
Ku dobremu! Bądźmy pozytywni!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij