Zbiórka Pomagamy Sprawnym Inaczej - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Sprawnym Inaczej

Zbiórka Pomagamy Sprawnym Inaczej - zdjęcie główne

Pomagamy Sprawnym Inaczej

541 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" - awatar

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej"

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej " działa w Kłodawie od 2005 roku. Głównym naszym celem jest pomoc niepełnosprawnym,  przez lata naszej działalności opiekowaliśmy się grupą 200 osób.  Pomagamy osobom niepełnosprawnym i ich rodzicom . Udało nam się stworzyć Warsztat Terapii Zajęciowej gdzie prowadzimy działalność rehabilitacji społecznej i zawodowej.  Więcej informacji na stronie internetowej  www.sprawniinaczej.klodawa.eu oraz  na profilu stowarzyszenia na portalu facebook - WTZ Kłodawa.


W 2017 roku dotknęła nas tragedia. Zostaliśmy pozbawieni środków na prowadzenie działalności. Pieniądze tak naprawdę nie należały do nas, pochodziły one z dotacji przekazywanych przez PEFRON. Osoba która nas okradła została wskazana policji i toczy się przeciwko niej postępowanie karne. Zanim ono się zakończy, dojdziemy do momentu  w którym pozbawieni środków będziemy musieli zakończyć nasza działalność.


Nie prosimy Was o pomoc wsparcie zadłużenia, ponieważ cierpliwie czekamy na prawomocne zakończenie sprawy na drodze sądowej.  Niestety już w tej chwili  dotkliwie odczuwamy brak wsparcia zarówno ze strony organów społecznych jak i sponsorów.


Prosimy o pomoc finansową na :

- zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych podopiecznych w czasie trwania zajęć

- bieżącego regulowania należności : prąd, ogrzewanie, ubezpieczenie uczestników, telefon

- wyparzacz do naczyń-pralkę (do tej pory pierzemy ręcznie )

-chcieliśmy w okresie letnim organizować wycieczki np. do lasu

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.  Prosimy darczyńców o kontakt w celu przekazania wyrazów wdzięczności.


Adres: Stowarzyszenie Sprawni Inaczej w Kłodawie, Dąbska 29 , 62-650 Kłodawa  

Tel. 663-728-130


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
541 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej" - awatar

Stowarzyszenie "Sprawni Inaczej"

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
AgaM - awatar
AgaM
100
Powodzenia! - awatar
Powodzenia!
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ku dobremu! Bądźmy pozytywni! - awatar
Ku dobremu! Bądźmy pozytywni!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij